Arama sonuçları: *

• Users: banbang1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. banbang1

Uyguna giris seviyesi fotograf makinesi onerir misiniz.

merhaba bu ise yeni basliyacagim fotograf makinesi onerileri almak istiyorum hobi olarak baslayacagim ne tavsiye edersiniz 2500 5000 arasi butcem var
  2. banbang1

IPhone 11 7 k ya alinir mi YD

7.500 civari apple 11 alinir mi ikinci el yurtdisi Veya ikinci el yd 12 pro alinir mi apple 12 bine yada 12 k verip yurtdisi mi 11 ultra mi
  3. banbang1

Yurtdışı iphone 12 pro alınır mı

Şimdi ben yurtdışı iPhone 12 pro buldum bir haftadır ilan sahibi ile görüşüyorum sormak istediğim sorular var size bu kişi yurtdışında yaşıyor ama ara sıra Türkiye'ye git gel yapıyor yabancı hat kullanmış hep hiç Türkiye hattı takmamis cihaza benim de sormak istediğim soru şu yani ben aldım...
  4. banbang1

iPhone y.d kapanma durumu nedir

Arkadaşlar bende diyelim iPhone var ve kapandı diyelim passaporta kaydetmedim bu kapanma olayı nedir cihaz tamamen mi gidiyor Mobil veri mi takamiyorux nedir bu ben cihaz da fotoğraflar felan çekebilir miyim cihaz iPhone 12 pro
  5. banbang1

Y.d iPhone 11 pro max alınır mı

Merhaba yurtdışı iPhone 11 promax alınır mı acaba kayıt yapılmamış hat ile kullanılmış lakin passaportum yok benim size danisiyorum e sim ile ne kadar kullanabilir ne kadar yenileyebilirim fiyatı 11000 TL alayım mi
  6. banbang1

Askerlik hakkında yardım lazim

Merhaba ben askere gideceğim ama ne zaman giderim bilmiyorum normalde Mayıs'ta gidiyordum sanırım 12.05. tarihine kadar askerlik ile ilgili ilişkiniz yoktur diyor ama ben sonradan hizmet tercihi yaptım iki kere şimdi de Ağustos celbinde ilk siniflandirma da siniflandiricaksin diyor ne zaman...
  7. banbang1

4500 5000 Lira arası telefon önerisi

Merhaba 4500 500 arası telefon önerisi almak istiyorum Facebook'ta Ahmet Mardin diye kişiden yurt dışı kayıtlı xiamoi veya oneplus telefonları alabilirim Veyahut sıfır olarak poco f3 var 5 bin liraya veyahut 4800 felan poco f2 pro var ama 60 Hz olmasına sıcak bakmıyorum ne tavsiye edersiniz(...
  8. banbang1

GT 730 nasıl güncelleyebilirim acaba

Arkadaşlar kartı güncellemen lazım nasıl yapabilirim link bulamadım atabilir misiniz böyle bir hata veriyor resimli yükleyemedim ama valoranta girerken hata veriyor
  9. banbang1

Klavye 2 kere basma sorunu

Klavye de bir sorun var bir tuşa iki kere basıyor mesela valo oynuyorum taba basıyorum iki kere basıyormuş gibi gidip geliyor sorun nedir acaba ama tab tuşu ile alakası yok esc basıyorum mesela sürekli esc basıyormuş gibi oluyor herşeyi denedim çözüm bulamadım sorun nedir
  10. banbang1

Gtx 760 sinyal yok hatası acil yardım

Yeni montajladim bilgisayarı açıyorum fanlar bir anda hızlanıyor başta görüntü geliyor sonra ekrana siyah ekran geliyor görüntü gidiyor sorun nedir
  11. banbang1

corsair carbide spec delta toplama yardım

Arkadaşlar belkide yanlış konuya açmış olabilirim kaldırılabilir ama anlatayım ben kasayı 400 liraya aldım şuan test edemedim PC topluyorum zaten kasa da sorun olacağını zannetmiyorum pek sadece tek sorum montajlama işlemci anakart takmayı ram vs biliyorum hepsini takmayı sadece güç kaynağı...
  12. banbang1

350 TL hangi kasa alınabilir

Arkadaşlar merhaba daha öncede bu konuyu açmıştım eskidi biraz yeniden açtım 350 liraya veyahut 400 liraya fiyat performans kasa önerisi alabilir miyim havalandırması iyi olsa kâfi benim için yada bu ay ekran kartı alıcam ama kasa alamicam ama uzay montajı yapmayı bilmiyorum ne yapabilirim nasıl...
  13. banbang1

Gtx 760 ws GTX 1050 karşılaştırması

Aralarında ki fark nedir 760 1050 ti yakın diyorlar doğru mu
  14. banbang1

1000 TL GTX 760 alınır mı

Bu kartın performansı baya iyi alınır mı şuanda
  15. banbang1

1000 TL ekran kartı önerisi fiyat performans

Merhaba 1000 TL fiyat performans olarak ekran kartı önerebilir misiniz birde idare etsin diye dx12 olmayan bişey alsam ne sorun yaşarım. İşlemcim ryzen 5 1600 af Güç kaynağı 600 w
  16. banbang1

Sapphire HD6870 alınır mı

600 TL satılıyor bir süre idare etsin diye alacağım 2,3 ay maks sonradan güzel kart takarım diye düşünüyorum 1 GB kart İşlemcim ryzen 5 1600 Af Alınır mı dusunceleriniz neler başka tavsiyeniz varmı
  17. banbang1

Real me 6 yerine ne alınabilir

Elimde Real me 6 var bunu satıp bir telefon almak istiyorum yurt dışı kayıtlı alacağım tavsiye edeceğiniz bir şey varmı Mi 11 lite Poco x3 vb Cihazlar olabilir
  18. banbang1

1000 TL işlemci önerisi

Agalar 1000, maks 1400 TL için islemci önerisi alabilir miyim b450 am4 anakartım var Fiyat performans olarak ryzen 5 1600 af düşünüyorum sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum
  19. banbang1

Sizce bu Rami iyi fiyata mı aldım

Gaming gecesinden çift Rami 800 liraya aldım normalde 1700 lira felan iyi mi yaptım sizce bu Ramin çipleri nasıl
  20. banbang1

Ryzen 4300 GE alınır mı hala

B450 s2h anakartim var şimdi herşeyi aldım sadece işlemci ve kasa kaldı geriye 2500 param var simdi ryzen 5 1600 af alsam bile yetmiyor bende kısa sureligine bu işlemciyi alsam mı
Top Bottom