Arama sonuçları: *

1. bywoid

Çok uygun fiyatlı TV satan televizyonn.com güvenilir midir?

Yorumlar benim tarafımdan yapılmadı hesabım ele geçirilmiş galiba ben yapmış olsaydım hatırlardım bu siteyi hayatımda ilk defa gördüm
  2. bywoid

Neden anlamadım güvenilirlikle ne alakası var? 3 senedir üyeyim. her konuya yorum yapmam mı gerekiyor arkadaş soru sormuş bende tecrübelerimi paylaştım.
  3. bywoid

Merhaba hocam bende sizin gibi düşünceliydim ilk siparişimi sadece mi box olarak yaptım sorunsuz geldi sonra tv siparişi verdim, iki üründe orijinal türkiye adıma faturalı geldi bilgin olsun.
  4. bywoid

SES KARTI TAKIYORUM ÇALIŞMIYOR

Eski anakartım ile çalışan Asus marka harici ses kartım yeni anakartım ile çalışmıyor ve driver ile alakalı sandım eskiden kullandığım driver buldum kurmaya çalıştığımda "Sisteminiz, işletim sistemi gereksinimlerini karşılamıyor. Güncelleme iptal edildi, (9988)" hatası alıyorum ne yapacağımı...
  5. bywoid

Corsair mı cloud 2 mi

Merhaba şuan aktif olarak Corsair void pro rgb usb kullanıyorum ve hediye olarak HyperX cloud 2 geldi sorum şu sizce corsair i satıp cloud 2 mi kullanmalıyım yoksa cloud 2 yi satıp corsair den devam mı etmeliyim. kafam çok karışık. Sizin tavsiyelerinize göre karar vereceğim.
  6. bywoid

2.Ekran bağladığım zaman görüntü gidiyor

sağlık olsun diyelim ne diyelim yapacak bir şey yok
  7. bywoid

Rew tekrar merhaba bugün gördüm ve denedim ama yine aynı güvenli moda aldı bilgisayarı çıkarttım ardından taktım bi değişme yok
  8. bywoid

Evet Güncel bios dahil herşeyi güncelledim ama ilk 6 ay olmayıp bi anda olması saçma driver ile alakalı değil bence 1640904337 Hocam anlamadın galiba taktığım anda 2 monitördede görüntü gidiyor ben yeni monitör sadece takılı bırakıp yeniden bilgisayarı açtığımda düzeliyor.
  9. bywoid

Bilgisayarımı Ağustos 2019 da aldım ve ilk 5-6 ay sorunsuz 2 monitörlü kullandım taki bir gün bilgisayarı açtığımda görüntü gelmediğinde her yolu denedim olmadı bende kapa aç kapa aç yapmayı denedim ve belli bir süre sonra görüntü geldi ama o günden sonra her gün kapa aç yapmak zorunda kaldım...
Top Bottom