Arama sonuçları: *

1. M

Arabama müzik için flaş hazırlayacam 24 bit müzik nasıl indiririm

flaşa müzik atacam ama müziklerim yüksek kalite olmasını istiyorum 24bit müzik indirmek için ne yapmalıyım bildiğiniz site ya da uygulama varmı
  2. M

Termal macunsuz bilgisayar kullanılırmı?

Bilgisayarımı temizledim macunuda yeniliyim dedim baktım çok az macun kalmış ha var ha yok denecek şekilde onu sürdüm yeni bir macun sipariş verecem 1 hafta bu bilgisayar beni idare eder mi?? Pugb de en fazla 60 derece gördüm ortalama 55
  3. M

Ucuz tek hatlı iphone

Merhaba arkadışımın arkadaşı doğa iletişim @iletiisimdoga hesabına denk gelmiş iphone fiyatları şaka gibiydi arkadaşımda bana haber verdi bende wp den yazdım neden ucuz diye şöylebir cevap geldi 🌿UYGUN FİYATLARA SIFIR YURTDIŞI TELEFONLAR 🌿 * Ürünlerimizin hepsi yurtdışı orijinal Apple...
  4. M

İmeı atmak kaçak telefon

Tanıdığım bir abi kaçak redmi note 11 pro alacak 4500₺ ye eski kullandığı telefonun imei atabiliyormuyuz ve Legal şekilde sınırsız imeı fiyatı Ne kadar Ya da Kaçak telefonu sıkıntısız nasıl kullana bilir?
  5. M

Ahizeden az ses geliyor

İphone 13 pro 1 saat önce arkadaşlarla havuza girdim 1.50cm derinlik bahçe havuzu Bi 20-35 dk telefon suya hep gir çık gir çık yaptı telefonu çıkardım kuruladım müzik açiyim dedim alt hoparlör de sıkıntı yok ama ahizeyi kulağıma yaklaştırınca çok az ses geliyor zor anlaşılıyor ahizemi bozuldu...
  6. M

Format atarken yeniden başlatması

Format atarken yükleme den sonra bilgisayar kendini yeniden başlatıyor bu sorunu nasıl çözebilirim ilk defa karşıma çıktı
  7. M

T-7000 T-8000 T-9000 B-7000 E-8000 farkı nedir

Telefonumun ekranı çerceveden çıktı ve içindeki tutkal sadece sağ tarafında vardı orayı da söktüm şimdi yara bandı ile tutturuyorum telefoncuya götürüp yaptırmak yerinde kendim yapmak istiyorum ama T-7000 T-8000 T-9000 B-7000 E-8000 modelleri var hangisi daha iyi ve neden iyi olarak yanıtlarmısınız
  8. M

Mekanik Klavye önerisi

Kullandığım klavye yay sesi çıkarmaya başladı ve değiştirmek istiyorum aklımda Logitech g512 carbon modeli var ama arkadaşlarım steelseries al diyor bi yandan da Asus rog strix rx modeli var hangisini seçmeliyim ya da sizin başka bir öneriniz varmı?
  9. M

240hz 27inc 1080p 1ms-0.5ms monitör önerisi

birde şunlar var ekran parlaklığı çok iyi olursa iyi olur renkler biraz canlı gözüksün g-sync mutlaka olması lazım pivot özelliği olursa çok iyi olur sağa sola dönmesi sorun olmaz panel markası iyi olsun bunları karşılayacak monitör tavsiyesi istiyorum
  10. M

3500 TL'ye 2K Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar 27inc 1080p 165hz den 2k 165hz bir monitöre geçmek istiyorum aklımda gigabyte ın bir modeli var ama birde aklımda soru işareti var şimdi bende gtx1660s R5 3500x 2x8 3200mhz bir sistem var 2k da valorant da en az 165fps ve bazı hikaye oyunlarında 2k en az 45fps oynayabilir miyim
  11. M

Psu dan yanık kokusu geliyor

Turbox atx-300w marka psu dan yanık kokusu gelmeye başladı yerine yeni psu alacam ama anakart eski olduğundan yeni psu ların girişlerine uyarmı bilmiyorum düşündüğüm psu Corsair cv450 80+ bronz
  12. M

250₺ bütçem var kulaklık önerisi istiyorum

Gamepower jin diye bir kulaklık buldum ama alternatif istiyorum bütçem 250₺ ama biraz daha zorlayabilirim şimdiden teşekkürler
  13. M

Ekran kartı bu dönemde satılırmı

Arkadaşlar bende 19 ay garantili gigabyte gtx1660super ekran kartı var hazır stok yokken fiyatlarda artmışken diyorum ekran kartımı 5000₺ ye satıp Logitech G29 + vites ile pazarlık la 3000₺ ye alıp geri kalan 2000₺ yi altına yatırıp bitcoin düşünce ekran kartları piyasaya gelince biraz para da...
  14. M

MD-2 Oyunlarda takılma ve ileri atma sorunu

MD-2 sistem aldım ama valorant cs:go da arada takılma ve ileri atma yaşıyorum pingim yok sebebi nedir monitörden şüpheleniyoruz.
  15. M

MD-2 sistem kapanma sorunu

MD-2 sistem aldım sistemi test etmek için ilk önce driverları güncelledim ondan sonra furmark64 ve prime95 açıp sistemi test ederken 40dk sonra sistem kapandı ama reset atmadı sebebi nedir psu yetersizmi geliyor sanmam ama kalitesinden dolayı olabilirmi yoksa sistemin donanımında bir sorunmu var...
  16. M

MD-2 sistem kapanıyor sebebi ne?

MD-2 sistem aldım sistemi test etmek için ilk önce driverları güncelledim ondan sonra furmark64 ve prime95 açıp sistemi test ederken 40dk sonra sistem kapandı ama reset atmadı sebebi nedir psu yetersizmi geliyor sanmam ama kalitesinden dolayı olabilirmi yoksa sistemin donanımında bir sorunmu var...
  17. M

Ryzen 5 3500x OC yapmak istiyorum

Ryzen 5 3500X stok fan var anakart olarak gigabyte b450m s2h var 8x2 3200mhz ram var Gigabyte gtx1660super ekran kartı var Kasanın önü full mesh ve 3 adet fan var Bu sisteme OC yapmak istiyorum biraz bilgim var ama daha önce sağlıklı bir OC yapan varsa bana değerleri söyleyebilirmi
  18. M

Ryzen 5 3500X OC yapılır mı??

Ryzen 5 3500X stok fan var anakart olarak gigabyte b450m s2h var 8x2 3200mhz ram var Gigabyte gtx1660super ekran kartı var Kasanın önü full mesh ve 3 adet fan var Bu sisteme OC yapmak istiyorum biraz bilgim var ama daha önce sağlıklı bir OC yapan varsa bana değerleri söyleyebilirmi
  19. M

Monster aryond A27 V1.1 monitörü

Monster aryond a27 monitörü kullanan varmı birde va panel diyor ama hangi marka panel kullanıyor bilen varsa yardımcı olabilirmi
Top Bottom