Arama sonuçları: *

• Users: YASOGRALL
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. YASOGRALL

2. El ekran kartı önerisi

Herkese iyi günler. Arkadaşıma sistem topluyoruz, ekran kartı bütçemiz 1800 maks, 2. El mi yoksa 0 gtx 1030 mu karar veremedim. Sistemi söyleyeyim uygun parça önerirseniz sevinirim. Ryzen 5 3500 8x2 gskill ripjawsv 3200mhz B450m s2h 550w psu. Arkadaşım şuan için cs go lol PUBG oynayacak...
  2. YASOGRALL

Yardım Laptop performans düşüşü

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. MSI Alpha A15 model laptop kullanıyorum. Gta 5 de ultra grafiklerde 60 fps alıyordum. 1 haftadır 40 fps geçmiyor, 25 e düştüğü oluyor. Afterburner değerleri bu. Sürücü hatası olabilir mi? Birde ben ryzen 3550h ın içinde dahili vega 8 var diye biliyorum. Radeon...
  3. YASOGRALL

Msi alpha 15 ram önerisi

Herkese iyi günler. Fotoğrafta görünüyor herşeyi, buna uygun 8gb ram önerebilir misiniz? Araştırdım bayağı fakat cl 17 pek bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. YASOGRALL

120 Hz ekran 2.el laptop önerisi

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Bütçem 6000tl 2.el almak istiyorum. Sizden sitelerde filtreleyip aramanızı istemiyorum. 120hz ekrana sahip laptop ı olan arkadaşlar, ikinci el piyasasını(6000 altında ise) , modelini, deneyimlerini, özelliklerini paylaşabilirse sevinirim.
  5. YASOGRALL

Aynı Konunun Defalarca Açılması

DA FORUMDA günde yüzlerce konu açılıyor.Bu gayet doğal. Ama bazı konular görülmüyor,cevaplanmıyor,bazı üyeler de KONUYU YÜKSELTME özelliğini bilmediği için,aynı konuyu defalarca açıyorlar. ÖNERİM ŞUDUR:Forum Kuralları kısmına bu durumu açıklayacak nitelikte bir kural eklenebilir.
  6. YASOGRALL

Wd 40 ile laptop temizlenir mi?

Evet arkadaşlar, sorum bu WD-40 ile anakartı temizleyebilir miyim? wd 40 kullanmadım. internetten devre temizleme spreyi aldım. ÇÖZÜLMÜŞTÜR.
  7. YASOGRALL

Eğitim üzerine ayrı bir forum açılabilir mi?

"Eğitim" adı altında yeni bi forum açılabilir. Üniversiteler, Ders çalışma programları, Sınav tecrübelerinin paylaşıldığı, Kısaca eğitim konusunda her türlü konunun konuşabileceği yeni bir forum açılabilir. (Zaten DA-Forum içerisinde yine böyle sınav hakkında tartışmalar,yardımlaşmalar...
  8. YASOGRALL

Huawei Mate 10 PRO almalımıyım?

Herkese iyi bayramlar arkadaşlar. Arkadaşlar Mate 10 Pro almayı düşünüyorum. 2.el alacağım. öneriniz nedir? 2000-3000 TL bandında 0 yeni cihaz mı 2.el mate 10 pro mu? herkese teşekkürler
Top Bottom