Arama sonuçları: *

• Users: Can Mermer
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Can Mermer

Assetto Corsa Yeşillik Alanların Beyaz Olması Sorunu ?

Assetto Corsa oyunuma bir yerden pure linki bulup indirmiştim lakin çalışmadı tekrar sol ayarlarına döndüm ama çimenler beyaz olarak kaldı. Oyunun kendi haritalarında bile beyaz halde çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  2. Can Mermer

Assetto Corsa Trafik Modu Ayarı Nasıl Olmalı

Oyuna modu kurdum sorunsuz girebiliyorum ama trafikteki araçlar birbirlerine çarpıyor (duvara bile kırıyorlar) ve tampon yapıyorlar makas atacak aralık yok ayarını bilen var mı ? Trafik ayarlarından mı yoksa modla alakalı mı ?
  3. Can Mermer

Ryzen 5 1600AF + RX580 8GB Sistemin Kaç TL Eder ?

İnternette çok garip fiyatlar var sanki o an milletin kaç paraya ihtiyacı varsa o kadar yazıyor. 2020 yılında aldım garanti bitti sadece oyun oynadım o da Forza Valorant falan mining vs yapmadım kaça gider bu sistem ? -Ryzen 5 1600AF (Kutusu var) -Powercolor Red Dragon RX580 8GB OC (Kutusu var)...
  4. Can Mermer

Sebastian Vettel 2022 Sezonu Sonunda Emekli Oluyor

4 Kez Formula 1 Dünya Şampiyonu Sebastian Vettel sezon sonunda emekliye ayrılacağını açtığı Instagram hesabında paylastığı reels videosu ile duyurdu. 2007 yılında İstanbul Park'ta BMW Sauber ile ilk Formula 1 deneyimi yaşadı. 2008 Monza yağmurlu zeminde Toro Rosso aracıyla kariyerinin ilk...
  5. Can Mermer

Alfa Romeo Gıulıa GtaM vs BMW F82 M4 GTS

Bu iki araç tamamen hazır yarış, pist arabası. Temelinde iki arabada hafifletilmiş ve aerodinamik eklentiler ile geliştirilmiştir. Alfa Romeo Gıulıa GtaM 2.9lt v6 Bi-Turbo 540hp 0-100 3.6sn BMW F82 M4 GTS 3.0lt I6 Twin Turbo 500hp 600nm 0-100 3.8sn
  6. Can Mermer

KMSPico Kötü Amaçlı Dosya Sorunu

Bilgisayarıma format attım kmspico indirdim güvenlik koruma ve virüs duvarını devre dışı bıraktım lakin açılmıyor kötü amaçlı dosya diye bir sayfa geliyor nasıl çözebilirim ?
  7. Can Mermer

ETS 2 Ekran Kartı Kullanım Yüzdesi

RX580 8GB kullanıyorum Euro Truck Simulator 2 oynarken bilgisayarımın fanları deliriyordu. Radeon uygulamasından bakınca ekran kartı kullanım yüzdesi çok yükseklerde genelde 70lerde 80lerde bazen 100 oluyor. Radeon uygulamasından Euro Truck Simulator için FPS sınırı koydum oyuna girdim gene aynı...
  8. Can Mermer

RX580 8GB vs 1650 Super 4GB Hangisi Daha İyidir ?

Şuan sistemimde PowerColor Red Dragon RX580 8GB ekran kartı var. MSI GTX 1650 Super Gaming X ekran kartı ile değişmek upgrade mi olur downgrade mi ? İstediğim 1650 Super linki ...
  9. Can Mermer

KENTNET SAĞLAYICISINDAN UZAK DURUN

ÖZELLİKLE ANKARA YAPRACIK/TURKAUZ BÖLGESİNDE FAALİYETLERİ VAR (2 YIL ÖNCE SÜPERDİ) UCUZ VS AMA GÜNDE EN AZ 2 KESİNTİ YÜKSEK PİNGLER ARADA BAYILMALAR BÖYLE REZALET BİR SAĞLAYICI ASLA KİMSEYE ÖNERMEYİN UZAK DURUN
  10. Can Mermer

Sahibinden.com Koyu Tema Gelse Hoş Olmaz mı ?

Sahibinden.com Koyu Tema Gelse Hoş Olmaz mı ? Hep beyaz beyaz nereye kadar ?
  11. Can Mermer

Rampage KB-R18 vs Philips SPK8403

İki klavye arasında kaldım kullananlar yorum yaparsa güzel olur. Philips Momentum SPK8403 https://www.trendyol.com/philips/momentum-spk8403-62-rainbow-lighting-mechanical-usb-gaming-klavye-p-47118321?boutiqueId=519404&merchantId=105221 Rampage KB-R18...
Top Bottom