Arama sonuçları: *

1. ALFAomer

Öneri Yetersiz alan sebebiyle yeni bir m2 ssd arıyorum

1. https://www.hepsiburada.com/samsung-980-1tb-3500mb-3000mb-s-m-2-nvme-ssd-mz-v8v1t0bw-pm-HBC000001D8HO 2. https://www.hepsiburada.com/kioxia-pcie-m2-1tb-exceria-plus-g3-nvme-3d-5000mb-3900mb-sn-ssd-lsd10z001tg8-pm-HBC00005D55JQ 3...
  2. ALFAomer

Yardım Spor yaparken kulaklık önerisi lazım

https://www.hepsiburada.com/qcy-ht05-melobuds-anc-6-mikrofon-bluetooth-5-2-kablosuz-kulaklik-beyaz-aktif-gurultu-engelleme-pm-HBC00002NTVCS bisiklet sürerken kullanıyorum terden dolayı bozulmadı + ceketin cebinde unuttuğum için yıkandı bozulmadı uzun süreler seni götürür incelemesinden de...
  3. ALFAomer

Klavyeye ayran döküldü çalışmıyor

elektronik parçaları temizleyip onları kurut düzelırse kırılan plastik aksamları Japon yapıştırıcısıyla yapıştırırsın
  4. ALFAomer

Çözüldü✓ 1500TL m2 SSD önerisi yapar mısınız?

max 1500tl ye sdd öneir mısınız 250GB ustu olursa ok ıyı olur laptopta takılı olan ssd bu 2 senede perte çıktı
  5. ALFAomer

format attım fakat diskler temizlenmedi

ben format atarak yapıyordum onun ıcın baska yol varmı bılmıyorum
  6. ALFAomer

format attım fakat diskler temizlenmedi

tekrar format atarak deneyebilirsin bütün diskleri sil yeniye bas disk boyutunu kendıne gore yada orada ne yazıyorsa uygulaya bas hepsini biçimlendir hangi diske kurmak ıstıyorsan windowsu ona kur
  7. ALFAomer

sürükleyici dizi öneriler

the last of us
  8. ALFAomer

Çözüldü✓ Aldığım klavyenin space tuşu kırık geldi

kargoda çıkmış olabilir tuşu takmayı denedin mi
  9. ALFAomer

Kimya sorusu (basit bir yer)

abi soruyu baya uzatmıssınız katsayıları denkleştirince 3co2 +2h2o oluyor ürünler böyle girenlerde denkleştirince c3h4+4o2 oluyor
  10. ALFAomer

Sanırım virüs yedim yardımcı olun lütfen

onedriverı yukle dosyalarını yedekler sonra format atarsın onedrive heabını gırdıgınde dosyalarını otamatık gerı yuklersın
  11. ALFAomer

Termal Macun Önerisi

inceleme videolarına bakmanı öneririm bu bilgiler pek doğru çıkmıyor
  12. ALFAomer

Termal Macun Önerisi

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00002b.html bu termal macunu kullanıyorum bence başarılı
  13. ALFAomer

windows 11 otamatik indiriliyor yardım

hemen denicem
  14. ALFAomer

bende de direk kurdu dikkat etmedim hatta 2 saat sürdü windows 11 yüklendikten sonra oyunları 2 defa yüklemiş oldum ssd de kafayı yedı 1683720807 denedim olmadı update durdu tekrar deneye basınca o güncellemeyi yüklemeye başladı
  15. ALFAomer

bende format attım bir defa uygulamadan bir defa flas ile yine aynı sorun offf
  16. ALFAomer

merhaba windows 10 kullanıyorum güncellemelerimi yaptım windows 11 de yaptığım gibi windows insider ayarını açtım sonrasında windows 11 yüklemeye başladı iptal edemiyorum ben bu ayarın grafik iyileştirmeleri yaptığını sanıyordum lütfen yardım 2. kez baştan format atmak istemiyorum
  17. ALFAomer

böyle olması normal mi? sürekli aynı şeyler

benimde fazla bir bilgim yok ama forumda yardımcı olucaklardır duruma göre şikayet edersin o da bir çözüm yolu biz öyle yaptık sizde daha sıkıntılı dalga geçer gibi davranıyolar
  18. ALFAomer

kesinlikle hiç olmazsa gelip bakmaları ve çözüm yolu bulmaları lazım bize modemin sorunlu olduğunu söyledielr yeni modem aldık max 1 ay internet süperdi yine aynı sorunu yaşamaya başladık yapabilirsen tt yi ara konunun üzerine git şikayet edeceğini söyle hiç olmazsa biraz ciddiye alırlar bu...
  19. ALFAomer

öyle ise sorun yaşaman normal türk telekomdan kaynaklı bende sorun yaşıyorum 60 a 14 internet veriyrolar ama nedenını anlamadığım şekilde hızı 2 güne bir 0 çekecek şekilde çöküyor sorunu belirttiğimde de çözüm yolu bulamıyorlar
Top Bottom