Arama sonuçları: *

1. B

Klavye kargo süreci kaç gün

Beyler razer blackwidow v3 sipariş ettim cumartesi günü öğlen 12 gibi kargoya verildi pazartesi elime ulaşırmı ona göre evde durucam işim varda kargo UPS İstanbuldan Edirneye gelicek
  2. B

UPS Kargo Gümrükleme

Beyler mousemda çift tıklama vardı logitech yeni mouse yolladı pazartesi kargo yola çıktı 2 gündür upsden arayıp gümrük işlemleri onayı için tc mi istemişlerdi verdim ama böyle bir şey yazıyor kargo takipten baktığımda bu nedir 1623948424
  3. B

hepsiburada klavye siparişim

ödeme nasıl oluyor alışveriş kredisinde
  4. B

hepsiburada klavye siparişim

Arkadaşlar selamlar hepsiburadadan alışveriş kredisi ile klavye almayı düşünüyorumda işlem süreci nasıl oluyor
  5. B

logitech nasıl ulaşırım

Arkadaşlar mousem ve kulaklığımda sorun varda logiteche nasıl mail atabilirim e posta adresini bulamadım yardımcı olabilicek varmı
  6. B

Ekran kartı sürücü hatası

Selam arkadaşlar valorant oynarken ekran kartı sürücünüz çöktü lütfen güncel sürücü kurun hatası alıyorum sebebi nedir yeni driver sonrası zaten saçma saçma oyundan atıyor ara sıra çözümü nedir ekran kartı modelim gtx 1660 super
  7. B

Yeni Sürücü Yükledim Ancak LoL'de Sorun Çıkartıyor

Oyun oynarken mavi ekran vermıyor sadece lol oynarken siyah ekran verip lolden atıyor nvidia usb type-c port policy controllerdan kaynaklındığını düşünüyorum nasıl düzeltebilirim
  8. B

Peki attığım fotoda nvidia usb type-c port policy controllerın üstünde ünlem var nedir ?
  9. B

Link varmı ya indirebiliceğim düzgün bir yerden ve nasıl yapıcağım
  10. B

nasıl dönücem yardımcı olabilirmisin sadece lolde yapıyor bu hatayı ve beni rahatsız ediyor yada nasıl düzeltebilirim
  11. B

Beyler 03.06.2021 gecesi gelen yeni nvidia driver 466.63 güncellemesi lol açıkken oyundayken güncelledim lol harici her oyunda sıkıntısız oynuyorum valo vs oyunlarda ama lolde oynarken alt tab yapıcam diyelim siyah ekran verip lolden atıyor sebebi nedir şöyle bi fotoda attım anlamadım nvidia...
  12. B

Nvidia yeni gelen ekran kartı güncellemesi sonrası oluşan sorun

Beyler 2 gün önce yeni gelen ekran kartı güncellemesini yaparken lol açıktı güncelleme bitene kadar kapamamıştım sonra yeniden başlatma geldi başlattım lole girerken oyun başı siyah ekran verip oyundan atıyor bidaha vermiyor o hatayı valoda vs diğer oyunlarda yok sadece lolde var son...
  13. B

Nvidia Yeni Gelen Ekran Kartı Güncelleme Hatası

Oyun başında gidiyor bidaha gitmiyor 1622912497 deniyorum şimdi yeni yama kuruyor onarım başlattım
  14. B

Nvidia Yeni Gelen Ekran Kartı Güncelleme Hatası

Beyler 2 gün önce gelen ekran kartı güncellemesinde lol açıkken yapmıştım güncellemeyi sonra pcyi yeniden başlatma geldi güncellemeden sonra lolu kapadım yaptım sonra lole girerken oyunda siyah ekran verip oyundan atıyor valoda vs diğer oyunlarda olmuyor sadece lolde oluyor sebebi nedir ?
  15. B

Nvidia yeni güncelleme sonrası ekran hatası acill

DDU NEDİR HOCAm
  16. B

Beyler nvidia chat now ile konuştuğumda ekran kartı driverını cleanuptool kaldırıp pc yeniden başlatıktan sonra yeni çıkan driverı tekrar kurun dedi
  17. B

nvidia chat now ile konuştuk hata ayıklama modunu seçin dedi bi artısı olurmu ?
  18. B

Neden böyle oluyor her güncellemede birde ben güncelleme yaparken lol açıktı ondan kaynaklı bir şey olabilirmi
  19. B

bu yeni güncellemeler geldiğinde bok gibi geliyor geçen seferde aynı bok olmuştu
Top Bottom