Arama sonuçları: *

1. arda yıldız123

7000TL Oyuncu Bilgisayarı Tavsiyesi önerisi lazım.

Başlıkta yazdığı gibi. İtopya'ya gidip alıcağım yani sipariş etmiceğim.
  2. arda yıldız123

AppCrash hatası (Windows7)

İnternetten baktım fakat bunun çözümü yok diyorlar. Bu sorunu nasıl düzelticem?
  3. arda yıldız123

Intel Core i5 9400F + Inno3D Geforge GTX1050Tİ alınır mı?

Alınır mı?Ağır oyunlar oynanıcak.
  4. arda yıldız123

Avastı hiçbir şekilde silemiyorum PCdeki yöneticiliği aldı hiçbirşey yapamıyorum

Konuyu anlatiyim: Bilgisayara farklı şekilde bir uygulama soktum fakat güvenli olduğunu bilmiyordum ve bende antivirüs indirdim.İndirdiğim antivirüs avast idi indirdim kurulumu yaptım ardından virüs olduğunu düşündüğüm programı taratmaya çalıştım.Taradım ve trojan çıktı ve ardından otomatik...
  5. arda yıldız123

7k oyuncu bilgisayarı önerisi

Arkadaşlar almayı düşündüğüm PC bu fakat herkes pahalı diyor sizin bir öneriniz var mı?
  6. arda yıldız123

Gaming X Bronze [ModArt PC] I R5 1600 GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Alınır mı?

https://www.incehesap.com/gaming-x-bronze-fiyati-47267/ alınır mı? genellikle ağır oyunlar oynayacağım
  7. arda yıldız123

Devlete sistem bakıyorum...Deluminator 3T-10 GTX1650+İntel10100F

Bellekten 2 tane alabilirim ve ileride farklı bir SSD almayı düşünüyorum. Nasıl sistem?
  8. arda yıldız123

Game Garaj ın Deluminator 3A-K alınır mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/deluminator-3a-k/ Alınır mı?
  9. arda yıldız123

GTX1650 Bu fiyata alınır mı?(hazır sistem)

Alınır mı? Bu sistemi tahminen eskiden 4700 tutuyordu
  10. arda yıldız123

Geçici Ücretsiz 1 Aylık Ücretsiz Google Play PASS Üyeliği Nasıl Alınır? Ücretsiz,Oyunlar Mevcut

Merhaba Başlıkta dediğim gibi Google Play Pass, Android cihazlar için Google'ın sunduğu bir uygulama abonelik hizmetidir. Amerika Birleşik Devletleri'nde 23 Eylül 2019'da başlatıldı. Temmuz 2020'de hizmet, Almanya, Avustralya ve Kanada dahil olmak üzere diğer Batı ülkelerinde planlandığı gibi...
  11. arda yıldız123

Google Play PASS ile mobilde seçili oyunları bedava oynama fırsatı

Merhaba Başlıkta dediğim gibi Google Play Pass, Android cihazlar için Google'ın sunduğu bir uygulama abonelik hizmetidir. Amerika Birleşik Devletleri'nde 23 Eylül 2019'da başlatıldı. Temmuz 2020'de hizmet, Almanya, Avustralya ve Kanada dahil olmak üzere diğer Batı ülkelerinde planlandığı gibi...
  12. arda yıldız123

Eski PC deki sabit diski yeni bilgisayara takarsam sorun çıkabilir mi?

Merhaba Başlıkta demek istediğim:Alıcağım PC de SSD'de almak gerekiyor fakat benim elimde çook eskiden kalma bir sabit disk var.Sabit diskin içinde neredeyse boş içinde 2 tane oyun var ve windows7 kurulu,denetim merkezinden sabit diske baktığımda 10 üzerinden 6 puan vermişti.Bilgisayarı...
  13. arda yıldız123

Bilgisayar fiyatları hastalıktan sonra düşebilir mi?Şimdi alınır mı?Beklenir mi?

Bütçem:6000 1.sistem: Normalde bu 1.sistemi almayacaktım,fakat dolar uçunca fiyatlar pahalandığı için bunu almayı düşünüyorum Eskiden almayı düşündüğüm bilgisayar(2.sistem): Normalde 2.Sistem yanlış hatırlamıyorsam 4.500 fiyatlarındaydı Bilgisayar almak için beklemeli miyim?Yoksa bu...
  14. arda yıldız123

Bir toplama bilgisayar toplayacağım.hangi markalara,hangi ürünlere güvenmeliyim?5000TL PC

MERHABA elimde böyle bir sistem var fakat game garajı ilk defa duyuyorum ve görüyorum. game garaja güvenmeli miyim? çünkü en önemli bir parçayı ilk defa oradan alıcam. sistem: Ekrankartı İşlemci Anakart Güçkaynağı SSD Ram sistemim böyle hangi parçalar iyi hangileri kötü hangisini değiştiriyim...
  15. arda yıldız123

GAME GARAJ güvenilir mi?

game garaj güvenilir mi?
  16. arda yıldız123

tam 5000TL oyuncu bilgisayarı öneriye ihtiyacım var

Merhaba. Sistemim şöyle: Ekrankartı(ilk defa bu siteyi görüyorum) İşlemci Anakart SSD Ram diğer parçalar bende var. sizce bu bilgisayarın hangi parçasını değiştiriyim? valo LoL gibi oyunlar oynicağım BÜTÇE:5500
  17. arda yıldız123

HANGİ EKRAN KARTINI ALMALIYIM?OYUNCU BİLGİSAYARI TOPLAMA PC

MERHABA şöyle bir sistemim var fakat ekran kartı fazla pahalı bana daha ucuzu lazım ekran kartı olarak.gücünden düşsün önemli değil 2500tl civarı olsun iyi olur benim için sistem böyle: Ekrankartı(birazcık fiyatından düşsek iyi olur) İşlemci AnaKart RAM SSD DİĞER PARÇALAR ELİMDE VAR böyle bir...
  18. arda yıldız123

PC OYUNCU BİLGİSAYARI 5500 TL YE ÖNERİLER İLE

MERHABA direk konuya giricem.birazcık değişiklikler yaptım RAM(Değiştirmek istiyorum) SSD Anakart İşlemci Ekrankartı Diğer parçaları unnutun dersen elimde var o yüzden koymadım ramı değiştirmek istiyorum ekran kartıda birazcık pahalı geldi ne diysunuz?
  19. arda yıldız123

TOPLAMA 5250TL YE TOPLAMA OYUNCU BİLGİSAYARI SİZCE ALINIRMI

Merhaba direk konuya giricem böyle bir toplama PC yaptım: Ekrankartı İşlemci Anakart SSD RAM bu var elimde. güzel bir sistem gibi fakat kargolama süreci ve aldığımda çalışmaması beni korktuyor çünkü ilk defa PC topliyacağım ve korkuyorum ya gelmezse? ya gelirde çalışmazsa? gibi sorular beni...
  20. arda yıldız123

TOPLAMA BİLGİSAYAR EFSANE GAMİNG PC

Merhaba elimde böyle bir sistem var fakat bana birazcık pahalı geldi ve şuanda elimde eski bir PC var galiba babam bu bilgisayarı 10 yıl önce almış ve oyuncu bilgisayarıymış fakat bu zamanda hiçbir işime yaramıyor hatta bu bilgisayardan yazıyorum elimde birkaç tane eski parçalar var ve 2 tane...
Top Bottom