Arama sonuçları: *

1. K

Yardım Temu yeni vergi yasası hakkında

Teşekkür ederim dostum bende öyle tahmin ediyordum ama ne olacağı belli olmuyor çünkü
  2. K

Yardım Temu yeni vergi yasası hakkında

Temudan alışveriş yaptım toplam tutar indirim kuponuyla birlikte 604 tl ama indirim kuponu olmadan 30 euroyu geçiyor sipariş verdim ama hiç içime sinmedi ödediğim tutar 604tl ama indirim koduyla beraber sizce iptal etmelimiyim gümrükte kalmasını istemiyorum
  3. K

Yardım Temudan sipariş verdim yardımınıza ihtiyacım var

Ürünleri iade ettim sizce 30 euronun altında 2 3 kere sipariş versem sorun olurmu aynı ürünleri
  4. K

Yardım Temudan sipariş verdim yardımınıza ihtiyacım var

Temudan toplam 1856 tllik alışveriş yapmıştım 5 ağustosda bugün yeni vergi yasası çıkmış 15 gün sonra uygulanacakmış bu karardan sonra temu minimum alışveriş tutarını 700tlye düşürdü sizce iade edip ayrı ayrı sipariş versem sağlıklı olurum iade edince tüm parayı geri alabiliyormuyum bilen birisi...
  5. K

amd ekran kartı hatası

bilgisayarı ilk açtıgımda hiçbir şey yapmadan rasgele bir oyun açıyorum bu hatayı veriyor neden oldugunu bilmiyorum ekran kartım : asus rx 6650xt . herhangi bi önerisi olan varmı hiçbir oyun açılmıyor
  6. K

500tl civarı kulaklık önerisi

Kulaklık alacağım bütçe 500tl maksimum 700tl ye kadar esneyebilirim oyun ve şarkı dinlemek için güzel bir kulaklık arıyorum
  7. K

Bu kablo ne işe yarıyor

Hmm teşekkür ederim ama bütün rgbler çalışıyor kasadaki yedek kablo olabilirmi acaba
  8. K

Bu kablo ne işe yarıyor

itopyadan aldığım hazır sistem sorunsuz çalışıyor şuanlık bi sıkıntısı yok bu kablo içinde bağlanmadan gelmiş ne işe yaradığını bilen varmı sorun falan çıkarırmı?
  9. K

monitör alacağım hangisini tercih edeyim?

ikisi arasında kaldım sağdaki ips panel soldaki 165hz kontrast oranı parlaklık vs daha iyi sizce hangisini tercih etmeliyim yada alternatifiniz varmı özellik olarak ikiside birbirine yakın 144hz 165hz arasında pek fark olacağını sanmıyorum
  10. K

Bu sistem fiyatına değermi

9bin tl ye bu sistem alınır mı? sizce fiyatına göre güzel geldi görüşleriniz neler?
  11. K

Bu sistem alınır mı?

Önerdiğin bi sistem varsa atarmısın lütfen 14k civarı
  12. K

Bu sistem alınır mı?

13. K

kullanılabilir bisiklet önerisi

Merhabalar ben 3000 4000 civarı iyi bir bisiklet arıyorum şehir içinde kullanılacak güzel bir öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim
  14. K

DA- sistem3 satın alım sorunu . ACİL

Taksitle almaya çalış başka yolu yok sanırım
  15. K

D3 cyberpunk 2077 max ayarlarda açarmı??

beyler oyun daha çıkmadı 19 kasımda çıkacak grafikler baya iyi max ayarlarda açarmı
  16. K

5000 tl lik toplama pc

5000 tl civari güzel bi pc önerebilir misiniz?
Top Bottom