Arama sonuçları: *

1. Y

Yardım Çöp Bilgisayar İçin Strateji Oyunu Arıyorum

çok sağol kardeşim güzel bilgisayarım varda yurda götüremiyorum oyuzden laptoba kaldık r5 3600 rx 5600 xt 16 ram falan güzel pc var ama götüremem
  2. Y

Yardım Çöp Bilgisayar İçin Strateji Oyunu Arıyorum

laptop çöp intel pentium p6200 2.13 ghz çift çekirdek hd graphics var 64 mb 4 ram var ama win 7 starter olduğu için 2 kullanıyor
  3. Y

WİN 7 32 BİT montaj programı önerisi

teşekkürler deneyeceğim
  4. Y

WİN 7 32 BİT montaj programı önerisi

Bilgisayarım bu işlemcinin ekran kartı var, 2 çekirdek, 2 gb ram. Montaj programı önerisi ve kolay bir şey arıyorum.
  5. Y

Direksiyon Seti İçin Encoder Önerisi

ENCODER NEYİN İÇİNDEN ÇIKAR HURDACIDAN O CİHAZI BULUP SÖKÜP ENCODERİ ÇIKARABİLİRİM FFB Lİ BİR SET YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM 18 V MATKAP MOTORUM VAR YETERLİ OLURMU
  6. Y

TürkNet e Geçsem Sıkıntı Olurmu 100 Mbps Alırmıyım

binanın önüne kadar fiber fiber kutusundan bakır kablo 1622568513 taahhütü varmı eğer varsa ve kötü çıkarsa 2 yıl bağlanmak istemem
  7. Y

vdsl olarak geçiyor bizimkide ama fibere baya yakkın bişe
  8. Y

Şuan Oturduğum Yerde Fiber Bağlantı Var Fiber Dolabına Uzaklık 5 Metre Olarak Gözüküyor 100 mbps hız alırmıyım pingim artarmı türk telekom 8 down 3 uploada 85 TL veriyoruz 10 TL daha verip 100 mbps almalımıyım
  9. Y

Mikrofon ayarını nasıl yapacağım?

çözüm varmı 1622208915 https://urun.n11.com/kablolar/kulaklik-mikrofon-ayirici-35mm-4457a-splitter-switch-donusturucu-P304862391 bunu alsam olur mu?
  10. Y

Mikrofon ayarını nasıl yapacağım?

bu kulaklıktan aldım ama nedense laptopun mikrofonu hala kulaklığın mikrofonuna nasıl geçiş yapıcam? https://www.a101.com.tr/elektronik/piranha-2033-kulak-ici-kulaklik-mavi/
  11. Y

Bluetooth Kulaklığımı Kullanamıyorum

bluetooth var bilgisayarda 1621887048 vericide var galiba çünkü dosya gönderebiliyorum
  12. Y

Bluetooth Kulaklığımı Kullanamıyorum

bilgisayar win 7 starter 32 bit kulaklık jbl tune 205 bt ne yapabilirim
  13. Y

Sistemimle hangi oyunları oynayabilirim?

lol oynarsın
  14. Y

KİLO VERMEK İÇİN NE YAPMALIYIM

çok sevinirim discordun varmı acaba 1619640723 teşekkürler
  15. Y

corona
  16. Y

atabilirsen sevinirim
  17. Y

mantıklı
  18. Y

abur cubur yemiyorum zaten almıyoruz ayda 1 misafır gelince alıyolar o kadar 1619640601 diyet önerin varmı acaba?
  19. Y

kendimi tutamıyorum :d
Top Bottom