Arama sonuçları: *

1. Phenoma

45.000 TL Bütçeli Sistem Tavsiyesi

Merhaba, 45.000 TL bütçe ile bir sistem toplayacağım önerilerinizi bekliyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  2. Phenoma

Yardım RAM Tavsiyesi 12600K - RTX 3080

DDR4
  3. Phenoma

Yardım RAM Tavsiyesi 12600K - RTX 3080

Selamlar, Sistemimdeki RAM ler bozuldu garanti süresi de dolmuş durumda. Yeni RAM alacağım. Sistem özellikleri şu şekilde: RTX 3080 - AsRock Z690 Steel Legend - 12600K Bunlara uygun 16 veya 32 GB -hangisi daha uygun bilemedim- RAM tavsiyelerinizi bekliyorum.
  4. Phenoma

Öneri Hogwarts Legacy Ek Paketli Sürüm

Yani oynanışa bir katkısı olur mu diye sordum hocam ama yokmuş. Herkese teşekkürler
  5. Phenoma

Öneri Hogwarts Legacy Ek Paketli Sürüm

Hogwarts Legacy alırken 800 TL olan versiyonu mu almalı 700 TL olanı mı bilemedim ? Varsa ilgili video falan atabilirsiniz.
  6. Phenoma

2K Monitör Tavsiyesi

Yok hocam çok fazla 7400
  7. Phenoma

2K Monitör Tavsiyesi

Merhabalar, Sistemde 3080 Vision GPU var şu anda fakat monitörün 1920x1080. Bunun yerine 2K bir monitör almayı düşünüyorum. 5000-6500 bandında önerilerinizi bekliyorum.
  8. Phenoma

Forumu Bırakıyorum Anakart Rehberimi isteyen devralsın

Katiliyorum. Önceleri çok aktifti forum zevkliydi. Şimdilerde baya sakın buralar.
  9. Phenoma

Forumu Bırakıyorum Anakart Rehberimi isteyen devralsın

Çok önceleri ben de bıraktım ama haftada bir giriyorsun yine de tam bırakılmıyor. Hala giriyorum haftada bir.
  10. Phenoma

Bu kasa nasıl hava akışı falan

Mesh olmasına gerek yok ki aşağıdan ve yukarıdan hava akışı gayet iyi. Bende S300 Snow Edition var bakabilirsiniz şekline. İçinde 3080 kullanıyorum sıcaklık değerleri gayet iyi.
  11. Phenoma

Bu kasa nasıl hava akışı falan

Fiyatına göre gayet güzel kasa. Hava akışı da gayet iyidir diye düşünüyorum. PSU çok sağlam değil ama isterseniz yenilersiniz sonradan. Biraz daha bütçen varsa bunu öneririm...
  12. Phenoma

Yardım Vodafone 50MPS iyi mi??

Bölgeye bağlı sorunlar tabii ki ama ben şahsen Vodafone müşteri hizmetlerinden senelerdir kullanmama rağmen memnun değildim geçen sene taşınınca Türk Telekoma geçtim.
  13. Phenoma

4K Bütçe ile gaming monitör

Bu monitör baya güzel, arkadaşım kullanıyor. https://www.itopya.com/msi-24-optix-g24c6-144hz-1ms-dp-2xhdmi-va-fhd-freesync-gaming-monitor_u13263?srsltid=AdGWZVRWx9NU9zizPdFzgcEx7nvj1hVhr0EasYJTPlfIDXhAm_ARqbhjR5k Oddysey G3 de var tabi alabileceğiniz o da iyi bir model yine.
  14. Phenoma

İ5 12600K-3080 Vision Beyaz Sistem

Eyvallah. Eskiden forum aktifken olsaydı çok muhabbet olurdu da işte artık eskilerin çoğu banlandi ya da bıraktı. Aktif de değil forum.
  15. Phenoma

i5 11400f rtx 3060 sıcaklık değerleri

Sıcaklık çok iyi bir sorun yok. Fan yönleri doğru ki durum iyi.
  16. Phenoma

Ekran kartı ve anakart sorunu acil

GT 710 takarken dönüştürücü kullanıyor musunuz ? Kullanmıyorsanız sorun onlardadır. Kullanıyorsanız bilemiyorum. Detaylıca incelemek lazım.
  17. Phenoma

i3 12100f 'den i5 12400f 'ye Geçmeye Değer mi?

Yerinizde olsam boşuna al sat yapmazdım. Dursun, paranızı biriktirin daha sonra hepsini satar birikeni de ekler daha iyi bir sistem toplarsınız. Eğer hiç o kadar biriktiremem diyorsanız değiştirin tabi ama fazla bir fark hissetmezsiniz.
  18. Phenoma

Ekran kartı ve anakart sorunu acil

Bu durumda sorun ya dönüştürücüde ya da monitörlerde.
  19. Phenoma

900 derece direksiyon seti yapmak mantıklı mı?

O kadar uyguna halledebiliyorsanız yapın tabi. Ben hesapladığımda çok daha fazla gelmişti diye hatırlıyorum.
  20. Phenoma

Yardım altyapı yok getirmek istiyorum

Müstakil bizim ev de. En iyisi bölgedeki TT sorumlusunu öğrenip kişiyle temasa geçip az bir miktar para vererek öncelik almak. O zaman hallediyorlar hemen. Evin bahçesine gelen hattı yaparlar ama sonrasını siz eve hat çekip bağlayacaksanız. Ben bu şekilde yaptım onlar da gelip aktive etti...
Top Bottom