Arama sonuçları: *

1. P

13K üni icin laptop onerisi

casper almak istemiyorum yine de onerin icin tsk. 1603734689 Maddi olarak bir sıkıntım yok tesekkur ederim guzel dusuncen icin. 13 K yi tamamen kullanmak istiyorum. 1603734805 Monsterdan baya şikayetci olan tanidiklarim var ondan dolayi monstera pek sıcak bakmiyorum yine de onerin icin tesekkurler
  2. P

MacBook Air alınır mı?

Bence de oyun oynamayacaksan mac uygundur. Fakat dikkat et bazi cizim uygulamalari windows kullaniyor diye biliyorum.
  3. P

13K üni icin laptop onerisi

Mac vs istemiyorum. Isınma sorunu olmasın. Gamegaraj gibi markalardan istemiyorum. i7 islemci olursa cok iyi olur . AutoCad gibi cizim programlarini kullanacagim. Bos vakitlerimde de oyun oynarim. Butcem:13K Onerilerinizi bekliyorum. Yardim eden arkadaslara tesekkur ederim simdiden.
  4. P

YKS Tercih sonuçları açıklandı

öyle oluyor. ben de ilk başta öyle hissetmiştim. Mezuna kalınca kendimi boşlukta hissettim . Allahtan ablam yanımda oldu da kolayca atlattım.
  5. P

Sorumluluk sınavı zor mu ? (Edebiyat)

sorumluluk sınavı ne?
  6. P

h.o
  7. P

sorumluluk sahibi insanlar çabucak ayrıştırılıyor. sisteme iyi demiyorum ama sorumsuz olanlar (başına kötü bir talihsizlik gelenleri saymıyorum) sınavda başarısız oluyor benim gibi. sorumsuz olanları ve sorumluluk sahibi insanları ayırmak için iyi bir yol bence .
  8. P

Bende PC ye sarıp 40 binlik sıralama yapmıştım mezuna kalmıştım sıkı çalışıp yükselttim zorla :) aman sınav yılında pc ye dokunmayın .
  9. P

13.5 K ya Pc toplayacagim

Tm sabirsizlikla bekliyorum.Tesekkur ederim.
  10. P

Siz yinede onerebilirsiniz. Hosuma giderse alabilirim. Msi ve Asus direk guvenilir markalar oldugu icin almak istiyorum.
  11. P

500GB m2 1 TB da HDD almak istiyorum suanlik.
  12. P

Elimde 13.500TL var bununla bir kasa toplamak istiyorum. (monitor dahil degil) (Ekran karti Asus veya Msi haricini kullanmak istemiyorum) Oyun oynayacagim , muhendislik derslerimde kullanacagim. Ilk kez pc toplayacagimdan dolayi biraz heyecanliyim .Yardim eden herkese simdiden tesekkur ederim.
  13. P

Anime Önerisi Verebilirmisiniz?

Kuroko no basket
Top Bottom