Arama sonuçları: *

1. A

Alan ve alan değişikliği hakkında (web-cloud)

hocam sektörde web developer diye bir kavram pek kalmadı aslında web developer dedikler artık frontend backend ve fullstack olarak devam ediyor çoğu firmada şuanda. Maaş konusunda frontend backend veya cloud farkmetmeksizin benzer ücretler alıyorlar yok cloud olsaan daha fazla maaş alırsın...
  2. A

Yeni Klavye Önerileri

bütçede bir kısıtım yok hocam fakat klavyenin enter tuşunun büyük olmasını istiyorum yinede önerin için teşekkür ederim
  3. A

Yeni Klavye Önerileri

yok estağfurullah :) bende rog delta kablolu versiyonu var memnunum kablosuz versiyonu da iyidir diye düşünüyorum ama forumda sorsan benden daha iyi cevap verecek arkadaşlar vardır belki daha fp kulaklık önerirler sana
  4. A

Yeni Klavye Önerileri

dostum önerin için teşekkür ederim ama kablosuz olması benim için önemli
  5. A

Yeni Klavye Önerileri

Dostlar Merhaba, yaklaşık 3 yıldır kullanmakta olduğum apex pro klavyemi kablo karmaşasından kurtulmak için kablosuz klavye ile değiştirmek istiyorum. Klavyenin custom olup olmaması, boyutu farketmez. İşim sebebiyle uzun saatler klavyenin başında kod yazdığım için konforlu, alışkanlıklar...
  6. A

Lian Li unifan vs Corsair iCUE link qx

Yorumu olan yok mu dostlar
  7. A

Lian Li unifan vs Corsair iCUE link qx

Dostlar başlıktaki 2 farklı kablosuz daisychain olabilen fanlar arasında kararsızım bu fanları kullanan deneyen arkadaşlar varsa hangisini neden öneriyorsunuz. Corsair qx in bazı güzel avantajları bulunuyor mesela tek kabloyla ile 7ye kadar fanı bağlayabiliyoruz. Ama corsair almaktan biraz...
  8. A

Bu Yerlerden pc almak güvenli mi?

arkadaşlarında dediği gibi kargoyu almadan önce teslimat anında kontrol edip sorun görmen halinde tutanak tutturursun. Görmezsen açarken videoya alıp hasar tespit edersen bir sorun olmayacaktır. Bizlik değil diyip kurtulamazlar. Zaten kargo da hasar olduğu durumlarda bu hasarı kargo...
  9. A

eğer kargo kutusunda ciddi bir hasar gorursen içini açmadan kontrol etmeden teslim alma görmezsen de açtıktan sonra bir kontrol et fiziksel bir hasar varsa o zaman ilk muhattabın firma olur. fiziksel bir sorun yoksa donanımsal problemlerle karsılasırsan servis olur
  10. A

evet bu saydığın siteler güvenli popüler siteler. Geminggen ve itopyadan bir çok siparişim oldu hepside sorunsuz idi.
  11. A

Cougar VM410 Classic mi Razer BlackShark V2 Sanal 7.1 USB Enhancer mı?

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirtilmiş olan 2 kulaklık arasında kaldım. Hangisini neden tavsiye edersiniz? Razer BlackShark V2 Sanal 7.1 USB Enhancer Cougar VM410 Classic
  12. A

Wi-Fi 5 destekli cihazlar için Wi-Fi 6 router ne kadar işe yarar?

Arkadaşlar herhangi bir yorumu veya cevabı olan yok mu? :(
  13. A

Wi-Fi 5 destekli cihazlar için Wi-Fi 6 router ne kadar işe yarar?

Merhabalar, Yakın zamanda GigaFiber kullanmaya başladım. Kablolu kullanımda tam kapasite kullanabiliyorum. Fakat kablosuzda malum Wi-Fi 5 AC1200 yani 5 Ghz kanalında 867 teorik hız verebilen modemin gerçekte verememesi sebebiyle 250 Mbps anca alabiliyorum. Wifi 5 destekli telefonlarda...
  14. A

2k veya Üstü Çözünürlükte Monitör Tavsiyesi

Teşekkür ederim 🙂
  15. A

Evet monster icin onu duydum kavisli va panellerde genelde oluyormus duzeleyeyim konuyu da :)
  16. A

Teşekkür ederim öneri için pivot çok önemli değil vesa ile monte edeeğim büyük ihtimalle :) 1637824443 Peki VA Panelde bakış açısına göre renklerde bozulalar nasıl TN de ekranın alt tarafından bakınca baya renkler kayıyor
  17. A

https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g5-lc27g55tqwrxuf-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-2k-curved-led-monitor-p-HBCV000007NLNF https://www.incehesap.com/xiaomi-mi-xmmnt27hq-27-ips-qhd-gaming-monitor-fiyati-50298/...
  18. A

Macbook Pro İçin USB Type C Hub

Teşekkür ederim
  19. A

tavsiye için teşekkür ederim bu ürünün rj45 portlusu hepsiburada üzerinde şuan 375 tl ve bu linkteki trust ise daha fazla porta sahip güzel bir intirime sahip 401 tl sizce hangisi daha iyidir
  20. A

Merhabalar 16 inc Macbook Pro 2019 için RJ-45 ethernet, HDMI ve en az 2 adet usb 3 girişi bulunan bir hub'a ihtiyacım var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe 300 TL fakat esneyebilir.
Top Bottom