Arama sonuçları: *

• Users: Nuro
  • Order by date
  1. N

Monster oyuncu bilgisayarı ipad air mi

Arkadaşlar üniversiteye başladık ben şimdi bilgisayar alacam ama ipad air mi alsam monster oyuncu bilgisayarı mı alsam bilemedin tasarım yapacagım + olarak sosyal medya işlerinde kullanacagım film vs izleycegim yazılım işine de girmeyi düşüniyorum ipad air mı yoksa monster oyuncu bilgisayarı mı...
  2. N

Anakart önerisi lazim acil

Çalışır ben onu biliyorum da yani paramın hakkını vermiyor o zaman da ben ram i düşürmem lazim o zaman da 1609163592 Hiç yoktan 10 fps fark ediyor
  3. N

Dostum zaten 2933 mhz anakartlar var intel ama ben ramime uygun istiyorum yani maksimjm 700 tl bütçem var 3000mhz
  4. N

Arkadaşlar intel sist topluyorum ama bana biraz uygun maksimum 700 tl ye 3000mhz anakart lazim önerebilceğiniz var mı
  5. N

400Tl civarina kablosuz kulakustu oyuncu kulaklığı var mı ?

Kanka illa kablosuz şart değilse 400 tl civari daha iyi performans alacak bulursunki
  6. N

Kulaklik alicam ama kararsiz kaldim

Cloud 2 ler pahali geliyor
  7. N

Kanka git muzik kulakligi al jbl in falan daha saglam olur bassli falan sesde kasarsin
  8. N

Kanka ucu usb girisli ben hem klavye hrm mouse takiyorum ps4 e o yuzden tek imkan dualshock un giris yerine takmak onuda donusturucu ile takssm calisirmi merak ettim
  9. N

Ses kasmasi falan nasil kesin alinir mi 1603710984 Kanka bide ps4 e takicam donusturucu ile kullanilabilir degil mi oyle
  10. N

400 tl civari kablosuz bi tık zor kanka
  11. N

Selamun aleykum agalar ben bi kulaklik alcam ama hyperx cloud stinger core 7.1 mi yoksa corsair void rgb elite 7.1 mi alsam karar veremedim hangisinin ses kalitesi ve mikrofonu daha iyi sizce ?
  12. N

Sistem Alicam Onerdiginiz Var Midir

Eyvallah kardesim power boostun sıkıntılarını biliyorum bende attigin sistem güzel kazık diyorlar bide :D Sağolasın bunu alabilirim
  13. N

Reis site güvenilir mi emin misin bende gormustum bu siteyi ama tanidik degil diye almayi dusunmemistim guvenilirse bakarim 1601975845 Aga sistem bulamiyorum 6500 butceyle bende isterim rx 5600 xt
  14. N

6500 e sistem alcam ariadaslar bi destek atsaniz islemci en dusuk r5 3500x en yuksek r5 3600 ekran karti rx 5600xt yada gtx 1660 super
  15. N

TOPLAMA BILGISYAAR ALICAM

D İndirimde diyorum 6400 1601974887 He o olabilir musteri yakaliycak 1601975012 Onerebilcek var mi 6500 e sistem monitorsuz
  16. N

TOPLAMA BILGISYAAR ALICAM

Arkadaslar selamun aleykum ben pc alicam ama bi site buldum modart pc nin önerdiği bir site gaming gen mi ne orda bi sistem buldum asus tuf gtx 1660 super ryzen 5 3600 asus b450m bulk 512 gb ssd falan var 6400 tl indirime girmis 7400 tl den site guvenilir midir alinir mi
  17. N

MSI MI AOC MI ALMALIYIM

Arkadaslar selamun aleykum ben monitor alicam ama msi ve aoc ile arasinda kaldim msi optix indirime girmiş 1750 lira aoc24g2u ise 1900 lira şuan msi mi daha iyidir aoc mi
  18. N

Monitor alicam ama duz mu curved mi

Tamam kanka sağol
  19. N

İkisi içinde oyniycam ama yani 1 curved 1 duz alma sansim yok
  20. N

Ben hem yaris hemde fps oyunu oynuyorum valo cs fortnite falan babam curved alalim diyor bende düz falan dedimde kararsiz kaldik 1601187605 Düz olan daha mi iyi oluyor
Top Bottom