Arama sonuçları: *

• Users: brusk
  • Order by date
  1. B

Sistemden anlayan arkadaşlar lütfen rica ediyorum yardımcı olun

Rica etsem nedenini belirtebilir misin ?
  2. B

Sistemden anlayan arkadaşlar lütfen rica ediyorum yardımcı olun

Merhaba arkadaşlar öncelikle oyun oynayıp akıcı yayın acmak istiyorum elimde 2 adet sistem mevcut ltfen vakit ayırıp yardımcı olun bana 1.sistem; AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz 8/16 Çekirdek İşlemci MSI MEG X570 ACE WIFI Anakart GSKILL 16GB (2 adet 8GB) 3200MHz Bellek MSI RTX 2080 SUPER GAMING X...
  3. B

Öneri Hazır veya toplama sistem önerisi

Palit markasını bende pek duymadım lakin çok eski bir marka olmasının yanı sıra fiyat performans olarak önerilen bir marka kullanmadım kullanan arkadaşlar var ise ilgi verebilirler
  4. B

Öneri Hazır veya toplama sistem önerisi

Merhaba iyi günler valorant,cs go vb oyunlar oynayıp akıcı bir şekilde yayın açmayı planlıyorum 1 hafta 10 gündür araştırıyorum şu tarz bir sistem oluştu kafamda CPU :Ryzen 7 3700 X MB :Asus Rog Strix B-550-F Gaming(Wi-Fi) GPU :Palit RTX 2080 Super Gp x3 Oc RAM :GSKILL TRİDENT Z Neo RGB 32 GB...
  5. B

20 k yayın için sistem önerisi

Sistem işimi görür mü peki verdiğim fiyat aralığının baya altında yeterli olur mu benim için ?
  6. B

Maalesef göremıyorum üyelik gerektiriyor galiba
  7. B

Merhabalar, iyi forumlar Valorant,CS GO,LOL vb oyunlar oynayıp akıcı yayın açmayı planlıyorum lakin sistem toplama hakkında pek bir bilgim yok.Sizlerden ricam bana sistem önerilerinde bulunmanız yönündedir. Minimum 19k maxımum 21 k arası bütçem mevcuttur.Belirttiğim bütçem sadece kasa ve monitör...
Top Bottom