Arama sonuçları: *

• Users: Weknys
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Termal macun önerisii

En iyi ve en f/p macun önerebilirmisiniz?
  2. W

Dolara yatırım yapılır mı??

Birikmiş bi miktar param var ve boşta durmasını istemiyorum sizce dolara yartırım yapılır mı??
  3. W

Gelişmiş önyükleme seçenekleri nedir?

Youtube da gelişmiş önyükleme seçenekleriyle ilgili bir video gördüm işlemci ile ilgili ne işe yarıyor bilen varmı
  4. W

Lol de oyun başı sağ sola giderken takılıyor

Lol de oyun başı sağ sola giderken takılıyo rfakat oyun içinde olmuyor böyle bir şey neden oluyor bilen varmı?
  5. W

İşlemci sürekli 4.2 ghz de çalışıyor iyi mi?

İşlemci sürekli 4.2 ghz de çalışıyor bunun köyü bi yanı olabilirmi yani iyi mi? sanırım biostan bi ayarı açmıştım
  6. W

SSD yazma hızım düşük ne yapmalıyım?

SAMSUNG 500GB 870 EVO SATA 3 2.5" SSD (560MB Okuma / 530MB Yazma) ssd yi yeni aldım daha 1 ay oldu.İlk testleri yaptığımda hiçbir sorun yoktu ama şimdi bi baktım yazma hızım 380 lere düşmüş neden düşmüş olabilir ve ne yapmalıyım sizce garantiye falan gönderiyimmi?
  7. W

Ssd yazma hızım düşük

Ssd de yazma hızım düşük ve ben bu ssd yi alalı 1 ay oldu 1 ay önce böyle bir problem yoktu garantiye göndersem değiştirirlermi
  8. W

Oyun yarım saniyeliğine donuyor

Lol de maçı başlatmıştım fakat maç bulmamıştı sonra elektrikler gitti elektrikler geldiğinde pc ye girip lol u açtım ve oyun içerisindeyken arada sırada 0.50 sn lik donmalar oluyor ve fps aniden düşüyor (internetle ilgili değil) sizce neyle ilgili olabilir
  9. W

2 Monitör arasındaki fark nedir?

AOC 27" C27G2AE 165Hz 1ms 2xHDMI DP VGA VA FHD FreeSync Premium Curved Gaming Monitör AOC 27" C27G2U/BK 165Hz 1ms VGA 2xHDMI DP VA FHD FreeSync Premium Curved Gaming Monitör
  10. W

Lol deyken değerlerim bu sizce normal mi?

Değerler bu şekilde İşlemci 4200 mhz de çalışıyor normal mi ve ekran kartıda 1200 civarlarında normalmi?
  11. W

Bilgisayardaki dosyayı nasıl silerim

Burdaki Config ve steel series dosyaları nasıl geldi ve nasıl silerim?
  12. W

Toplama pc alıcam tavsiyenizi bekliyorum

Toplama pc alıcam tavsiyenizi bekliyorum bütçe 8000 üstü olmaz
  13. W

Corsair vengeance rgb yazılım

Ram leri kontrol etmem için hangi yazılımı kullanmam gerekiyor
  14. W

Hangi ram sizce daha iyi

https://www.hepsiburada.com/corsair-vengeance-rgb-pro-16gb-2x8gb-3600mhz-ddr4-ram-cmw16gx4m2z3600c18-pm-HB00000NDU3B?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-bilgisayar-bilesenleri&isFashion=true&gclid=CjwKCAjwj6SEBhAOEiwAvFRuKGNJIyNvRxHwTq0D15XyleDErYI92PHdGtBe5WZKxiIbovIHMLrcSRoCXd8QAvD_BwE (1088 TL) mi...
  15. W

Linkteki ram sıfır mı?

Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram alıcağım fakat bu linkteki ram sıfır mı...
  16. W

Samsung magician hatası alıyorum

Bu hatayı alıyorum ''tamam'' a yada ''iptal'' e basarsam da program kapanıyor ve her programı açışımda bu sorunla karşılaşıyorum sorunu nasıl çözebilirim?
  17. W

Bu parça nedir? Ne işe yariyor?

Bu parça nedir ne ise yarıyor kasadan çıktı bilen varsa ve yazarsa sevinirim
  18. W

Darboğaz olup olmadığını nasıl anlarım

Darboğaz olup olmadığını oyunlarda nasıl anlarım
  19. W

Boot seçenegi değiştirme

1. Sırada hdd gözüküyor 2. Sırada ssd gözüküyor 1.ye ssd 2.ye hdd yaparsam ne olur Windows falan gidermi yani yeniden bi isletim sistemi mi kurmak zorunda kalırım ayrıca windows u nereye kurmuşum?
  20. W

Bios guncelleme ekranı

Bu 1. Si bios güncelleme galiba Bu 2. Si nedir bi bilginiz varmı?
Top Bottom