Arama sonuçları: *

1. M

RTX 4060 Görüntü Hataları

bulamadım, sen bulabildin mi şimdiye kadar?
  2. M

Kulaklıktan pıt pıt ses geliyor

ama monitör hoparlöründen ve jak ile telefon kulaklığından ses alabiliyorum.
  3. M

Kulaklıktan pıt pıt ses geliyor

Başka bilgisayara takınca mis gibi çalışan kulaklık yeni PC'de pıt pıt ediyor, çalışıyordu birdenbire doğru ses yerine pıt pıt diye sesler veriyor. Ne yapmam lazım? Windows 11.
  4. M

RTX 4060 Görüntü Hataları

Daha yeni PCH GOAT V3 RTX 4060'lı sistem aldım. Görüntüde milisaniyelik siyah ekranlar, küçük bozulmalar oluyor, siyah git geller falan oluyor. Driver'ı DDU ile silip yeni driver kurdum. BIOS güncelledim, kabloları kontrol ettim ama hala ufak bozulmalar oluyor, ya saliselik siyah ekranlar ya da...
  5. M

500 TL fiyat bandında fp 7.1 kulaklık önerisi

bana da lazım rahat kulaklık varsa önerin 550 TL bandında, bulursam bende haber veririm
  6. M

Ön Alt Kasa Fanı Dönmüyor

onu nasıl ayarlayacağım bilmiyorum, sistem de yeni, sistemin içini açtım fanla biraz oynadım, 2 gün otomatik döndü, şu an yine elimle çevirmezsem dönmüyor
  7. M

sanırım PSU'ya bağlı çünkü bios'ta hiç birisi gözükmüyor 1696860385 elimle döndürünce dönüyor yoksa sadece ışığı yanıyor 1696860405 diğer fanların da dönüş hızları biraz yavaşlamış gibi geldi bana
  8. M

PCH GOAT V2 sistem aldım, ön alttaki kasa fanı ilk başta dönüyordu ikidir dönmüyor. Işıkları yanıyor ama fan otomatik dönmüyor, ben camı açıp elimle biraz çevirince dönüyor. Bilgisayarı kapatıp açınca tekrar dönmemeye başlıyor. Her açışımda elimle çevirip dönmesini sağlamam gerekiyor. BIOS...
  9. M

Pc hocasi goat v2 alınır mı?

windows demo kurulumu 2 yıllık kaspersky bide sitem testi için 650 lira aldılar birde, 16100'e gelmiş oldu bana. Normalde kendim yapardım ama ben laf anlatana kadar adam kayda eklemiş bile. O paraya değer mi yaptıkları şey bilmiyorum. Umarım 650 liram boşa gitmemiştir. Sistem 16100'e de baya iyi...
  10. M

arkadaşı ile beraber almasını hadi anlarım ama aynı adama iki tane vermek? şaka gibi
  11. M

Vallahi zar zor aldım. Önümdeki adam 2 tane aldı ve vatancılar izin verdi inanılmaz cidden. Neyse ki oradaki çalışanlardan birisi iyi biriymiş de arayıp getirttirdi
  12. M

👉 PCH GOAT V2 GELDİ 👈

alınır tabii ki
  13. M

❌İndirim Bitti! 🔥🔥Vatan i5 12400F rtx 4060 sistem 15999 TL🔥🔥

Peki poowerbooster 650w ile devam edeyim mi yoksa elimdeki 1 yıllık 500w cougar PSU'yu mu takayım sizce?
  14. M

VATAN 4060 ALINIR MI 15.999

DA'nın sisteminin aynısı aslında intel işlemcili sadece. PSU bunun yerine elimdeki Cougar 500w kullansam daha mı iyi olur? yanar manar başımız yanmasın
  15. M

PSU canımı sıkar mı peki, PSU ekran kartını yaksa garanti karşılar mı acaba. Onun yerine elimdeki 1 yıllık 500w 80+ Cougar PSU'yu kullansam daha mı iyi olur?
  16. M

ciddi mi? PSU göz korkuttu ama sıkıntı olur mu ki. Elimde 1 yıllık 500w 80+ Cougar PSU'da var, onu kullansam daha mı iyi olur?
  17. M

❌İndirim Bitti! 🔥 Pc Hocası Yeni Sistem 15.999 4060 lı sistem 🔥

elimde 1 yıllık 500w 80+ Cougar psu var, onu kullansam daha mı iyi olur?
  18. M

Vatandan bu sistem alınır mı?

elimde 1 yıllık 500w 80+ cougar psu var, onu kullansam daha mı iyi olur?
  19. M

alan arkadaş benim işte reis. alsam mı almasam mı onu düşünüyorum ayırttım ama birtane, her an vazgeçebilirim psu yüzünden
  20. M

elimde 1 yıllık 500w 80+ cougar psu var, onu kullansam daha mı iyi olur?
Top Bottom