Arama sonuçları: *

• Users: Cyber1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Cyber1

b450 m s2h 3200mhz ve Ryzen 7 5700x

Selamlar b450M S2J 3200 Mhz OC DDR4 Anakartım var Ryzen 7 5700x işlemci alsam düzgün bir şekilde kullanım sağlayabilir miyim ? destekleme durumunu nereden öğrenebilirim .
  2. Cyber1

Monster A27 Ekran gelmiyor .

Merhabalar öncelikle yardımınız için teşekkür ederim . Oyun oynarken ALT TAB a attım , oyunun çözünürlüğü ile windows un çözünürlüğü aynı olmadığı için Siyah ekran gelip gidiyordu Oyun oynarken ALT TAB a attım ve ekran gri , siyah gidip gelmeye başladı , pc yi kapatıp açtım sorun gitmedi , PC...
  3. Cyber1

Powerboost Kasa RGB yanmıyor

Merhaba İtopya dan 1 Yıl önce Dadg-2 topladım . Videoda ki Kasa dan kalmadığı için Powerboost bir kasa verdiler. Pc ile tek sorunum Öndeki 3 RGB FAN dan sadece 1 tanesinin yanmaması (Ortadaki) Arada bi PC açtıgım zaman yanıyor fakat pc kapattıgım zaman tekrardan gidiyor . 1606494991 POWER BOOST...
  4. Cyber1

Monitör Önerisi (Yalnızca Gaming)

Herkese Merhaba Öncelikle benim sistemim ile çoğu oynadığım oyunda yeterince fps alıyorum bir Monitöre ihtiyacım var artık (60 hz kullanıyorum) bu yüzden öneri istiyorum Fiyatı 2000 TL olucak şekilde 27 İnç Kavislli ve En az 144 hz. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim .
Top Bottom