Arama sonuçları: *

1. E

GTA 4 SAVE GAME ACİL YARDIM!

BEYLER ŞİMDİ BEN GTA IV SAVE GAME INDIRDIM.BENIM OYUN KORSAN.INTERNETTEN SAVE DOSYASINI ATACAGIM YERI BAKTIM VE [[ C:\Users\XXX\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames ]] DOSYASINA ATMAM GEREKIYOR.VE [[ C:\Users\XXX\AppData\Local ]] KADAR GELIYORUM GERISI YOK.GERİYE KALAN KLASORLER...
  2. E

F/P KASAM VAR NASIL SATABİLİRİM

Selamün Aleyküm İyi akşamlar f/p bi kasam var borçtan dolayı satmak zorundayım monitör ile fln vericeğim en kolay nerde satabilirim özellikler MONİTÖR: exper 1920x1080 hd kendinden hoparlörlü Anakart-msi gaming serisi b350 İşlemci-amd 5 2600x 3.6 turbo 4,2 Ekran kartı-sapphire rx570 256bit...
  3. E

RİOT OYUNLARINDA DROP FPS SIKINTISI

Tavsiyen İçin Teşekkür ederim fakat arkadaşlarım var leptop dan oynuyorlar lolü işemcileri ramleri veya farkli özellikleri karşılaştırdığında benim sistemimden kat kat çok düşük ama sabit bi şeklde anlık drop yemeden oynayabiliyorlar riot ile ilgili olduğunu düşünüyorum şahsen çünkü işlemciyi...
  4. E

RİOT OYUNLARINDA DROP FPS SIKINTISI

Merhaba Dostlar Bi Konuda yardımcı olmanızı istiyorum alta sistem özelliklerimi yazacağım gta,rust,cs go, oyunlarında hiçbir sorun yok fakat LOL ve VALO girdiğimde fps 250 300 den birden 100 gibi seviyelere düşüp sürekli anlık drop yiyorum veya yiyorum gibi oluyor valo ve lol işlemci ağırlıklı...
  5. E

ATI Radeon Catalyst Control Center çalışmıyor yardım!

ATI Radeon HD 4300/4500 Series ekran kartı kullanmaktayım. Catalyst Control Center çalışmıyor. İnternetten de araştırdım ama hiçbir şey işe yaramadı. "Catalyst Control Center başlatılamıyor Catalyst Control Center kullanılarak yapılandırılabilecek başka atar bulunmamaktadır." yazıyor. Driver...
  6. E

Pç açılırken takılı kalıyor yardim plss

Hdd 'em bozuldu evde kamera sistemindeki hdd söktüm ve pc ye taktım ve normal açılır gibi açıldı Windows logosu geldi orda kaldı reset attim ilk yazılar yükleniyor kalıyor anakart kısmı deniyor galiba eski hdd de açılırken 0x ile devam eden G/Ç hatası veriyordu bu hdd de böyle ne yapcam bilmiyorum
  7. E

Bu Pc Alınır Mı Yardım

1588101929 Bütçem düşük olduğu için kaliteli bunu bula bildim de düşüncelerim değişti biraz 1588101997
  8. E

Bu Pc Alınır Mı Yardım

Durumum Kötü Pc Almak İstiyorum düzgün bir şey sizce bunu alsam ne tür oyunlar açar benim oynayacağım oyunlar PUBG mobile-zula vb
  9. E

Bim 'den Pc Alınır Mı?

Bu Hafta Gelecek Olan Bu Bilgisayar Sizce Alınır mı zula vb açar mı?
  10. E

Pc Donma Sorunu

Baktım ama sorun çözülmedi
  11. E

0xc00000e9 hatası

Merhabalar sabah pc yi açtım 3-4 saat oynadık dan sonra kapatım tekrar açtığımda 0xc00000e9 hatasını alıyorum onarma yaptım olmadi format da atamıyorum bildiğiniz gibi dışarıya çıkamıyorum vb ram lerin yerini değiştirdim lütfen yardım edin!
  12. E

Pc Donma Sorunu

1587587211 Cpu derecesi 50 derece yazıyor Çok ısınsa kendini kapatmaz mi ? 1587587263 Bide şimdi açtım 0xc00000e9 hatasını veriyor
  13. E

Pc Donma Sorunu

Merhabalar Herkese Bugün Pc Sabah actim her şey normal 3 -4 saat boyunca oynadım ve kapattım tekrar açtığımda masa üstünde neye tıklasam açılmıyor donuyor onarma yaptım ama gene olmadı görev yöneticisinda işlemci veya ram yiyen bişey yok ne yapmam lzm?
  14. E

Pvp Oyun önerir misiniz??

Merhabalar Bildiğiniz Gibi Corona Dan Dolayı Evdeyiz Ve Canımız Sıkılıyor Online Pvp Sistem İstemeyen Oyun Önerirseniz Sevinirim. Pc'emde Ekran kartım Yoktur.
  15. E

Geforce now benzer Platform Varmı ?

benim arkadaşım int hızı 8mbps ama her oynu oynayıp video sunu çeke biliyor hocam o nasıl oluyor? 1586540148
  16. E

12 mbps fiber internet hocam 1586529270 keşke kullana bilsem hocam be 1586529309 Anladım İnşallah Yakın Zamanda Türkiye'ye gelir ve Bizde Keyifli Oyun Oynarız
  17. E

Mehabalar Bugün Size Sorum Benim Pc emde Ekran Kartım Yok Youtube Kanalım Var Baya Geliştim Ancak Fazla Oyun Atamıyorum Geforce Now Da Sisteminiz Yetmiyor Hatası Veriyor GEFORCE NOW'a benzer platform varmı bildiğiniz başka varsa önerir misiniz? iyi günler.
  18. E

MSİ RTX 2070

İçimden Geldi
  19. E

hangi interneti kulanmalıyım ?

EN AZ 16mbps almanı tavsiye ederim bütçen varsa 24 mbps Ala Bilirsin Türk Telekomdan Kalite Olarak Türkcelli önerim ama orda kaliten yüksek internet hizin düşük olur
  20. E

Yardım cs 1.6 siyah ekran sorunu

Mehaba Arkadaşlar Mağlum Corona Var Dışarı Çıkamıyoruz Evde Can Sıkıntısına Cs 1.6 İndir Mlsf Siyah Ekran Var Sesler Geliyor Ama Pc De Ekran Kartı Yok Ana Karta Bağlı Bunun Çözümü Varmı ? Sistem Özelliklerim RAM: 5 İşkemci : İntel Core 2 Quad Q8300 2.50ghz 4 çekirdek 64 bit windows 7
Top Bottom