Arama sonuçları: *

1. D

İkinci el iPhone Alırken Nelere dikkat etmeliyim?

İPhone 11 almak istiyorum kendi bilgisayarımı satıp. 2. El ürünlerede göz ettim temiz gibi olanlarda var ama tabi görebildiğim kadar biliyorum. 2. El iPhone alırken nelere dikkat etmeliyim?
  2. D

Bilgisayarımda Dosya Açamıyorum Yardım!

Bilgisayarımda herhangi bir şeyi açamıyorum Ne kişiselleştir ne görüntü ayarları ne normal ayarlar Ekran fotoğrafı bile koyamıyorum hiçbirşey yapamıyorum bu hatanın çözümü nedir?
  3. D

Elimde kaldı fiyatı nedir?

Fiyatı nedir? Hardiski arızalı herşeyi çok yavaş açıyor, pc yavaş açılıyor yani harddisk sorunlu onun dışında bir sıkıntısı yok. Laptop adı Dell inspiron n5510 İşlemciINTEL Core™ i5 İşlemci ModeliIntel® Core™ i5-2450M İşlemci Hızı2.50 GHz İşletim SistemiWindows 7 Home Basic Sistem Belleği4 GB...
  4. D

Gigabyte 1660 süper takımı

Tamamda kırık zaten dediğimde o 3 tane kırık giriş var ama ekran kartım 2 yer kaplıyor Bi tanesinden kasanın içi Anakart falan gözüküyor fotoda gördüğün gibi
  5. D

Neyi kıralım 😀
  6. D

Sinerjiden bilgisayar aldık ekran kartını ayrı getirmelerini istedim öneriler sonrasında Bi şekil takarım diye gördüğünüz gibi Arkada 3 boş yer var ama benim ekran kartım 2 slot kaplıyor Bi taraf boş kalıyor ve ordan kasanın içi gözüküyor Bu normal mi? Birde ben 1 vida bulabildim Kaç vida...
  7. D

Bu ürünler alınır mı?

İnternette çok linç eden gördüm yok kronik sorunu var yok tuşları bozuk falan ondan korktum ama kullanıp memnun olanda var.
  8. D

Bu ürünler alınır mı?

https://www.incehesap.com/gamepower-ogre-rainbow-kirmizi-switch-mekanik-klavye-fiyati-45064/ Bunun fiyatı çok uygun alınmaz mı?
  9. D

Bu ürünler alınır mı?

Ama herşeyin fiyatı arttı sadece o değil ki aynı sekmentte ki kulaklıklarda aynı fiyatta. Ses kartının olması ve ses seviyei ile mikrofonu gerçekten iyi o fiyata daha iyi alabileceğim bir kulaklık varmı?
  10. D

Bu ürünler alınır mı?

Kulaklık alternatif çok ben klavye konusunda kararsız kaldım Gp marka klavyeler gerçekten ucuz James donkeyin red switch klavyeleride gerçekten ucuz ve kullanıp kötü yorum yapan görmedim ama kullamayıp linç eden çok var aklımı karıstırıyor bu konu.
  11. D

Bu ürünler alınır mı?

James Donkey 712de düşünebilirim kullananlar memnun gayet Ses mikrofon gayet iyi testlerinede baktım. Mousede bütçemi düşürebilirim diye Asus tuf m3 düşünüyorum 250 260 TL civarlarında bilgin varmı?
  12. D

Bu ürünler alınır mı?

Daha iyi önerebileceğin markalar varmdır bu bütçede. Asus tuf m3 mousede alınabilir diye düşünüyorum klavye konusunda Çok kararsızım 462 biraz tuzlu ama Diğer markaların mekannik klavyelerini düşük bütçede önermiyorlar.
  13. D

Bu ürünler alınır mı?

Bu fiyata bu ürünler uygun mu? Yada daha iyi önerileriniz var mı? ( Krdşm 100 koy onu al,Krdşm 200 koy onu al Gibi yorumlar yapmayn lütfen bütçeyi aşamıyorum daha fazla)
  14. D

gta 5 kaç saat te iner

100 dowland 6 upload ile ne zamana iner? Bende indirmeyi düşünüyorum üşeniyorum dostum.
  15. D

Kulaklık önerisine ihtiyacım var

JBL T500BT KULAKLIK aldım daha yeni sporda kullanmak için ve hiç kullanmadım ameliyat oldum sonrasında gitmeye üşendim spora falan gidemedim çekmecede duruyor ve sadece video falan izlerken kullandım kutusu durmuyor ama diğer belgeleri duruyor 2. El düşünürsen sıfır fiyatı 360 ben 280e letgoya...
  16. D

Sinerjiden aldığım sistem geldi.

Hangi versiyonu indiricemki
  17. D

İşlemci testi için dimi o.
  18. D

Furmark testi 7 dakkikdır çalışıyor maximum sıcaklık 77 şu an ekran kartı gayet sessiz çalışıyor minimum fps 70. 1920x1080de test ediyorum.
  19. D

Dostum hava akışı pöfür pöfür nasıl anlatabilirim gayet iyi elini koyduğunda o havayı çok rahat hissediyorsun öyle diyim sana. 1599236667 PSU yükselttim ondandır psusu çok dandikti bide 16gb ram ekledim yani daha ucuzu bulunurmuydu bilemem ama bu sistem memnun eder beni 1 2 sene sonra...
Top Bottom