Arama sonuçları: *

• Users: Jaja50
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Jaja50

Koronayken mastürbasyon yapmak zararlı mıdır?

sorum bu troll değil valla
  2. Jaja50

coraline tarzında animasyon filmi önerisi

coraline'yi yaklaşık 500 kere izledim. aynı tarzda önerir misiniz
  3. Jaja50

ssdyi vidalamadım bi sey olur mu

bağlantısını falan yaptım da yuva çok dar kablolar falan sıkışık oluyodu üşendim yuvanın üstüne bıraktım kullanıom öyle. bir sorun olur mu. sallanmıyor bu arada, olduğu yerde duruyor kasa
  4. Jaja50

SSD alınca HDD'de ki Windowsu nasıl kaldıracağım?

HDD'de şu anda W10 kurulu. SSD gelince onu 1. disk yapıp Windowsu SSD'ye kuracağım. Fakat 320 GB HDD'yi D diski olarak kullanmak istiyorum. HDD'deki windowsu nasıl kaldıracağım ki? Veya SSD'yi taktıktan sonra 1. sıraya nasıl alacağım gibi. Bu sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.
  5. Jaja50

Pug köpek aldık çok hareketli

Eve pug köpek aldık fakat o kadar hareketli ki anlatamam. Eve yeni geldiği için mi böyle? Ufak durup sevdirmiyor kendini, hızla koşuyor bir yerleri kokluyor oynuyor. Şu an bağlı, yanına gittiğim gibi oynamaya çalışıyor :D. Yanımızda değilken ufak bir bakayım dedim gayet sakin. Sesi çok korkutucu...
  6. Jaja50

Windows 10'un eski sürümleri?

Örnek olarak Windows 10 2017-2016 gibi sürümlere geçsem ne gibi zararları olur? Sistem daha hızlı çalışır mı? Aslında bu yüzden değil, valorant'da mavi ekran alıyorum bir de format atmam lazım pc çok doldu. Atmışken eski bir sürüme mi geçiş yapsam diye düşünüyorum.
  7. Jaja50

Vegas pro amv edit tutorial önerisi

Youtube'den bayağı araştırıyorum fakat adam akıllı bir tutorial bulamadım. Türkçe, İngilizce farketmez. Kaliteli AMV edit öğreten, pluginleri gösteren, baştan sağma "bunları gördüğünüz gibi yapıp geçin" demeyen tutorial önerir misiniz.
  8. Jaja50

Windows 10 mavi ekran

Valoranta tıkladıktan sonra mavi ekran alıyorum 2 kere denedim 2sinde de oldu. Tamam hallettim https://dosya.co/706vbynja01i/ASDAS_FAMANASh.rar.html Mini dump atamıyorum nedense arşive ekle dedikten sonra böyle bir hata veriyor nasıl atacağım? @Vesemir
  9. Jaja50

Valorant güncelleme dura dura aşırı yavaş iniyor

Herkeste böyle mi arkadaşlar 1 günden fazla diyor yavaş indiriyor. Diğer hiçbir şeyde böyle değil, internetim güzel. 1620841769 Durdurdum sonra yeniden devam ettirdim düzeldi
  10. Jaja50

Q9300 + GT 1030 arma 3 oynatır mı

Yt'de testini bulamadım foruma sorayım dedim. Ayarlar farketmez bana, 50-60 fps oynatır mı? 4 GB GT 1030 Q9300
  11. Jaja50

Bu müziğin ismini bilen var mı

Zamanlı
  12. Jaja50

Valorant en ucuz vp nerede

Bp alacağım, 50-60 TL'm var. En ucuz vp nerede? Ve aldığım gibi kodu verirler mi?
  13. Jaja50

VALORANT BATTLE PASS ALDIM BÖYLE KALDI NAPCAM

Böyle 3-4 dkdır yükleniyorda kaldı
  14. Jaja50

50-60 TL'ye valorant'da ne yapabilirim

Annemden izin aldım bu meblaya ne yapabilirim? Battle pass geliyo aklıma ama bu sezonki bıçak çoook kötü ya hiç hevesim yok ona. Battle pass mi alayım?
  15. Jaja50

Valorant nasıl rank atlayacağım?

Her maç ortalama oynuyorum, bazen az vursam bile takımla sürekli konuşuyorum info veriyorum skilllerimi düzgün kullanıyorum ama olmuyor. Takıma sürekli yere bakarak sıkan adamlar geliyor, en azından düzgün kullansanız klavye mouseyi o da yok. Nasıl rank atlayacağım bronzeye takıldım kaldım. İyi...
  16. Jaja50

ŞİKECİ ADANA DEMİR SPOR

Ayıptır günahtır ya. Göz göre göre alt ligimizde şike yapılıyor. Bu 1.gol, 2.golleri de var. Nasıl iptal edildi aklım almıyor Ne düşünüyorsunuz
  17. Jaja50

Steam 20 TL Oyun Önerisi

Böyle 20-25 TL arasında arkadaşlarla oynayabileceğimiz tür farketmeksizin oyun önerir misiniz? @Dontaçhi @Doğukan Fidan etiketleyeyim dedim.
  18. Jaja50

Vegas pro render takıldı editim gidiyor yardım eder misiniz

Arkadaşlar o kadar uğraştım emek verdim render alırken 36da takıldı cancele bastım kapanmadı takıldı kaldı böyle ne yapmam lazım o kadar uğraştım ya
  19. Jaja50

OBS CS:GO SİYAH EKRAN

Oyun siyah ekran ama kayıtı başlattığımda oyunun sesi geliyor. Bunu nasıl düzelteceğim?
  20. Jaja50

Oyun videosu çekme programı önerir misiniz

Obs, Bandicam, Action, Fraps dışında program önerir misiniz?
Top Bottom