Arama sonuçları: *

1. S

bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

teşekkür ederim hocam
  2. S

bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

arkadaşlar bi tanıdık mac book pro m3 alırsan işini görür dedi ama emin olamadım size de sorayım dedim birde pozitif teknoloji güvenilir mi acaba emin olamıyorum da
  3. S

Laptopumun ramini yükselteceğim bunun hakkında bilgi için buraya yazmak istedim

cidden çok teşekkür ederim bütün sorularımı cevapladınız. rapor et kısmından da rapor ettim sağ olasınız iyi akşamlar dilerim
  4. S

cidden çok teşekkür ederim yarın uygulamayı indirip bakacağım rame biostan nasıl yükseltebilirim ona da bakayım birde model bilgisi derken neyi kast etmiştiniz en başa yazmıştım onun dışında bir şey mi
  5. S

Lenovo ideapad Gaming 3-15IMH05 Laptopumun ramini yükselteceğim bunun hakkında bilgi için buraya yazmak istedim en fazla kaç gb yükseltebilirim acaba bir yerde 3200 başka yerde 2933 diyor hangisi doğru birde cl21 diyor ama satılan ramler cl22 bu sorun çıkartır mı
  6. S

laptopumu açtığım anda bellek kulllanımı %85 oluyor

arkadaşlar bu sorunu nasıl çözebilirim acaba daha yeni açtım ama böyle gözüküyor
  7. S

lenovo laptopumun ramini yükseltmek istiyorum

lenovo laptopumun ramini yükseltmek istiyorum acaba kendileri yapıyor mu yoksa benim kendim mi yapmam gerekiyor daha önce hiç içini açmadım sizce çok riskli mi acaba
  8. S

Lenovo IdeaPad gaming 3 laptopum için ram değiştirmek istiyorum

bilgisayar mühendisliği okuyorum da hocam rami ne kadar yüksek tutarsan o kadar iyi olur senin için demişti o yüzden 16 olur mu diye sordum çok teşekkür ederim
  9. S

hocam demin yetkili servisi aradım sogdımm ddr4 3200 mhz kingston/samsung alabilirisn dedi ama sizin attıklarınızdan 16gmlık alsam 8+16 olsa sıkıntı çıkarır mı sizce
  10. S

ideapad Gaming 3-15IMH05 Laptop - Type 81Y4 1700812205 1700812234 hepsini attım diğer cevaba
  11. S

arkadaşlar 8 GB ram var şuan laptopta bunu nasıl yükseltebilirim illa kendim parçayı alıp mı yapmam lazım ve eğer ben alıcaksam be almamı önerirsiniz
  12. S

sistem önerisine ihtiyacım var

ne zamana olabilir bu acaba Kasım ayı indirimi.bitmeden alayım diyorum
  13. S

sistem önerisine ihtiyacım var

iyi akşamlar arkadaşlar ben 1.sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim lenovo ideapad laptopum var yanı sıra masa üstü almak istiyorum ileride de işime yarayacak sistem önerebilir msiniz 20-30 bine
  14. S

bilgisayarıma dün format attım bilgisayar yavaşladı

laptopun modeli Lenovo IdeaPad gaming 3 dün format attıktan sonra oyunlarda kasmaya başlamış ne yapabilirim güncellemeleri nerelereden yapabilirim bios olsun diğer şeyler olsun yapılacak şeyler hakkında yardım edebilir misiniz 1698344353 sitede hata kısmını kontrol et diyince fan yok dedi normal...
  15. S

laptop fanı ile alakalı

tamam teşekkürler
  16. S

laptop fanı ile alakalı

size özelden yazabilme imkanım var mı burda tek tek yazmak sıkıntı oluyor
  17. S

laptop fanı ile alakalı

oyun olarak bunlar var ve sadece CS yüklü hangisinde deneyeyim
  18. S

laptop fanı ile alakalı

csgo rekabetçi atmıştım