Arama sonuçları: *

1. TenBead22

OBS 2 ekran kartından birini seçmek

Arkdaşlar sorumun cevabını yabancı bir kanalda buldum işinize yararsa diye;
  2. TenBead22

OBS 2 ekran kartından birini seçmek

Arkadaşlar selam. bilgisayarımda 2 tane NVIDIA markasının ekran kartı takılı OBS üzerinden video kodlayıcı seçme bölümüne girdikten sonra NVIDIA NVENC HECV/H.264 var. Ben hem oyunu farklı ekran kartına hem de kayıtı farklı ekran kartına aktarabiliyor muyum bunun bir yolu var mı?
  3. TenBead22

Epic Games GTA V İndirirken Doğrulanıyorda Takılı Kalıyor

Arkadaşlar internet görüp gelenler olur çözüm bulmak için bu mesajım onlara Epic Gamesi silince bende oyunlarda silindi 3 Tane oyunum yüklüydü GTAV,Fortnite,AbsoluteDrift hepsini sildi bilginiz olsun epic güncelleme yada patch getirmesi lazım çok saçma bir problemden 150gb yakın oyun silindi...
  4. TenBead22

1.Yöntemi dendim 2.Yöntemi denerken mağlesef kopyaladığım oyun dosyalarını yapıştırıcam diye başka dosya kopyaladım ondan öncede sildiğim için oyunu şu anda tekrar indiriyorum mağlesef doğrulama bölümünde yine takılırsa yöntemleri deneyeceğim eyer olmazsa epic games i pcden kaldırıp yeniden...
  5. TenBead22

Akşam İndirmeye GTA V bırakmıştım inmişti sonra doğrulanıyorda %92 deydi yarım 1 saat kaldı sonra epic games tekrar açtım doğrulama işlemi baştan başladı ve kaldı böyle başka oyundada oldu aynı şey diskimde alan var 931gb boş gtayı indirmemle ve içindeki dosyalarla şu anda boş alan 758gb yer var...
  6. TenBead22

Monster Tulpar T7 V25.1 Alınır mı?

Arkadaşlar aranızda kullanan yada problem yaşayan var mı tavsiye edermisiniz iyi midir? 2 3 sene sıkıntısız götürürmü? Link: https://www.monsternotebook.com.tr/customize/productCustomize.aspx?urn=487850&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR
  7. TenBead22

RTX3060max-p Intel I7 11800H 16GB Ram 1TB SSD

Arkadaşlar merhaba konu başlığındada yazdığım özellikteki laptop bakıyorum ama birden çok fazla markanın laptobu var bundan dolayı konu aşayım tavsiye alayım dedim bataryasının wat değerinin yüksek olması önemli bazı markalar az tutuyor bazıları ise çok tutuyor internet sitelerinin çoğunda...
  8. TenBead22

Steelseries Rival 3 Wireless mı Logitech G305 mi ?

Arkadaşlar Bu İkisi İle İlgili Konu Vardı Ama Yine Açmaya Gereği Duydum Yazdıklarından Çok bir şey Anlamadım Ortalama 400tllik Bir Bütçem Var 2 side Güzel Gözüküyor Ama Sensör Konusunda Anlamadığım İçin Tekrar Konu Açtım Hangisi Daha İyi Farklı Modellerde Olur Yardımcı Olursanız Sevinirim
  9. TenBead22

Mouse Önerisi Logitech ve Steelseries

Arkadaşlar İlk Önce Hepinize Merhaba Şu An Kullandığım Mouseun Sensörü Bozulduğu İçin Yeni bir Mouse Alacağım Bütçe Olarak Ortalama 400TL Bir Bütçem Var Ayrıca Marka Olarak Logitech Veya Steelseries Düşünüyorum Genellik Battle Royale Tarzı Hareketli Oyunlar Oynuyorum Hafif Ve Sensörünün Kaliteli...
Top Bottom