Arama sonuçları: *

1. Sasageyo

S9fe+ mı S9fe mi İpad 9. nesil mi?

Yani ders için kullanacağım çoğu zaman, arada çizim yapar dizi film falan izlerim. 8Gb ramli fiyatı fe+dan daha pahalı, öyle yapacaksam plus almak daha mantıklı, neyse biraz daha araştırayım farklarını.
  2. Sasageyo

Ekranı küçük geliyor mu yada çerçeveli olduğu için rahatsız ediyor mu? Birde amazonda satılan ucuz kalemlerden alsam çok hızlı bozulur mu bilgin var mı? 1713558122 Sadece ekran farkı varsa 4kya değmez ya. Biri 6 Biri 8Gb ram olduğu için birisi 6gb olan ilerde kasma donma yaşar plus daha...
  3. Sasageyo

Bir ara tablet alacaktım buraya da konu açmıştım sonra vazgeçtim. Aradan biraz süre geçti yine almaya karar verdim ders için falan baya işime yarar çünkü yks senemde. Sizce hangisini alayım ipad alsam yanına bi de amazonda satılan ucuz kalemlerden alırım da onların ömrü ne kadar olur bilmiyorum...
  4. Sasageyo

ID Cooling SE-224-XT alınır mı?

Site nasıldır bilmiyorum ama bende xt modeli var baya memnunum serin tutuyor bayağı bi.
  5. Sasageyo

Tab S9 FE mi İpad 9. Nesil mi?

Teşekkür ederim. Tab s9 fe yi ve o kalemleri biraz daha araştırayım o zaman.
  6. Sasageyo

Eğer ipad alırsam amazondaki satılan ucuz kalemler işimi görür diye düşünüyorum. Eğlencesine 1 2 şey karalamak dışında resim çizmem not almak için yeterli olur heralde o kalemler. S9fe nin de alsam hani güncelleme almaya devam etse bile ipade göre daha kısa sürede mi yavaşlamaya başlar diye...
  7. Sasageyo

İpad 9. nesil alacaktım ama tab s9 fe yi de bir araştırayım dedim. Amacım ders için kullanmak not almak ders videosu izlemek falan. Arada oyun oynar film de izlerim. Uzun ömürlü olması ve uzun süre akıcılığını koruması önemli benim için. Sizce hangisi daha mantıklı 9. nesil güncelleme alır mı...
  8. Sasageyo

İpad 9. nesil alınır mı?

pt.com güvenilir mi oradan sipariş vereceğim.
  9. Sasageyo

İpad 9. nesil alınır mı?

Arkadaşımda Galaxy Tab S7 Fe var beğendiğini söyledi. Bi de bu fiyata apple bakıyım daha iyi olur belki dedim. 10.700e İpad 9. nesil buldum. Ders videoları izlemek ve not tutmak için alacağım arada oyun da oynarım belki. Yanına bir de amazonda satılan 600tl lik kalemlerden alırım. Sizce ipad 9...
  10. Sasageyo

Forza 5 iade etmeli miyim?

Forza 5 premium versiyonunu aldım ama 4 kadar sarmadı gibi. Arabalar falan güzel yeni arabalar falan var ama emin değilim haritası pek güzel değil gibi. Daha 2 saat oynadım. Biraz daha oynasam oyun daha zevkli gelir mi iade mi edeyim yoksa?
  11. Sasageyo

Sayısaldan eşit ağırlığa geçilir mi?

Büyük ihtimal ea ya geçeceğim gibi çünkü işletmeyi gerçekten mühendislikten daha çok istiyorum. Konuyu bir de rehber hocamla konuşup kesin kararı vereceğim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
  12. Sasageyo

Hocam ezberim iyi ama sayılar derslerle de bir sıkıntım yok hepsini yapabiliyorum yani. Tek sıkıntı meslek seçimi ve ona göre de acilen bölüm seçmem lazım ama emin değilim işletmeden.
  13. Sasageyo

İşletme için Boğaziçi İşletme düşünüyorum. Şimdiden planlı çalışırsam kazanırım bence. 1700508564 Yazılım hiç istemem açıkçası. Makine mühendisliğini de arabalara ilgim olduğu için istiyordum üzerine yoğunlaşırım diye ama makine mühendisi olmak istemem gibi geliyor. Bir de rehberlik hocamla...
  14. Sasageyo

Şuan 11. sınıfım ve sayısaldayım. Çok geç olmadan kararımı kesin olarak vermek istiyorum. Sayısal derslerle sıkıntım yok. Makine mühendisliği istiyordum ama kararımı değiştirdim gibi pek yakın hissetmiyorum kendimi makine mühendisliğine. İşletme istiyorum gibi ama ea konusunda kararsızım...
  15. Sasageyo

1500tl kulaklık önerisi

1500tl bütçem var. Hem spor hem günlük kullanım için kulaküstü kulaklık arıyorum. Anker soundcore q10i hepsiburada da 999TL ye düşmüş. Biraz ağır diyolar o yönden ön yargılı bakıyorum biraz. Var mı şu daha iyidir dediğiniz? Teşekkürler.
  16. Sasageyo

14.000TL sistem önerisi

Arkadaşımın 14.000TL bütçesi var sadece kasa için. İşlemci olarak tercihi intel. İntel olmazsa amdye de okey. Çoğu şey için kullanacak pc yi sadece oyun için değil. Şimdiden teşekkürler.
  17. Sasageyo

Format atmak virüsü kesin siler mi?

Sağolun hocam çok yardımınız dokundu. Bu sefer gerçekten son bir şey soracağım. Microsoft edgeyi açtım Chrome indirmek için. Arama motoru varsayılan yandex olarak geldi Google ile değiştirdim normal mi yandex olarak gelmesi?
  18. Sasageyo

Büyük ihtimal öyle oldu. Şimdi hatırladım bu flasha win11 kurmuştum laptopa Win11 yüklemek için ve öyle kalmış. Ben de unutmuşum 10 var sanıyorum. Sıkıntı olur mu 11 kullanmak 10a göre? 1693861985 Bir de son bir şey soracağım. Format atarken internet kablosu takılı kalmış sorun olur mu virüs falan?
  19. Sasageyo

Windows 10 kurduğuma eminim ya. Hatta sürüm seçme ekranında win10 proyu seçtim. Kendisi windows 10 üstüne 11 güncellemesi falan yapmış olabilir mi? Ya da ben hem farketmeden 11 kurdum ve win11 proyu seçtim ama dikkat etmedim
  20. Sasageyo

Yaptım en son son 1 disk kaldı ona da sil diyemiyordum devam ettim. Windows 11 kurdu ama flashda 10 yazılıydı ve kurarken Windows 10 pro seçtim niye böyle yaptı bu
Top Bottom