Arama sonuçları: *

• Users: Taso
  • Order by date
  1. T

Valorant yeni pass alınır mı?

Bende altın afet hançer pass var. Yinede alıyim mi pass i.
  2. T

Call of duty modern warfare 3 indiricem ama...

Şuan the long dark yeni sezonu oynuyom bitsin, hemen başlıycam 1. Den
  3. T

Tamamdır teşekkür ederim serinin en iyi oyunu hangisi sence
  4. T

Modern warfare 1,2 oynamdan 3 ü oynarsam nolur hikayeleri birbirine bağlı mı?
  5. T

Oyun önerisi Max 25-30TL

Kış indirimlerini kaçırmasan iyiydi.
  6. T

Gpu z ekran kartı modelimi farklı gösteriyor

Tamam. Teşekkür ederim.
  7. T

R5 m230 yazıyo rebrand yazmıyo sitede acaba doğru driver o değil mi? Hd 8500 tam adında yayınlanmış ama ben rebrand yazmadığı için yanlış driver olduğunu sanmıyorum 1641746468 Supportu otomatik yükleyici 8500 indiriyodu galiba pc format attım eskisini hatırlamıyorum
  8. T

Ama sitede ikisinin de driveri var hangisini indircem bilemedim
  9. T

İşlemci intel. laptoplarda 2 tane oluyo diye biliyorum biri amd biri intel intel hem işlemci hem de gpu olan. Amd sadece gpu
  10. T

Dxdiagdan bakınca amd radeon hd 8500m gösteriyor. Ama lakin gpu z programı AMD Radeon R5 M230 Rebrand olarak gösteriyo. Laptop kullanıyorum amd gpu olması lazım. 1641745507 Bilgisayarcı parça falan mı çaldı yoksa?
  11. T

Usb ye windows 10 kurarken (format için) hata alıyorum.

İso dosyasının benim yaptığımdan farkı ne
  12. T

Daha ilk aşamadayım media creation tooldan usb ye yüklemeye çalıştım
  13. T

Bilgisayarda güncelleştirmede sıkıntı var o yüzeen format atıyorum zaten. Oz yüzden olabilir 1641571696 Başka cihazda indirip sonra formatlasam nasıl olur.
  14. T

Bu aracı çalıştırırken bir sorun oluştu windows 10 hatası yardım edecek var mı?
  15. T

Gaming laptop alıcam ne almalıyım

Aynı laptopu atmışız galiba 🙃
  16. T

Gaming laptop alıcam ne almalıyım

Öncelikle bütçe 10 bin flan. Beni en kötü 6 sene idare etmesi lazım. Oynayacağım oyunlar gta 5, valorant, watch dogs vb oyunlar. Şuan lisedeyim beni üniversitede de idare etmeli. Bide anlamadığım bu gaming laptoplar normal ofis (windows) laptoplarına göre daha mı çok ısınıyor. Çünkü herkesin...
  17. T

laptopa format atıcam AMA....

Dediğim gibi laptopa format atıcam. Tüm oyunlarım d diske kurulu. Ama steamin ne dosyası olduğunu bilmediğim 3 gb lik doysası c de format atarken o silinirse oyunlar açılmaz mı. Veya onu d diskine mi taşıyim.epic gamesin flanda dosyası var ama oyunlarım d de 1640966963 epic games
  18. T

Laptopa format atıcam. Oyunlarım d diskde AMA...

oldu galiba 1640964953 olduu 1640965053 daha epic gamesin dosyları da var böyle
  19. T

Atıyorum 1640964461 Dosya boyutu büyük diyo napmam lazım
  20. T

Dediğim gibi laptopa format atıcam. Tüm oyunlarım d diske kurulu. Ama steamin ne dosyası olduğunu bilmediğim 3 gb lik doysası c de format atarken o silinirse oyunlar açılmaz mı. Veya onu d diskine mi taşıyim
Top Bottom