Arama sonuçları: *

• Users: TALHASVGCN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

fc 24 takılma sorunu (RX580)

Merhabalar fc 24 rivals maçı atarken yüksek fps değerleri(120fps ve üzeri) almama rağmen maç esnasında oyunum takılıyor ve 5 6 saniye boyunca ekran sabit kalıyor daha sonra oyuncular 2x hızla oynamaya başlıyor buda yaklaşık 2 3 saniye sürüyor bunun çözümü nedir veya neyden kaynaklanıyor olabilir
  2. T

rx580 fan hızı stabıil değil

yaklaşık bı 3yıldır sapphire rx 580 pulse kullanıyorum son zamanlarda fark ettim ki ekran kartı fanımın hız değerleri stabil değil herhangi bi yük altında olmamasına rağmen 3200rpmlere kadar cıkıyor bu da doğal olarak kulak tırmalıyor bunun nedeni nedir ve bu sorunun çözümü nedir
  3. T

rx 580 ekran kartı fanı

çift fanlı rx 580 ekran kartımın yanlızca tek fanı çalışıyor bunun sebebi nedir? ekran kartı modelim Sapphire Pulse AmdRadeon RX 580 8G OC 256 Bit GDDR5
  4. T

Ram overclocklamak istiyorun

Bu islemin herhangi bir riski varmıdır ram yanma durumu olurmu yardımcı olursanız sevinirim
  5. T

Geri Dönüşüm Kutusu Hatası

pcmde boyle bır sorun meydana geldı nasıl duzeltebılırım bunu
  6. T

Tam Kablosuz KulakIci Kulaklık Önerebilir Misiniz?

arkadaşlar merhaba fiyat bandım 200tl den düşük bu fiyat bandında alabilicegimin en iyisi nedir
  7. T

steamda arkadasımın dyıng lıghtı var bende epicten alırsam oynayabilirmiyiz

steamda arkadasımın dyıng lıghtı var bende epicten alırsam oynayabilirmiyiz epice dl geldı bılıyosanız sorum bu
  8. T

pcde oyun indirilirken ve güncellenirken pc droplanıyo takılmalar oluyo

steamde oyun güncellenirken/indirirken valorant güncellerken pcm drop yiyor 2 farklı disk kullanıyorum ikisinnde sağlığı gayet iyi bu yaşadıgım srounun çözümü nedir
  9. T

pcde indirme olurken pc kasıyor

pcmde herhangi bir dosya veyahut bir oyun indirilirken pcm de fazla derecede kasmalar takilmalar donmalar meydana geliyor nedeni ne olabilir
  10. T

Acer EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms (hz overclocklama)

başlıktan da anlıyacagınız uzere monitorume overclock atmayı dusunuyorum herhangi bi zararı olurmu veye hissedilir bi fark olurmu
  11. T

valorant van 9001 hatası acil yardım edebilirmisiniz

az önce windows 11 kurdum ama valorantta bölye bi hata ile karşılaştım çözümü nedir
  12. T

sizce win 11 yüklemelimiyim

windows güncelleme kısmında böyle bi yazı belirdi windows 11 e güncellersem sorun yaşarmıyım
Top Bottom