Arama sonuçları: *

• Users: dgn67
  • Order by date
  1. D

MySQL ile veri çekerek nasıl giriş sayfasından ana sayfaya yönlendirme yapılır?

Şimdi de şifre kullanıcı adı gireceğim ekran gelmiyor :) Direk index.php yolluyor hocam.
  2. D

Aynen id username password olarak sütunlar oluşturdum veri girişi de yaptım. 1688224839 Veri çekmiyor hocam. Giriş yap diyorum index e göndermiyor hala.
  3. D

baglan.php dosyası olarak dosya açtım ve veritabanı bağlantısını sağladım hocam. Yazdığın kod ile devam edebilirim değil mi ?
  4. D

Evet giriş sayfasında kullanıcı adı ve şifre girildiğinde ana sayfaya aktarsın istiyorum.
  5. D

Ayrı bir php dosyası mı açmalıyım bu işlem için ?
  6. D

MySQL ile veri çekerek nasıl giriş sayfasından ana sayfaya yönlendirme yapabilirim? Tüm PHP ve still.css dosyalarım hazır. Ana sayfaya yönlendirmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  7. D

Türk Telekom GPON alarm ışığı kırmızı yanıyor

Bugün Türk Telekom ekipleri fiber modem ve ont kurulumunu yaptılar. Kurulum bitiminde Speedtest atıyordum ve birden internet gitti. Alarm ışığı kırmızı yanmaya başladı. Kabloya vs. dokunmadım. Hem modemde hem GPON'da alarm ışığı kırmızı şu anda. Problem ne olabilir?
  8. D

Fiber Altyapı Aktifleşmiş mi ?

TT altyapı sorgulamasında seçtiğiniz lokasyona ait altyapı bulunamadı diyor. Aktifleşmemiş gibi görünüyor şuan.
  9. D

Hiç kablo yok etrafında. Drop kablo var sadece. Kutuya gelen kablo dışı ve sonlandırma için pigtail dışında kablo yok .
  10. D

Soracağım arayıp abonelik için.
  11. D

Drop kablo ile binama getirildi hocam fiber. Yaklaşık 30 metre aşağımda kazı yaparak duvarlardan binama fiber kabloyu getirdiler. Turuncu kablo bu yüzden yok. Obk kablo şuan yok dairemde ve bina içinde. Kuruluma geldiklerinde çekebiliyorlar obkyı değil mi doğru anladım ? Bina müstakil ve 3...
  12. D

Teşekkürler.Şuan kutunun şekli böyle. Daireye çekilecek kablo görünmüyor kutunun etrafında. Fotoğrafı paylaşıyorum incelemeniz için.
  13. D

1.5 Aydır altyapı sorgulamamda GPON görünmüyordu. Bugün Göknet üzerinden adresimi sorguladığımda GPON port var 0 Mbps şeklinde gördüm. Başvuru yapabilir miyim? Binama OBK çekilmedi daha. Ne zaman çekilir tahmini olarak ?
  14. D

Fiber Kutu Bağlantısı

Tt arabalarına çok denk geldim. Bilmiyorum ben diyor adam hatta bi ara tersler gibi yaptı. Biz nerden bilelim tarzında. Müdürlükte elimize dilekçe tutuşturuyorlar anlayamadım. 1666641875 Gri Türk Telekom ofdk 1x8 kutu hocam
  15. D

Fiber Kutu Bağlantısı

Valla aktif edilmesinin uzamasının yanında dilekçelerde geri dönmüyorlar. Kutuyu da bina dışına koymuşlar. Şaka gibi gidiyor süreç. İçeri almaları için dilekçe verdim bide.
  16. D

Fiber Kutu Bağlantısı

Valla çok uzun sürdü dilekçe de verdim cevap gelmedi. 1666614091 Altyapı sorgusunda altyapı bilgisine ulaşılamadı hatası alıyorum adamlar da aktif olmadı diyip geçiştiriyor.
  17. D

Fiber Kutu Bağlantısı

Binamda bakır var ama fiber kutu 1.5 ay önce geldi.
  18. D

Fiber Kutu Bağlantısı

Binama koyulan fiber kutunun kablolamaları bu şekilde yapıldı. Tüm sonlandırmalar yapılmış mı acaba? Pek bilgim yok bu konular hakkında.
  19. D

Fiber Altyapı Süreci

Merhabalar,yaklaşık 1.5 hafta önce binama kablo bırakılmıştı. 2 gün önce ise kutu koyuldu. Bu süreçten sonra uzun bir aşama kaldı mı ? Kutunun fotoğrafını da atıyorum. Sonlandırma bitmiş mi ?
Top Bottom