Arama sonuçları: *

• Users: Forumuye
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Mükemmel sistemimi FX 9590 5GHz ile daha da iyi yaptım 😎

Bir tane adam buldum işlemcimi anakartımı ve RAMi verdim karşılığında AM3++ anakart, FX 9590 ve 16GB RAM verdi. Hatta üzerine 500 lira da nakit verdi adam, iyi kazıkladım adamı 😁 İşlemci STOK OLARAK TAM 5GHz hıza çıkıyor, adamın verdiği 500 liraya kendim 300 daha ekleyip sıvı soğutma aldım ve...
  2. F

Yeni aldığım İntel 4.6GHz sistemim 😎

Bu işten anlayan kişilerle böyle bir sistem oluşturdum bence çok da güzel oldu. Sizce nasıl sistem bir eksiği var mı? https://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i5-11500-socket-1200-11-nesil-2-70ghz-12mb-onbellek-14nm-islemci.html...
  3. F

İ9 sistem yaptım iyi mi?

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sok-fiyata-intel-i9-9900-3-1-ghz-lga1151-pin_pdp_664956208...
  4. F

AMD neden öneriliyor?

İntel de AMD de aynı çekirdek, İntel GHz olarak daha iyi ve daha ucuz. Ben bu yüzden İntel çok daha iyi diye düşünmüştüm ama mesela İ5 10400 zayıf R5 4650G ondan 2-3 kat iyi diyenler falan oldu ve attıkları testlerde bunu ben de gördüm. Bunun nedeni nedir? İşlemcilere bakıyorum arada pek fark...
  5. F

Bu sistem iyi mi sizce?

@Metshi bunu benim için topladı da kalan üyelere de sormak istedim. Piyasa düzelince RTX 3060 hediye gelecek ek olarak.
  6. F

Yardım 1600TL İntel APU işlemci önerisi?

Malum konuyu en az forumun yarısı okudu herhalde o yüzden o konuyu yeniden açıklamıyorum. 1600 lirayı geçmeden alınacak en iyi İntel APU nedir ona göre ikna etmeyi deneyeceğim.
  7. F

İntel İşlemciler Neden Alınmalı ve AMD neden çöp

Son sayfayı okuyun boşverin burayı.
  8. F

4GB ekran kartları ile parayı vurmak!!!

4GB kartlar Raven mining yapıyormuş oradan dehşet paralar kazanılıyormuş ben de 4000TL Bilgisayar bütçemle Bilgisayar yerine 5 tane 4GB kart alıp oradan 2-3 ayda parayı vurup RTX sistem alayım diyorum mantıklı mı sizce. Bundan alacağım 5 tane. Eski bir anakart var elimde ona takarım. (Sakın...
  9. F

A8-9600 vs R3 3000G işlemci?

Arada 50TL fark vardı ben de pahalı olmasına rağmen 3000G aldım iyi midir sizce?
  10. F

Hediye PS Plus alma???

Normalde bir hesaba girip PS Plus alıyorsun ama PlayStation ile hiç alakası olmayan biri bir PSN hesabı için hediye PS Plus gönderebiliyor mu? Veya PS Plus üyeliğini kod olarak alabiliyor mu?
  11. F

sistem iyi mi?

Arkadaş V5 sistemi almak için acil satmam lazım uğraşamam dedi 4000e sen al bunu ister kullan ister kar koy sat dedi ben de tamam dedim ama para vermedim daha sizce biraz kullanıp satmak için alayım mı?
  12. F

Almanız gereken minimum FPS kaç olmalı?

Ben şahsen düşük FPS ile oyun oynayamıyorum. 30-40FPS bile kasma hissi yapıyor. Aslında oyunu 1080P Low ayarlarda oynasam 30-40FPS çalışıyor ama ben 80FPS almak için 480P Low ayarlarda oynuyorum. Grafikten gözüm kanıyor evet ama olsun 😀 Sizin için minimum FPS sınırı nedir? Benim için 70-80FPS...
  13. F

APU sistem yerine 1660S sistem almak mantıklı mı?

Şimdi arkadaşa sistem araştırırken aklıma geldi. Ben 4000 liraya APU toplamak yerine 8-9K bandına 1660S bir sistem alsam ekran kartını mining yapan birine satsam öyle kullansam daha karlı olur mu acaba?
  14. F

En ucuz 1660S PC nedir?

Tercihen Ryzen tabanlı olursa iyi olur. En ucuz 1660S ekran kartlı sistem hangisidir?
  15. F

1660Ti mining değerleri iyi mi?

Arkadaş HiveOS değerlerini attı da iyi mi OC değerleri bir bakar mısınız?
  16. F

Akıllı Saat Önerisi?

1- Pili uzun giden 2- Tercihen amoled ekranı olan 3- 200-400TL arası. 4- Suya dayanıklı. (akıllı bileklik değil saat istiyorum onu da belirteyim.) Öneriniz varsa yazabilirsiniz.
  17. F

R5 4650G çok ısınır mı?

Stok soğutucudan bile küçük bir soğutucu ile kullanacağım da ısınma sorunu var mı işlemcinin?
  18. F

Ryzen 5 3350G Nasıl Bir İşlemcidir?

Bir hazır sistemde gördüm de merak ettim nasıl bir işlemci bu R5 3350G?
  19. F

SSDye 15 günde tam 44TB veri yazmışım

Ömrü çok gitmiş midir sizce? 500GB SATA SSD.
  20. F

Hive OS Linux mudur?

Hive OS bildiğiniz gibi bir işletim sistemi. Arkadaş ETH mining yapıyor ben de bu rige 2TB HDD bağlayıp chia farming denemek istiyorum. Hive OS üzerinde çalışması için Chia programının hangi sürümünü kurmam gerek ve kurarken yapmam gereken bir şey var mı?
Top Bottom