Arama sonuçları: *

1. Xelushy

Dubai den iphone almak

Merhaba arkadaşlar kısa bir süre sonra dubai ziyareti yapıcam ve dubai mall app store dan iphone almayı düşünüyorum. İnternette biraz araştırdığımda dubai de facetime yasak olduğu için telefonlarda facetime hotspot gibi özelliklerin çalışmadığını söylüyorlar. Ve dubai mall apple store dan alınan...
  2. Xelushy

⬇️⬇️İtopya çöküş sahneleri vol 999⬇️⬇️

Neden ki kötü değil bence indirimler
  3. Xelushy

Razer BlackShark V2 ses kartı sorunu

yine aynı hocam burayı aktif ettiğimde ses çok kötüleşiyor ve bunun için 1k fazla verdim herkeste mi böyle diye merak ediyorum garantisi devam ediyor. 1667769462 https://forum.donanimarsivi.com/konu/razer-blackshark-v2-yardim-eq-ayarlari-secilmiyor.632515/ bu sorunun aynısı bende de var music...
  4. Xelushy

merhaba hocam özelleştirebiliyorum ama ses kalitesi olarak hiçbir şey değişimiyor 10 liralık kulaklık gibi çıkıyor ses
  5. Xelushy

Merhaba arkadaşlar kulaklığı aldım alalı bu ses kartını ve thx spatial audio yu kullanmadım daha doğrusu kullanamadım. Thx spatial audio özelliğini açtığımda ses çok arkadan ve boğuk bir şekilde geliyor. Ses net değil ve rahatsız edici bir ses oluşuyor bu bir sorun mu yoksa herkes demi böyle...
  6. Xelushy

GIGABYTE 23.8" G24F-2 Alınır Mı?

https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 Merhaba bu monitör alinir mı ölü piksel ve ya sıkışmış piksel var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Xelushy

Bu iki monitör arasında ki fark nedir

Asus TUF Gaming VG249Q1R bu monitör nasıl https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000XGYF7?magaza=Vizyon%20Bilgisayar
  8. Xelushy

Bu iki monitör arasında ki fark nedir

Merhaba arkadaşlar monitör almak istiyorum bütçem biraz kısıtlı 3000 TL ile 3500 TL arasında ki monitörlere bakıyorum amazon gaming week varmış orada ki 2 monitör arasında kaldım...
  9. Xelushy

mouse pad in rgb leri sönmüyor

Merhaba internetten bir mouse pad aldım rgb ama bilgisayar ı kapattığımda ürünün ledleri sönmüyor ne yapabilirim. Anakart asus prime a320m f klavye mouse un ışıkları sönüyor
  10. Xelushy

Monitör ün bir anda kalite düşmesi

merhaba arkadaşlar 1 2 haftadır bilgisayara girmiyordum bugün gireyim dedim monitör ün kalitesi çok düşmüş kalite dediğim ekran daki canlılık gitmiş pikseller gözüküyor youtube ve netflix te çok kötü gözüküyor bu hdmi dan kaynaklımıdır yoksa başka bir şey mi ekran kartı driver ve bios son sürümde
  11. Xelushy

Bir oyuna girdiğimde ekran kartı ve cpu um %50 geçmiyor

teşekkür ederim bu konularda acemiyim 1625233844 teşekkürler bu konularda acemiyim
  12. Xelushy

kullanımlar az kasma ve donma yok
  13. Xelushy

hemen deniyorum teşekkürler deneyip sonucu yazacağım
  14. Xelushy

merhaba arkadaşlar bu sorun 1 haftadır falan başıma geliyor neden olduğunu bilmiyorum böyle bir sorun yoktu ekran kartım msi radeon rx570 işlemcim amd ryzen 5 2600 driver ları en son sürümdür ss lerde gördüğünüz gibi %50 geçmiyor 30 ve 40 civarında dolaşıyor
  15. Xelushy

Yardım Oyuncu Kulaklıkları Öneriler ve Kıyaslamalar

altından dip ses geliyor rahatsız edici bir şekilde
  16. Xelushy

Hangisini almalıyım Razer blackshark v2 x blackshark v2 usb enhancer

merhaba arkadaşlar bu 2 kulaklık arasında çok kaldım 900 TL ye kadar bütçem var blackshark v2 da ses kartı olduğu için daha fazla verim alabilceğimi düşünüyorum ama ses kartıda mikrafonun kalitesini düşürüyor birisi 60 dolar birisi 100 dolar arasındaki fark lar v2 de mikrafonu çıkıyor ses kartı...
  17. Xelushy

Şüpheli gelen ağ bağlantısı engellendi

1619115773 evet
  18. Xelushy

Şüpheli gelen ağ bağlantısı engellendi

30 gün
Top Bottom