Arama sonuçları: *

• Users: B8b2
  • Order by date
  1. B

Tuf f15 laptop alınır mı

Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN081 Intel Core i5 12500H 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar https://app.hb.biz/jpTRuptNbhE8 Bunu almayı düşünüyorum ama ısınma problemleri olduğunu duydum.Hepsiburada limiti ile alacağım.Bu fiyata Hepsiburada üzerinden önerebileceğiniz...
  2. B

20k TL civarı telefon önerisi

Kamera ve işlemci olarak daha önde değil mi hocam s22
  3. B

Hocam s22 daha iyi sanki
  4. B

Kamera çok önemli instagram da iş için çekimler yapmam gerekiyor. S22 veya s23 fe düşünüyorum. Önerebileceğiniz daha çok kamera odaklı bir şeyler var mı? Şimdiden teşekkürler.
  5. B

HP 14s fq laptop alınır mı

İkinci el laptop bakıyorum oyun oynamayacağım pek https://shbd.io/s/JrnljKeM Bu ilana denk geldim işlemcisi bu fiyat bandındaki diğer laptopların hepsinden iyi gibi Bütçem 6000 Sizce alınır mı?
  6. B

mekanik klavye önerisi

bakayım hocam teşekkürler
  7. B

mekanik klavye önerisi

hocam 2750 + 548 diyor
  8. B

mekanik klavye önerisi

bütçem 1700tl civarlarında,e yooso z11t ve z686 arasında kalmıştım sizce hangisi daha alınabilir veya sizin önerileriniz nelerdir? teşekkürler şimdiden
  9. B

Pinleri düzeltebilmiş miyim?

Pinleri yamuk tu düzeltmeye çalıştım ama biraz yamukluk kaldı sanırım. Sol ve sağdaki pinleri nasıl düzeltebilir. Hepsi sıralı olmuyorlar.
  10. B

internet sağlayıcısı önerisi

teşekkürler hocam
  11. B

2 metre çıktı hocam
  12. B

100mbps en fazla gözüküyor.Şu an 24mbps kullanıyorum ama santrale mesafeyi bilmiyorum.Nereden bakabilirim?
  13. B

en stabil ve en iyi internet sağlayıcıları nelerdir? vdsl2 altyapısı var
  14. B

Game pass oyun öneri

Konsolum xbox One Hikayeli oyun önerebilir misiniz
  15. B

Anakart + İşlemci + Ekran Kartı Önerisi 2. el

ryzen 3 1200 a320 rx 570 1668008788 rx 570 ucuza bulabilirsin biraz islemciyi yukselt istersen
  16. B

Anakart + İşlemci + Ekran Kartı Önerisi 2. el

ramler ddr3 mu 1668006044 psu kac watt
  17. B

linux manjaro windows kurulumda ssd gormuyor

linux manjaro ya windows kurmak istiyorum windows 10 iki isletim sistemi kullanmak istiyorum ama windows kurarken ssdyi gormuyor. laptop modeli asus tuf gaming f15 FX506HEB
  18. B

ASUS M4A785T-M anakart pci express 3.0

ASUS M4A785T-M anakartta pci express 3.0 ozelligini goremedim fakat pci express 3.0 kart taksam sorun olur mu?
  19. B

Nasıl sıfırlayacağım?

Teşekkürler
  20. B

Nasıl sıfırlayacağım?

Yeni bilgisayar topladım ve hdd de linux ubuntu kurulu parolayı bilmiyormuş silip nasıl Windows kuracağım?
Top Bottom