Arama sonuçları: *

1. Patatesx0

bu adam dolandırıcı mı

hocam bende anlamadım
  2. Patatesx0

bu adam dolandırıcı mı

yurt dışında bir iş yaptım bana ödeme gönderecek Ancak, işlemin devam etmesi için Alıcının Amerikan Bankacılar Birliği'nden 70$'lık bir ücret karşılığında doğrulama belgesi satın alması gerekecektir. diyor bu doğru mu yurt dışından bana para gönderecek böyle bir ücret var mı
  3. Patatesx0

hepsiburada hepsi pay bu limit ne oluyor

alışveriş yapmazsam hesabımdan yazdığı limiti çekmez değil mi
  4. Patatesx0

hepsiburada hepsi pay bu limit ne oluyor

hemen al sonra öde için limit verdi 3500 TL bu parayı harcayınca mı bankadan çeker yoksa bu limiti şimdi verdi şimdi bankadan mı çekecek hepsiburada da harcayabilmem için veya limiti kullanıcınca mı çekecek bankadan hemen al sonra öde limitim 3500 TL yazıyor
  5. Patatesx0

Omen Gaming Hub Ayarlarını Nasıl Yapmalıyım?

hocam 95 normal değil ama 80 falan normal ama kitap nasıl koyabilirim neresine tam olarak hava çıkışlarını kapatmadan hocam
  6. Patatesx0

hocam gming hub türkçe yapabilirmiyim seçeneği var mı 1679393462 hocam 3 tane ayar görüküyor bunları ne yapmalıyım neye ayarlamalıyım hangi ayar ne işe yarıyor etkileri ne olur boşta 56 derece yk altında 80 95 arası
  7. Patatesx0

omen gaminng hubun ayarlarını nasıl yapmalıyım oyun oynarken işlemci 95 80 derece arasında oluyor ayarlar çok yüksek değil orta hangi modları yapmam lazım oyun oynarken veya oyun oynamıyorken acaba hani ayarları yapmam gerekir kısaca
  8. Patatesx0

Laptopa tuz döktüm klavyeyi nasıl temizlerim

Süpürge ile hoparlör tarafını da çeksem sorun olur mu bozulabilir mi hoparlör.
  9. Patatesx0

Laptopa tuz döktüm klavyeyi nasıl temizlerim

Laptopa yanlışlıkla tuz döktüm bazı tuşlar basarken zorluyor içine tuz girmiş laptopun tuşları tümleşik mis ciksrilamiyor muş nasıl temizlerim acaba
  10. Patatesx0

Wifiyi nasıl kablosuz şekilde laptopa bağlarım

hocam maalesef laptop wifiyi görüyor fakat oturum telefonumda açık o yüzden bağlanamıyorum hata veriyor limit doldu diye 1679132028 nasıl yani hocam
  11. Patatesx0

Wifiyi nasıl kablosuz şekilde laptopa bağlarım

Laptop WiFi çekiyor ama kullandığım WiFi farklı bir yere ait sadece telefonumdan çekebiliyor wifiyi bunu nasıl kabloduz şekilde laptop ile paylaşırım
  12. Patatesx0

amd software özel renk ayarı açıyorum geri kapanıyor

Yok hocam denemedim
  13. Patatesx0

amd software özel renk ayarı açıyorum geri kapanıyor

amd software den özel renk ayarını açıyorum softwareyi kapatınca geri kapanıyor nasıl çözerim bunu
  14. Patatesx0

16 gb ram mı yoksa 20 gb ram mı

16+4 single mi oluyor dual olmuyor mu hocam
  15. Patatesx0

genelde web için uğraşıyorum hocam uzun vadede 16 yeter mi 1678894480 bu arada çok fazla performans farkı var mı
  16. Patatesx0

victus laptop da 4+4 ram var 1 tane 16 gb mi alayım yoksa 8+8 16 gb mi aynı fiyat ikiside hangisi daha mantıklı olur 3050 var ekran kartı
  17. Patatesx0

Araba önerisi istiyorum

Possat
  18. Patatesx0

hp victuslar kronik sorunlu mu

anladım hocam o çok yüksek gösteriyor bayağı hocam boşta 80 derece oluyor ara sıra bazen de 60 amd nin neden bu kadar düşük gösterdiğini merak etmiştim
  19. Patatesx0

Çözüldü✓ monster abra a5 12.v1 bir anda kapanıyor

hocam nasıl bir kapanma laptop modeli nedir aniden siyah ekran mı oluyor biraz detaylı anlatırmısınız
Top Bottom