Arama sonuçları: *

1. Sametpnrc

Aoc 27G2Spu Alınır Mı

Ocaktan beri kullanıyorum güzel monitör tavsiye ederim hocam.
  2. Sametpnrc

Öneri A34 5G vs M34 5G hangisi alınır

Memnunum hiç sorun yaşamadım güncellemelerden sonra kamera kalitesinde düşüş gözlemledim sadece o kadar.
  3. Sametpnrc

Öneri A34 5G vs M34 5G hangisi alınır

Kasımda A34 5G aldım 5 aydır kullanıyorum.
  4. Sametpnrc

❌İndirim Bitti! Eti Topkek Fındıklı Kakaolu Kek 48 adet 140 TL

Çektim bende. Carrefoursa'da da aynı indirim var bilginiz olsun.
  5. Sametpnrc

3000civarı klavye öneri mekanik

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-asus-rog-strix-scope-rx-mekanik-kablolu-oyuncu-si-fiyati,1050795950.html Bilek desteğini aramadım şuanlık, eger gerek olursa alırım hocam önemli olan ürün kalitesi.
  6. Sametpnrc

İkiside değil hocam Rx olan Optik switch.
  7. Sametpnrc

Basım olarak hassas bir klavye zaten, çeyrek dokunmada hemen algılıyor. Şuan ses kaydediyorum bunu yazarken altta ekleyeceğim hocam ne kadar ses çıkıyor kendiniz karar verin. Sesi telefondan kaydettim biraz yakındı bilginiz olsun ama hiç rahatsız etmiyor ses konusunda. Ses Testi ...
  8. Sametpnrc

Açtım arkadaşıma geçtim orda test ettim. klavye aşırı kaliteli, ses seviyesini merak ediyordum asla yüksek bir sesi yok rahatsız etmez. Şuan klavyeyle yazı yazmak kadar zevklisi yok. Bu fiyat bandında kesinlikle bu klavye alınır. Arkadaşımla test ediyorduk o da sipariş verdi :) Biraz daha...
  9. Sametpnrc

https://www.n11.com/urun/asus-rog-strix-scope-rx-red-switch-ip57-turkce-mekanik-oyuncu-klavye-1954622?magaza=betaplusteknoloji dün sipariş verdim birazdan elimde olur. 2 ay kadar klavye baktım en son bunu aldım geçtim, eskisi kadar tam boy klavye bulmak zor.
  10. Sametpnrc

Yardım 45x50 yada 50x50 mouse pad lazım kafamda bu var

Gaming gecesi var akşam oraya bakmayı unutma hocam steelseries düşüyor. Düzeltme: Gaming gecesinden edge medium 349 liraya almıştım :)
  11. Sametpnrc

Yardım Anakartım PCIe 3.0 Fakat SSD 4.0 Problem Olur mu?

Aynı anakartı bende kullanıyorum Gen4 M2 SSD var sadece Gen3 maksimum hızlarını alırsın. M2 Modeli : Viper VP4100
  12. Sametpnrc

Kefir patladı ekran kartına kefir girdi

Son fotoğraf inşallah kefirdir.
  13. Sametpnrc

Yardım Cat 6 1000 Mbps Ethernet Kablom 10Mbps Veriyor

Ugreen cat6 işini görür, 20m kullanıyorum 1000mbps kayıpsız.
  14. Sametpnrc

Yardım Cat 6 1000 Mbps Ethernet Kablom 10Mbps Veriyor

Hocam altyapının 24mbps olduğuna emin misin? Şuan dediğin şeyler birbiriyle uyuşmuyor.
  15. Sametpnrc

🔥İndirim 2299TL Asus ROG Strix Scope Deluxe Oyuncu Klavye

Hocam RX optik switch olanı en yenisi bu değil mi?
  16. Sametpnrc

🔥İndirim 2299TL Asus ROG Strix Scope Deluxe Oyuncu Klavye

Bunu mu almak mantıklı yoksa RX olanını mı?
  17. Sametpnrc

Çözüldü✓ 0-2000 lira klavye öneri

Hayırlı olsun, Mekanik klavye konusunda deneyimim olmadığı için sesi nasıl hocam? Gece kullanımda rahatsızlık verir mi deneyimlediniz mi?
  18. Sametpnrc

connect game güvenilir mi??

Arkadaşım darmoshark m3 mouse almıştı 3 ay sonra dongle arıza verdi, 1 aydır mail atıyor dönüş yok.
  19. Sametpnrc

Termal macun önerisi

https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/termal-macun/arctic-mx-6-en-yuksek-performansli-termal-macun-2gr-ar-actcp00079a.html
Top Bottom