Arama sonuçları: *

1. O

20 bin civarı günlük laptop önerileri

20 bin civarı 22 bin TL'ye kadar oyun için değil günlük işler için lazım ödev YouTube cart curt ama hızlı da bir şey lazım i7 olursa iyi olur tavsiyesi olan var mı? (Oyun oynamayacağım)
  2. O

Günlük Kullanım İçin Laptop önerisi

böyle değil de daha ince daha kullanışlı birşeye ihtiyacım var hocam bu kaba oyuna ihtiyacım yok açıkcası
  3. O

Günlük Kullanım İçin Laptop önerisi

20bin TL'ye kadar günlük işler için laptop arıyorum ders cart curt için önerisi olan var mı? benim şöyle bir düşüncem var https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_vivobook-core-i7-1255u-işlemci-8gb-ram-512-gb-ssd-15-6-win-11-laptop-silver-x1504za-bq325w-1231559.html bu sisteme 16gb ram daha...
  4. O

Günlük iş için laptop önerisi

Arkadaşlar günlük işler için(ünilik) Olabildiğince ince ve hızlı bir laptopa ihtiyacım var öneriniz ne olur oyun oynanmıcak Bütçe:max 16
  5. O

Üniversite için laptop önerisi

20kya kadar çıkabilcek günlük iş office programları kullanmak için uzun ömürlü laptop önerisi verebilir misiniz?
  6. O

Ekran kartımın 1 fanı dönerken diğeri dönmüyor?

Ekran kartımın sol fanı dönerken sağ fanı dönmüyor büyük ihtimal garantiye yollıcam daha kolay bi yol bilen var mı ekran kartım rx 580 89C leri görüyor zaten oyundada bundan mı kaynaklı sizce? bide uygulamalarda gpu rpm 0 gözüküyor
  7. O

steam forza horizon 4 direksiyon bağlama

sorunu çözebildin mi
  8. O

STEAM FORZA HORİZON 4 DİREKSİYON SORUNU

sorunu çözebildin mi
  9. O

Cooler Master HTK-002-U1-GP TERMAL MACUN Alınır mı

Bu termal macun alınır mı hem işlemciye hem gpuya kullanıcam ürünler yazıyor etiketimde
  10. League of legends hesabımı satıyorum

League of legends hesabımı satıyorum

Hesap 190 level 46 skinli ve golddur Çoğu hero açık detaylı bilgi için discordum 𝐨𝐧𝐮𝐫𝐤𝐞#1905 mesaj atın ekran açıp göstereyim (valorant hesabıyla takas olur)
  11. O

200 TL altı Gamepad önerisi

Pc de oynamak için gamepad arıyorum önerisi olan varmı ne kadar uygun o kadar iyi benim için
  12. O

Max 200 TL mouse önerisi

Max 200 TL mouse önerisi yapar mısınız
  13. O

RX 580 4GB Asus Dual Ekran Kartı 90 Derecede Çalışıyor

anladım nerden düşürebilirim
  14. O

uv ne demek? 1625083416 10 ay oluyor
  15. O

asus rx580 4gb dual ekran kartım var yeni kasa aldım bugün temizlendi fanları falan ama 90C de çalışıyor Aldığım kasa :https://www.hepsiburada.com/gametech-x-coler-argb-4-x-120-mm-fan-oyuncu-bilgisayar-kasasi-pm-HB00000ULYD1 1360 mhz de çalışıyor fanlarda yüzde 98 de mhz mi düşürmem gerek ne...
  16. O

Gametech xcoler a b450 takılır mı?

https://www.trendyol.com/gametech/xcoler-mesh-pro-micro-atx-4x120mm-rgb-fanli-pencereli-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-p-55014077/yorumlar?boutiqueId=555478&merchantId=242445 fotoğrafda sadece micro atx anakartlar ile uyumlu demiş acaba b450 olur mu bu kasaya?
  17. O

max 390 TL kasa Önerebilir misiniz?

sizin kullandığınız hangisi hocam
  18. O

sizce legends mi yoksa bu mu
  19. O

Selam arkadaşlar max 390tl (aşamam) bütçeli bir psusuz kasa arıyorum önerisi olan varmı?
Top Bottom