Arama sonuçları: *

• Users: Eray.
  • Order by date
  1. E

Call of duty modern warfare remastered Türkçe yama

Cod Modern Warfare remastered oynayacağım ama ingilizcem zayıf olduğu için oyunu tam olarak anlayabilmek amacıyla Türkçe dil yaması arıyorum, bulamadım. Eğer bilen varsa ve ben göremediysem lütfen yardımcı olun.
  2. E

Internet bağlantım sürekli kopuyor

👍teşekkür ederim
  3. E

Yardım pc den cızırtı geliyor

Kardeş bi güç kablosunu çıkarıp baksana ben de eski sistemimde oyun oynarken cizizizzzzzz diye bi ses gelmişti aninda kendini yeniden falan başlattı 2.kez olunca güç kablosuna baktım bi tarafı erimişti. Bidaha da prize takmadım yeni pc almak zoruda kaldım. Bi güç kablona bak derim.
  4. E

Modemimde sorun olduğunu düşünmüyorum taktığım yerdeki lamlası her zaman yanıyor ama bilgisayarda koptuğu zaman lamba yanmıyor, internet varken yeşil veya kırmızı yanıyor 1598606470 Modemden kaynaklı mı diye mi ?
  5. E

Başlıkta da belirttiğim gibi internet bağlantım surekli kopuyor ve oyun oynarken maçtan düşüyorum. Acaba temassızlık mı vardır varsa nasıl xüzeltebilirim. Ethernet kablom cat5e ve uzun yillardir bende yeni kullanmaya başladım uzun olması gerektiği için. Konnektörün modelini bilmiyorum...
Top Bottom