Arama sonuçları: *

• Users: baltazar
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

1300TL Ayakkabı Tavisyesi

Merhaba, Maks 1300 civarına günlük giyeceğim spor ayakkabı önerir misiniz?
  2. B

Ağırlık İçin Eldiven Önerisi

Merhabalar. Spor için eldiven alacağım kararsız kaldım. Önerdiğiniz var mıdır? Aşağıdakiler hakkında bir bilginiz deneyiminiz var mıdır? Teşekkürler. https://www.decathlon.com.tr/p/fitness-eldiveni-500/_/R-p-304140?mc=8574516&c=GR%C4%B0...
  3. B

🔥İndirim Sharkoon SilentStorm Cool Zero 750W 80+ Gold "599TL"

Full modüler güzel bir PSU. Bayağı inmiş fiyatı. Arayan kaçırmasın. https://www.itopya.com/sharkoon-silentstorm-cool-zero-750w-80-plus-gold-full-moduler-siyah-psu/?__cf_chl_jschl_tk__=pmd_ltZuGVpixplOErzfGhvCGTX2_VvmYO.TFBmOQsyLe4g-1629366060-0-gqNtZGzNAiWjcnBszQil
  4. B

2-3k Arası Telefon Önerisi

Merhabalar. yaklaşık 2k ve 2,5-3k'ya 2 adet telefon önerir misiniz?
  5. B

Win10 Zaman Ayarlı Program Çalıştırma

Merhabalar. Win10'da bir programı belirlediğim saatte açıp belirlediğim saatte kapatılmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Uygulama, özellik, script vs. var mı?
  6. B

Öneri Bildiğiniz Güvenilir PC Parçası Satan Siteler Var Mı?

Merhabalar. Aşağıdaki siteler hariç bildiğiniz bilgisayar parçası satan siteler var mı? Vatan Sinerji İtopya İncehesap Teknobiyotik Gaming gen Molecule Amazon, N11, hepsiburada gibi tanına siteler Smallman GameEkstra dışında.
  7. B

smallman.com.tr Güvenilir Mi?

Merhabalar. Bu siteden alışveriş yapan var mı? Güvenilir midir? https://www.smallman.com.tr/
  8. B

Yardım Harici HDD Diğer Portları Etkiliyor Mu?

Merhabalar. Harici HDD alacağım. Hem gücünü USB'den alıyor hem veri yolu olarak USB kullanıyor. Haliyle diğer portlardaki adaptörlü harici HDD'lerin ya da ekipmanların performansını düşürür mü? Harici HDD'ler 7/24 kullanımda sıkıntı çıkarır mı?
  9. B

Farklı Boyutlarda HDD Önerisi

Merhabalar. Aşağıdaki alan ve fiyat tablosuna uyan bildiğiniz HDD'ler var mıdır? 4TB HDD için 800 TL altı, 6TB HDD için 1200TL altı, 8TB HDD için 1600TL altı, 10TB HDD için 2000TL altı HDD aramaktayım. Aradığım HDD'leri masaüstü bilgisayarımda kullanacağım. 3.5" bir HDD istiyorum. Teşekkürler...
  10. B

CHİA COIN Çin'de HDD Fiyatlarını 2'ye Katladı!

Depolamayla para kazanılmasını sağlayan Chia Coin, Çin'de büyük bir yankı uyandırmıştı. Çin borsasında 1000dolar civarında seyreden Chia Coin, Çin'de SSD ve HDD'lerin fiyatlarını arttırdı. 12TB HDD Şubat= 2188 yuan 8 Nisan = 3499 yuan Manmanbuy.com'a göre, 8TB depolama alanına sahip Seagate...
  11. B

Chia Coin Bölümü Gelebilir Mi?

Merhabalar. Malumunuz diğer coinlerin aksine depolama ile para kazanmayı sağlayan Chia Coin gündem olmuş durumda. Çokça da soru var. Diğer forumlarda bu kadar talep görmedim ben. Kripto para bölümüne Chia Coin bölümü açılırsa hem bizim adımıza güzel olur hem de DA forum ön plana çıkar. NOT...
  12. B

4TB ve 8TB HDD Önerisi

4TBve 8TB sağlam ve uzun süre güdebilecek kronik sorunu olmayan HDD önerir misiniz? 4TB için 950-1000TL bütçem var.
  13. B

550-600Tl SSD Önerisi ve HDD Hakkında Bilgi

Merhabalar. 550-600 civarı yüksek TBW'a sahip, kronik sorunu olmayan bir SSD önerebilir misiniz -a200 dışında-? SSD'nin nvme olması ilk tercihimdir. Uzun süre kullanmak istiyorum. Çok veri yazılacak. Bir de 500TL 2TB HHD alacağım. Bu modeli tercih ediyorum...
  14. B

Aercool Strike-X 600W Psu nasıldır?

Merhaba. Aercool Strike-XX 600W kullanan varsa bilgi verebilir mi? Memnu mu ve sesi yüksek mi?
  15. B

Aercool VX Plus 500W 2. Elde Ne Kadar Eder?

Soru başlıkta arkadaşlar. Ne kadara satabilirim? @kandes22 @HABAR @Oguzrtx
  16. B

Türkiye'den Yunanistan, İsrail ve AB'ye nota!

Son dakika haberine göre; Türkiye, İsrail, Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) arasında mutabakat muhtırası imzalanan Avrupa Birliği (AB) destekli "EuroAsia Enterkonnektörü" projesinin güzergahının Türkiye'nin karasularından geçmesi nedeniyle İsrail ve Yunanistan'ın Ankara...
  17. B

Bu tür çizimleri yapabileceğim basit site veya program önerisi

Arkadaşlar rapor için modelleme yapmam gerekiyor. Tinkercad üzerinden basit işlerimi yapıyorum ama karmaşık sistemler veya montaj işlerinde tinkercad yeterli gelmiyor. Örneğin; Tinkercad'de genel çizimi yapabiliyorum: Ama bu tip çizimler yapmam gerekiyor: Ayrıca akış diyagramı ve şemalar...
  18. B

Bloody TL-80 Terminator LK Lazer Gaming Mouse 2. El Ne Kadara Satabilirim?

Sorum yukarıda. 2. elde sıfır kapalı kutu ne kadar eder_? https://www.incehesap.com/bloody-tl80-terminator-gaming-oyuncu-mouse-fiyati-29364/ Şimdi fiyatları pahalanmış gerçi.
  19. B

2. El Araba Alım Satımına Vergi Geliyor!

Gördüğüm kadarıyla açılmamış konu. Bu haberi sabah okudum ve aklım yeni yeni algılamaya başladı. Şaka maka 2. el araba alım satıma da vergi gelecek. Gelecek verginin binde 5 olacağı söyleniyor. Hazırlanan yasa taslağının yakında TBMM Genel Kurulu'na gelerek yasalaşması bekleniyor.
  20. B

Ermenistan'da Darbe Girişimi !

Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere Ermenistan'da bugün bir darbe girişimi gerçekleşiyor. Ermenistan ordusu Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifa etmesini istiyor. Ermenistan ordusunun yayınladığı muhtırada, genelkurmay başkanı ve tüm kuvvet komutanlarının imzası olduğu bildirildi. Yani...
Top Bottom