Arama sonuçları: *

1. L

2.SSD takma Aynı Slota

MSI B550-A Pro anakartım var 1 tane m2 ssd takılı 1 tane daha takılır mı aynı slota
  2. L

FiFine Kulaklık Alınır mı

fifine H6 Kullaklıgı almayı planlıyordum nasil sizce bu fiyata başka kulaklık alınır mı oyun için.
  3. L

Fivem Mülakat soruları

agalar haklısınız zaten hikayem var ama 1 ve 2 yi yazdım kabul etmediler bi tık kopyaya ihtiyacım var gibi terimler olsun rol hatarı olsun biliyorum obur soruların hepsini yaptım ama düşünce diyince bi tıkandım
  4. L

Fivem Mülakat soruları

Arkadaşlar degeri vaktinizi boldugum için kusura bakmayın. Mulakat sorularına yardım istiyorum. 1-sosyal RP hakkındaki düşünceleriniz? 2-gun RP hakkındaki düşünceleriniz? 3-uzun hikayeli legal karakter hikayesi.
  5. L

Monitor bulanık ve yazılar uygulamalar pixel pixel

Vatandan ASUS 24" VG248QG monitorunden aldım içinden çıkan kablo ile bagladım displayport ile ama hayla ilk günden beri bulanık ve pixel pixel gozukuyor her şey nasıl çözebilirim kabloda yada monitordemi sıkıntı var ugulamalar yazayılar çok kotu gozukuyor ve bulanık.
  6. L

Harici harddisk açılmıyor

arkadaşlar allah rızası için bi yardım edin Samsung 500gb harici harddiskim var M3 portable 500gb takıyorum işigi felan yanıyor ne disk bu bilgisayarımda gozukuyor ne bilgisayar aygıtında disk olarak gozukuyor disk yonetiminde bili yok nasıl yaparız geri getirmek için. 1611590509 bidew takınca...
  7. L

Harici harddisk çalışmıyor

kanka harici hardisk tek kablo var bilgisayara takıyorum çalışmıyor gormuyor eskiden çalışıyordu
  8. L

Harici harddisk çalışmıyor

Arkadaşlar 500gb samsungun hardiski var bilgisayara takıyorum sesi geliyor işi yanıyor ama pcye gelmiyor disk yönetiminde bile gözükmüyor nasıl geri kurtarabiliriz
  9. L

Monitor çok bullanık acil yar

Arkadaşlar Asus VG248QG monitorum var bilgisayara bagladım cok bulanık her şey nolur yardım edin display port la ! TÜPÇÜ FİKO#7499 DİSCORD
  10. L

Anakart Bios sürümü güncelleme

https://www.msi.com/Motherboard/support/B550-A-PRO MSI B550-A PRO arkadaşlar anakartım bu yeni aldım bunun bios güncellmesini hangi şeyi indirmem lazım
  11. L

10.000₺ Sistem Tavsiyesi

kanka şubat ortalarında ne var 1611134992
  12. L

10.000₺ Sistem Tavsiyesi

kanka aklımdaki sistem msı 2060 super ventus gp oc 8 gb olan ekran kartı işlemci ryzen 5 3600x gigabyte b450m s2h corsair 16gb ram 3200 xigmatek lamiya wd 250 gb blue ssd toshiba 3.5 1tb harddisk ilerleyen zamanlarda ekran kartını 3060 yada 3070 yapabilirim.
  13. L

10.000₺ Sistem Tavsiyesi

kral şimdi alıcam internetten alamıyorum vatandan gidip toplayacagım sadece oyun için pandemi yüzünden evdeyiz konyadaki vatan internetteki vatandan ucuz kanka o yuzden toplayacagım onerileriniz varsa soyleyin lütfen monitorum var
  14. L

10.000₺ Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar 10 bin ila 8 bin arasi pc alıcam topliyacam yarım saate gidicem oyunlarda en iyi yüksek grafiklerde oynatacak bi bilgisayar lazım beni baya götürücek hele hele fivemde kasmayacak monitorsuz önerirseniz çok sevinirim
  15. L

Bilgisayara ekren kartı degişimi

psuyu bilmiyorum gonderdigim linkte yazması lazım
  16. L

ne almalıyım sizce oyunlarda pc çok kasıyor hele fivem oynuyorum kasmasını istemiyorum yada ne biliyim bazi hikaye oyunlarında 2000 TL gibi bi bütçeye ne alınır
  17. L

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-h530-intel-core-i5-4460-32-ghz-8-gb-1-tb-2-gb-nvidia-gt720-win81.html#urun-ozellikleri bu bilgisayardan var ekran kartını degiştiricem degiştirirsem fps düzelmeleri olurmu yada pcde sıkıntı felan olurmu...
  18. L

Sistem alınır mı? degermi.

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-5600x-msi-rtx3060ti-gaming-x-trio-mag-b550-tomahawk-corsair-480gb-nvme-16gb.html arkadaşlar internette gordugum bi sistem sizce parasını hak ediyormu almalımıyım.
  19. L

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

abi bence yüksek bi sistem olsun.
  20. L

Ryzen 5 5600X 2080 Süper Sistem toplama Parçalar uyumlu mu??

bu kadar uygun fiyata nerde varmış
Top Bottom