Arama sonuçları: *

1. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

Sağolun hocam bunlardan birini alabilirim hem daha uygun
  2. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

hocam goodram iyi bir markamı peki corsair daha güvenilir geliyo bana
  3. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

tamamdır hocam teşekkür ederim yardımlarınız için bu ram'i alıcam https://www.itopya.com/corsair-16gb-2x8gb-vengeance-lpx-siyah-3600mhz-cl18-ddr4-dual-kit-ram_u9059
  4. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

yani işlemcim AMD 1600 AF biraz eski kalıyor ama bilemedim
  5. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

peki CL16 CL18 arasında fazla fark varmı?
  6. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

anladım hocam 3600 alsamda 3200 olarak çalışabiliyo ileride belki anakartı yükseltebilirim ama çok pahalanmış
  7. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

peki başka önerebileceğiniz bir ram varmı acaba?
  8. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

o yüzden 3200MHz lik bakıyorum ucuz varsada alabilirim bütce 1450TL
  9. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

hocam anakart 3600MHz desteklemiyor ama
  10. KeremBerke

Sizce Bu Ram alınır mı??

İşlemci Ryzen 1600 AF Anakart MSİ B450m Pro M2 V2 3466MHz yeni ram almayı planlıyorum bu ram aklıma takıldı https://www.itopya.com/corsair-16gb-2x8gb-vengeance-rgb-rs-siyah-3200mhz-c16-ddr4-dual-kit-ram_u15171
  11. KeremBerke

Bilgisayarım iyi olmasına rağmen heryerde kasıyor

merhabalar dün pc'nin hiçbişiyi yoktu sabah açtığımda her yerde kasmaya başladı pc normalde forza bg5 gibi oyunları rahatlıkla oynadığım pc kasıyor yardımcı olurmusunuz acaba 1643708272 Ekran kartımda sıkıntı var kod 22 hatası aldım RX 570 etkin değil diyor
  12. KeremBerke

Televizyonun Ekranı Bulanık

Televizyon 1920X1080 Destekliyo ama 800X600 Gibi gözüküyo Yazıların Altı Full gölgeli Anlamadım 1601888772 Ve PC Kasıyo Gibi
  13. KeremBerke

Ya Ekran Baya Bulanık Gibi Ekran Sanki Oynuyor 1920X1080 Gibi Değil Yani Net DEğil
  14. KeremBerke

Arkadaşlar Monitörümü 1920X1080 Çektim Televizyona Bağladım Şuan Onunla Kullanıyorum Monitör Yok Şuan Küçük Televizyon Zaten Ekran bulanık Önceki gibi Değil Yardımcı olurmusunuz
  15. KeremBerke

Monitörüme görüntü gelmiyor

Ya şimdi pc açılmasa benim klavyenin ışıkları yanmaz ama açılıyo klavyede ışık var ama monitöre gelmiyo görüntü kafayı yersin 1601542435 Evet 1601542976 Monitörüm bozulmuş arkadaşlar herkese yardımları için teşekkür ederim
  16. KeremBerke

Yok gene aynı
  17. KeremBerke

Vga to hdmi vardır onu çıkartıp taktım ekran kartındakini yaptım monitördekinide yaptım tık yok 1601542089 Onu nasıl yapıcam power tuşuna basılı tutup 2 3 kere aynısınımı yapıcam?
  18. KeremBerke

Model kodunu bilmiyorum ama monitör çok eski 9 yıllık falandır ama sorunsuz çalışıyodu şimdi çalışmıyo modeli samsung
  19. KeremBerke

Bios pilini çıkardım anakartın üstündeki ışık vardır ya sorun oldumu yanar oda yanmıyo acaba monitörlemi ilgili?
  20. KeremBerke

Merhaba arkadaşlar dün sorunsuz çalışan bilgisayarım sabah açtığımda ekrana görüntü vermedi bios pilini çıkardım gene olmadı sorun nedir acaba? Sistem sorunsuz çalışıyor
Top Bottom