Arama sonuçları: *

• Users: ozanali26
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Basketbol için gözlük

Günlük hayatta gözlük kullanıyorum basketbol oynarken kullanmıyordum ama artık kullanmam gerektiğini farkettim yaşım 18 boyum 2.03 falan pota altı oynadığım için top gelirken vs bazen göremiyorum bu yüzden numaralı basketbol gözlüğü satan bir yer varmı
  2. O

sea of thieves 2023 vs blazing sails

steam dolara dönmeden oyun almak istiyorum bütçem kısıtlı istesem iki oyunuda alabilirim ama başka oyunlar aldım bu iki oyun arasından hangisi alınır
  3. O

Yatırım önerisi lazım

Çok para harcayan biriai değilim 1 ayda çok rahat 1500 2000 TL biriktiriyorum kartta ama para durunca harcayasım geliyor hemen harcıyorum veya kafam bir şeye yatıyor onu alıyorum ama artık biriktirdiğim para ile yatırım yapmak istiyorum hisse olur kripto olur veya başka tavsiyesi olan varmı
  4. O

Eve dambıl seti lazım

Spora gitme zamanım olmuyor çok yoğunum bu yüzden eve almak istiyorum önereceğiniz varmı
  5. O

1 aydır yürümedim nasıl alışırım

Basketbol oynuyorum hazırlık maçında sakatlandım bileğimdeki bağları zedeleme ve kanama oldu doktor 3 hafta yürümen yasak dedi son 2 gündür yürümeye çalışıyorum ama bastonla bastonsuz duramıyorum dengemi kaybediyorum doktor bulamıyorum randevu için en erken 2 hafya sonraya veriyolar...
  6. O

2000 TL bütçe ile kulaklık önerisi

bütçem bu dışarda müzik dinlemek için istiyorum bassları sağlam olsun dışarıya çok ses vermesin full ses dinlediğim için
  7. O

Lol Dll hatası yüzünden oyun oynayamıyorum

Bugün güncelleme geldi lole ve güncellemeden sonra oyuna girsemde maça giremiyiyorum güncellemeden sonra böyle oldu dün 5 tane maç atsamda bugün oynayamıyorum bu sorunun çözümü varmı
  8. O

Bluetooth kulaklık önerisi

Bütçem maks 1000 1500 TL arası genelde son ses dinliyorum dışarıya çok ses vermesini istemiyorum kulak üstü modeli istiyorum jbl var ama nasıl bilmiyorum başka önereceğiniz kulaklık varmı
  9. O

4000 TL koltuk önerisi

bütçem bu boyum uzun olduğu için belimi dik tutsun geriye doğru yaslansın sağlam kaliteli bişe arıyorum
  10. O

Dambıl seti önerisi lazım

Basketbol ile uğraşıyorum 12.sınıfım üniversiteye hazırlanıyoum okul staj dershane antreman spor salonuna boş zamanım yok o yüzden eve dambıl almak istiyorum çok pahalı olmiyacak şekilde önerisi olan varmı
  11. O

2500 TL oyuncu koltuğu önerisi

Ofis koltuğu var ama kısa geliyor boyum uzun olduğu için oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum bütçem bu maks 3000 TL çıkabilirim
  12. O

Televizyona ip tv yükleme

Televizyonumuz android ve mi stick aldık ip tv almayı düşünüyoruz aylık veya yıllık üyeliği olan programlar arıyoruz her dizi film,maç gibi şeyler yüksek kalitede donmadan izlensin istiyorum böyle bir ip tv uygulaması varmı?
  13. O

Clash of clash hakkında bilgi

Öncelikle bir coc hesabı almayı düşünüyorum nedeni küçük kardeşim var ve coc çok seviyor çocuğun çok fazla parasını çaldım ve yedim 2 gün sonra doğum günü var ona coc hesabı almak istiyorum sorum şu şimdiden söyliyeyim elmas almam çünkü çocuğu enayi yerine kullanıp alırlar kardeşimi tanıyorum...
  14. O

2 bin TL klavye önerisi

Bu kadar bütçem var kaliteli sağlam mekanik oyuncu klavyesi istiyorum red veya mavi Switch ikisinden biri olsun rgb düşkünüyüm ışıkları sağlam gözükse iyi olur
  15. O

Kapalı Basketbol Sahası

Eskişehirde oturuyorum arkadaşlarla oynamak için kapalı ücretli veya ücretsiz kapalı basketbol sahası arıyorum bilgisi olan varmı
  16. O

Ayakkabı aldım kutusu değerlimi

Yurtdışından lebron 20 aldım yarın türkiyeye dönücem ayakkabı valize sığdı ama kutusu sığmadı kutusu burda kalsa bi problem olurmu
  17. O

İphone tax free çekya

Çekyaya gideceğim ve ordan telefon almayı düşünüyorum para biriktirdim ve 14 pro alıcağım tax freeden ortalama ne kadar alırım
  18. O

17 yaşından sonra boy uzarmı

Basketbol ile uğraşıyorum erkeğim boy uzamam devam eder mi?
  19. O

İphone 14 pro max çekya

Ben 1 2 hafta sonra çekyaya gideceğim telefon almak istiyorum prosedürleri biliyorum ama fiyatını bilmiyorum eğer bilen varsa söyleyebilirmi ona göre para toplayacağımda iphone 14 pro max fiyatı çekyada ne kadar
  20. O

PUBG Hesap Site önerisi

PUBG hesabı almak istiyorum güvenilir bir site varmı
Top Bottom