Arama sonuçları: *

• Users: SteelBalls
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

8k civarı kasa tavsiyesi

Bütçe ortalama 8k civarı ekipmanlarla 9u geçsin istemiyorum tavsiyeniz var mı
  2. S

Max 8k bütçeye kasa ??

Bütçe ortalama 8k civarı ekipmanlarla 9u geçsin istemiyorum tavsiyeniz var mı
  3. S

Fifa 21 oyundan atma sorunu

Arkadaşlar oyunu yazın sorunsuz oynuyordum sonra çok uzun bir süre oynamadım. Oyuna girdiğimde yükleniyor ekranında oyundan atıyor bunun sebebi ne olabilir?
  4. S

14 inç laptop tavsiyesine ihtiyacım var

Arkadaşlar merhaba en fazla 14 inç ekrana sahip bir laptop arıyorum. Bütçe 5-6k civarı . Bilgisayarda sadece bitcoin al satları ve bazı office uygulamaları kullanılacak. Ama bitcoin işinde hızlı bir bilgisayara ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum. 1639773311 Dipnot olarak önceliğim lenovo
  5. S

i5 10400f ısınma stok fan

Arkadaşlar merhaba i3 9100f den i5 10400f e geçiş yaptım. Fakat sıcaklık değeri i3 e göre daha yüksek bu yüzden fikirlerinize ihtiyacım var İ3 9100f kendi stok fanıyla (0.2A çalışıyor ) valorant oyununda %100 kullanmasına rağmen max 65 dereceyi gördüm İ5 10400f de ise kendi stok fanıyla (0.18A...
  6. S

Yardım Anakart değişimi hakkında bilmem gerekenler

Arkadaşlar merhaba yarın bir bilişim dükkanında anakart ve işlemcimi değiştireceğim bilmem gereken bir şey var mı? Değişimden sonra aynı şekilde pcmi kullanabilir miyim yoksa örneğin windows kurulumu vb. yapmam gereken bir şey olacak mı Veya değişimden önce bişey silmem temizlemem gerekir mi...
  7. S

i5 10400f için vatan pcden anakart önerisi

H410m-k almayı düşünüyorum ama anakartlar hakkında bilgim yok bu h410m-k-e-a gibi serilerdeki fark nedir ve hangisini tercih etmeliyim
  8. S

İşlemci yükseltiyorum anakart konusunda yardıma ihtiyacım var

Şuanki sistemim XIGMATEK SIROCON III i3 9100f-h310m h2.0- 16gb ram- gtx 1650S İşlemciyi 10400f yapacağım anakart için minimum bütçede anakarta ihtiyacım var linkte eklediğim anakart uyumlu mu ve e-a gibi anakartlarla farkı nedir? Birde son olarak kasa ile arasında bir uyumsuzluk var mı...
  9. S

10400f mi 9600k mı yayın için daha iyi

i5 10400f mi yoksa 9600k mı yayın için daha iyi ayrıca 10400f için anakart tavsiyesine ihtiyacım var mümkün oldukça uygun fiyatlı
  10. S

Yayın için işlemci yardımı

Arkadaşlar merhaba cok konu açtım kusura bakmayın. H310m h2.0 anakartım var suanki islemcim i3 9100f. Yayın için işlemci yükseltmek istiyorum işlemci ağırlıklı oyunlarda yayını ekran kartından veriyorum ama yinede i3 yetersiz kalıyor, anakart değiştirmeden alabileceğim en doğru işlemci nedir? Ve...
  11. S

i5 9400f boxed ne demek?

Arkadaşlar merhaba i5 9400f alacağım çoğu yerde 1650 lira gibi bir fiyata satılıyor ama mediamarktta intel boxed i5-9400f 1400lira bunun diğerleriyle farkı var mı? Vatan ve mediamarkt linkini bırakıyorum. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim...
  12. S

mhz yükseltemiyorum yardım

Merhaba h310m anakartım var ramlerim hyperx fury 8gb 2666mhz 2x fakat 2400mhzde çalışıyor biostan da hiçbir şekilde artmıyor bunun sebebi nedir yardımcı olabilecek var mı
  13. S

2. ekranı sistem görmüyor yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar merhaba. Yayınlarım için 2.ekran aldım eski tarz bi monitör. Kendi monitörüm dp ile bağlıyorum bunu da vga ile bağladım fakat hiçbir şekilde sistem görmüyor 2.ekranı. Yardımcı olabilecek var mı
  14. S

2. ram için yardıma ihtiyacım var

hyperx fury 8 gb ram kullanıyorum şuan. Bir 8 gb daha almak istiyorum ama ram mhz imi bilmiyorum. Ya 2400 yada 2666. Aldığım ramlerin mhz değerleri farklı olursa 2x8 gb çalışmasında bir sorun olur mu
  15. S

Fifa gamepadi 2 kere görüyor acil

Bir kaç gündür devam eden fifa konsol şikayetlerime bugün x360ce ile son verdim sanıyordum fakat. x360ce de sorunsuz çalışıyor kol ama fifa girdiğimde 2 kol var olarak algılıyor zaten sistemin algıladığı diğer kol kafayı yemiş durumda 2şer 2şer atlıyor veya yön tuşuyla onaylıyorum yardımcı...
  16. S

Rampage sgr601 gamepad sorunu

bir kaç gündür fifa ile ilgili sürekli bir şikayet açıyorum. Şimdi ise hiç anlayamadığım bir şey daha yaşadım. markasını verdiğim konsolda x tuşuyla ekranın en sonuna ve yön tuşlarıyla onaylama yapıyor. Analogda aşağı yapınca yukarı gidiyor yani sürekli ters işliyor oyun içi de dahil. Bıktım 2...
  17. S

Fifa 21 internetsiz giremiyorum yardım

İnternet bağlantım yokken oyunu açamıyorum steam çevrimdışı mod diyorum ama origin gelip duruyor çözümü bilen var mi
  18. S

Fifa 21 pc klave ve gamepad sorunu acil yardım

Arkadaşlar oyun içi tuş ayarlarını yaptığımda sürekli değişiyor ama değişim çok saçmadır ki örneğin sprint e tuşunda gözüküyor ama shift ile koşuyor. Sprinti shifte alıyorum e ile koşuyor, konsol için de aynı şeyleri yapıyor. Ekstra olarak kolda ya hem analog hem tuşlar çalışıyor yada ikisi...
  19. S

Fifa 21 klavye ve konsol ayar sorunu

Fifa21 aldım fakat ayar sorunu yaşayıp duruyorum. Yaşadığım olayı şöyle anlatıyım şut tuşunu d yapıyorum ama a ile çekiyor, a yaptığımda da d ile çekiyor bu bazı tuşlarda daha oluyor. Konsolda da oyuncu hareket ettirmeyi analog yapınca hem analog hemyön tuşları oluyor ama yön tuşları yapınca...
  20. S

Bu sistemle yayın açabilir miyim veya tavsiyeniz nedir

Sistemim İ3 9100f Gtx1650S 8gb ram 240gb ssd 1tb hdd Bu sistemle yayın acabilir miyim ayrica islemciyi ryzen5 3600 veya 2600 yapsam anakart değiştirip yayın anlamında ciddi bir değişim olur mu
Top Bottom