Arama sonuçları: *

1. Emir Aydın

5000 TL'ye İkinci El XFX RX 6600 Alınır mı?

RX 6600 piyasası zaten 5000 TL bandında dolaşıyor. Yani olması gereken fiyatta diyebiliriz. Ancak pazarlık yapmaya da çalış, 4500'e düşeceğini sanmam ancak ne kadar düşerse kârdır.
  2. Emir Aydın

🔥İndirim High Power 850W Gen5 Gold Psu 3299 TL

Aynı durumdayım. :peeposad:
  3. Emir Aydın

🔥İndirim 116 Parça Hassas Tornavida Seti 117 TL

Şimdi elime ulaştı. Fiyatına göre güzel ürün bence, evde dursun iş görür. Mıknatısı biraz güçsüz ancak bu fiyata güçlü olmasını da beklemiyordum. :peepo1:
  4. Emir Aydın

Hangi 5600-4060Ti Sistem Daha İyi?

GHz her şey değildir. Düşük GHz olup yüksek GHz'e sahip işlemcilerden daha iyi performans veren çok işlemci var.
  5. Emir Aydın

g41M-P26 (MS-7592) anakartım AMD RYZEN 5 3600 destekler mi?

Desteklemez. O işlemciyi almak için anakartı değiştirmen gerekiyor. Dolayısıyla ram belleği de değiştirip DDR4 alman gerekiyor.
  6. Emir Aydın

🔥İndirim Epic Games UYGUN Fiyatlı Oyunlar

PC Building Simulator 8 TL. Bence 8 TL için güzel bir oyun. https://store.epicgames.com/tr/p/pc-building-simulator
  7. Emir Aydın

RYZEN 5 1600 ve RYZEN 5 5500 Hakkında.

Kazanacağın FPS oyundan oyuna göre değişir, net bir şey söylemek zor. Diğer oyunlara oranla işlemci performansının daha etkili olduğu oyunlarda (Valorant-CS2) tatmin edici bir artış olacaktır. Ancak genel anlamda çok yüksek bir FPS artışı bekleme çünkü oyunların kalbi ekran kartıdır. Elindeki...
  8. Emir Aydın

RYZEN 5 5600 3800 TL !

Evet ben de +170 TL'ye yok diyorum.
  9. Emir Aydın

RYZEN 5 5600 3800 TL !

3800+170=3970 TL yapıyor. Bu 4074 TL.
  10. Emir Aydın

RYZEN 5 5600 3800 TL !

+170 TL'ye fanlı satan bir yer yok. En azından ben görmedim.
  11. Emir Aydın

Çözüldü✓ Sizce MSI MAG M100A Alınır mı?

1 senedir kullanıyorum. Çok pişman değilim ancak bazen keşke biraz daha fazla para verip almışken tam alsaydım diyorum. Camın temperli değil de pleksi olması görselliği çok bozuyor. Kapağı çıkarttığımda sanki 480P'den 1080P'ye geçmiş gibi oluyorum. Onun dışında fanların hızının ve renginin...
  12. Emir Aydın

Yardım 8000 TL'ye Logitech G923+Shifter Alınır mı?

Garanti süresini de hesaba katarsak bence güzel fiyat.
  13. Emir Aydın

@andires42 şu kıvrılan başlık iyi çalışıyor mu? Matkaplarda filan görmüştüm de tornavidada düzgün çalışıyor mu diye merak ettim.
  14. Emir Aydın

Daha önce alışveriş yaptığım hesabımla 118 TL'ye satın alabildim. Yani sanırım yeni hesap olma zorunluluğu yok.
  15. Emir Aydın

Öneri Direksiyon Seti Önerisi İstiyorum

İkinci el alabileceksen o bütçede G29 en iyi tercih olacaktır. Thrustmaster T150 de bir seçenek ancak bence G29 daha fazla zevk verir. Ben ikisini de kullandım ve T150'nin hissiyatı biraz daha iyi denilebilir. Ama G29'un debriyaj+vites artısını düşününce G29 daha mantıklı geliyor.
  16. Emir Aydın

Ryzen 5 2600'ü Ne Kadara Satmalıyım?

Rica ederim. Sıvı soğutucuları pek takip etmiyorum. Konu açmışsın, bilen kişiler yardımcı olacaktır.
  17. Emir Aydın

Ryzen 5 2600'ü Ne Kadara Satmalıyım?

Ryzen 5 1600 AF ve Ryzen 5 2600 hemen hemen aynı güçte işlemciler. Bunu göz önünde bulundurarak yorum yapacak olursam değeri bence 1000 TL. Çünkü Ryzen 5 1600 AF 1000 TL bandında rahatlıkla bulunabiliyor. Ancak direkt Ryzen 5 2600 modeli üzerinden düşüneceksek piyasaya göre 1400 TL normal...
  18. Emir Aydın

Logitech G29 Aldım İptal Etmeli miyim?

Sıkılma süren, sana ve oynayacağın oyunlara bağlı. Farklı oyunları tecrübe etmek istersen bence uzun süre eğlendirir. Ralli tarafında Dirt Rally 2.0 güzel oyundur ancak kolay değildir. WRC'ye de bakabilirsin. F1 2023 ayrı bir deneyim sunar, fizikleri gayet iyidir. Kafa dağıtmak için Forza...
  19. Emir Aydın

Steam Benden Fazla Para Alıyor

Döviz alım-satım arasındaki fark çok açıldığı için Google'a "Dolar" yazdığında çıkan sayıdan daha fazlasını ödüyorsun. Steam'in bir suçu yok diyebiliriz.
  20. Emir Aydın

İnceleme LOGİTECH DRIVING FORCE GT DİREKSİYON SETİ

G29 aslında düşünüldüğü kadar yüksek kalitede bir set değil. Evet çok güzel, kullanmıştım ve beni üzmemişti. Ancak örnek vermek gerekirse T300 gibi setlere geçtikten sonra, insana ben bundan önce oyuncakla oynuyormuşum dedirtiyor. Ki T300 de çok çok üst seviye bir direksiyon seti değil. Kısacası...
Top Bottom