Arama sonuçları: *

1. T

Gigabyte rx 570 ekran karti 90 dereceyi gordu?

Ozaman sikinti yok reis sinirini ayarliyabiliyorsan
  2. T

İnce hesapta cuma gunleri gaming gecesi var takip et fiyatlar ucuz
  3. T

Psu onemli reis ac ayi oynamaz tabiri burda olur gibi dogrumu
  4. T

Psu watini bilmiyorum o konu hakkinda bise dememis arkadas ama bende kullandim o karti bir zamanlar gayette guzel yapiliyordu o.c
  5. T

Dusundugunuz zaman paraveriyorsunuz sonucta bozulma gibi bir ihtimalide var kaldirip cope atmak nerde yaptirip kullanmak nerde biz cogu mining yapilan ekran kartini cpu yani gpu besliyen mosfet dedigimiz guc elemanlarini cogu firma fazla takmaz atiyorum 8 tane yeri vardir 4 takar gonderir biz...
  6. T

Reis ben kac yildir bu kartlarin icersindeyim gittin aldin bi nvidia kart nvidia oyle ariza veren bir kart ki ariza verdimmi cop olur anladin direk cpu gider ama amd oyle degildir cpu yakmamak yani cpu demek mantiksiz oluyor gpu yu yakmak icin adamlar bir ton tasarimda urasmislar
  7. T

Aynen oyle reis
  8. T

Him evet bi fanboy daha 😀😀😀
  9. T

O kartlarin ruhunu bilen bilir teknik bilgin olsa nvidia almassin bile 😉
  10. T

O kartlarin ruhunu bilen bilir elektronik bilgin olsa nvidia almassin zaten 😀😀😀
  11. T

Yani derece bir kac tik fazla gibi ama kasan eski ise normal bir durum iyi havalanan bir kasa tercih et eger biliyorsan uzay montaj yap iyle bir test et bakalim
  12. T

İtopya güvenilirlik

Dostum neden bilmiyorum ama ben itopya yerine teknobiyotige guvendim ilk defa alis veris yaptim adamlar sokaga cikma yasagi ve bayram olmasina ragmen 3 gun icersinde evime geldi sistem kotulemek yada ovmek gibi olmasin sadece guzeldi alisverisim test ve montaj hizmeti iste sonuc olarak parsa...
  13. T

İnno3d Markasının İyi ve Kötü Tarafları Nelerdir?

Arti olarak inno oyle dandik bi marka degil sadece turkiyede adi fazla duyulmamis bi narka
  14. T

İnno3d Markasının İyi ve Kötü Tarafları Nelerdir?

Dostum bire bir kullanmadim ama kullanan yakin arkadaslar var gayet guzelmis
  15. T

Böyle fanboylar çıldırtır :D

Ahahah bence atom hesaplamasi yapiyor olmali o derecede calisiyorsa bosuna cpu sogutucusu almayalim ne gerek var 😀😀😂
  16. T

Game Garaj Sipariş Deneyimi

Fiyat konusu her sirkete gore degisir bariz bir fark yoksa tabi misal 1000 TL lik urunu adam 300 400 e satmiyorsa misal 1000 TL lik urunu a sirketi toptan 1000 adet aliyordur 1100 TL ye satiyordur b sirketi 5000 adet aliyordur dogal olarak toptan alimda fiyati dusuk alir a sirketine gore 1050 TL...
  17. T

Termal macun kullanım alanı

Bu markayi bilmiyorum ama termaltek ve cooler masterin guzel urunleri var cpu ekran karti islemcisine vs kullanabilirsin isi bilmiyorsan yapmani tavsiye etmem el aliskanligi onemli macunu surerken
  18. T

Pc Montajını Nerede Yaptırabilirim

İnce hesapta cuma gunleri game gecesi var guzel indirimleri oluyor bakmanizi tavsiye ederim
  19. T

AMD ve Intel'i İstediğin Gibi Eleştir! (Saygı Çerçevesini Koruyarak)

Hayir yani baba mantiksiz inteli sevmek adamlar her seride soket degistiriyor tamam eskiden amd isiniyordu sikintiydi ama adamlar simdi volkanik patlama gibi bir ciktilar yola gidiyorlar 6 nm islemci uretmek nedir yahu 😂😂😂 amd tarafinda pek diyecegim bise yok Ryzen ile cok degistirdi piyasayi...
  20. T

Pc Montajını Nerede Yaptırabilirim

Gordugun her dukkana gidip yaptirirsan olacagi bellidir bilindik guvenilir yere yaptirirsan birsey olmaz ve o yorumu atan arkadas kaan madem o kadar cok biliyor sistemi gonder kendisi toplasin sana geri gondersin forumda bi kac mesajina denk geldim cezada yemis galiba cok labali konusuyor
Top Bottom