Arama sonuçları: *

1. T

Kaç mm güç kablosu almalıyım ?

Merhaba güç kablosu alacağım. Güç kaynağım 500 Watt. İçinden güç kablosu çıkmadı. Ben de araştırdığımda 0.75 mm 1.5 mm kablo ibarelerine rastladım internette gezindigimde. Kabloların ısınması taşınması için önemliymiş sanırım. Sorum benim 500 Watt güç kaynağıma kaç mm kablo gerekli?
  2. T

Darboğaz ne kadar olur ?

Merhaba ben düşük bütçeyle kendimce bilgisayar topladım ve ekran kartını uygun fiyata bulmuş iken güçlü aldım. 2. RAM aldıktan sonra işlemciyi yaklaşık 1 sene sonra yükseltebileceğimi düşünüyorum 1 sene süre boyunca bu sistemle ağır darboğaz yer miyim? Aldığım sistem parçaları: AMD Ryzen 3 1200...
  3. T

Gamebooster nasıldır ?

Aslına bakarsanız bu ürün de içime sinmiyor çünkü...
  4. T

Gamebooster nasıldır ?

O fiyata aero cool ore Satürn daha iyi değilmi bir de o benim bütçemi aşar gibi
  5. T

Gamebooster nasıldır ?

Merhaba uygun fiyatlı kasa arıyorum ve bir tane kasa buldum yorumlarda güzel olduğu belirtiliyor sizce alınabilir mi ? https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-g3030b-usb-30-atx-mesh-single-ring-rainbow-fan-siyah-kasa-psu-yok-p-HBV00000O7C8Q?magaza=Hepsiburada
  6. T

Hangi kasayı almalıyım ?

Bu kasaya rx 580 sığar mı
  7. T

Hangi kasayı almalıyım ?

Merhaba ben uygun fiyatlı kasa arıyorum güç kaynağı olmayan fiyat olarak 350 lira civarinda olan bir kasa önerir misiniz?
Top Bottom