Arama sonuçları: *

1. ymnosAnthem

Laptop adaptörünün ucu yandı şarj olmuyor

Merhaba başlıktaki gibi gece laptobu kullanırken birkaç kere laptop ile bu bağlantı ucu çıkmıştı şarj aletinin mesafesinden bende tekrar takmıştım vesaire. İlerleyen saatlerde bundan bağımsız birden kabloyu laptoba soktugumuz yerden duman gelip yanık koktu ve direkt çıkarsım ilk resimdeki gibi...
  2. ymnosAnthem

Nike Air Force 1 '07 Alınır mı

https://www.nike.com/tr/t/air-force-1-07-ayakkab%C4%B1s%C4%B1-cbBh9R/DR0155-100 Bugün bunu aldım ama araştırmadan aldım nike ın sitesi diye markaya güven vesaire kullanan alan var mı daha önce air force serisi orjinal kullanımı nasıldır Kargo yurtdışından geliyormuş uzun sürebilir gelmesi
  3. ymnosAnthem

2 aydır spor yapmıyordum çok kaybım var mıdır?

2 aydır yapmıyordum tekrar devam ediyorum şu an bundan önce 6 aylık geçmişim vardı. Örneğin Chest Press de kol başına 25-25 basarken şu a 10 yaparken canım çıkıyor. Kas kaybım çok olmuş mudur? tekrar başlayalı 5 gün oldu ayrıca
  4. ymnosAnthem

Max 5k ayakkabı önerisi

kaliteli ve spor ayakkabı olması yeterli
  5. ymnosAnthem

4300 TL Bandında en iyi oyuncu monitörü nedir?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-g24-20-23-8-0-5ms-165-hz-hdmi-display-amd-freesync-premium-ips-panel-wled-gaming-monitor-66cfgac1tk-p-HBCV00002QYDVL Bu ve https://www.itopya.com/aoc-24-24g2spubk-165hz-1ms-hdmi-dp-fhd-ips-gaming-monitor_u22624 Bu arasında gidiyorum. Lenovo da kronik coil...
  6. ymnosAnthem

Max 4000 bin TL IPS 144 HZ Min 300 nit parlaklıkta kaliteli monitör

Laptobumun yanına koyup ana ekran olarak kullanacağım. Bu paraya en iyi ne alabilirim?
  7. ymnosAnthem

İtopya'dan havale ile ürün aldım ancak ödeme hala onaylanmadı

Bu şekil bekliyorum daha önce bunu yaşamış olan veya ne yapılacağını bilen var mı ödemeyi gerçekleştirdim çünkü havale ile
  8. ymnosAnthem

Kablosuz kulaklık önerisi 1000 TL Bütçe

Kablosuz kulaklık önerisi 1000 TL Bütçe
  9. ymnosAnthem

Laptobuma bu ssd olur mu? (samsung)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08TJ2649W/ref=crt_ewc_title_dp_1?ie=UTF8&smid=A3O5TP4R0OZYXZ&th=1 Bu ssd yi HP hp pavilion gaming laptop 15-ec2023nt laptobuma takmak için alıcam. Takılır değil mi?
  10. ymnosAnthem

Bios şifremi unuttum laptobumda

ne yapabilirim
  11. ymnosAnthem

Hangi world of tanks'a başlamalıyım?

World fo tanks blitz mi yoksa normal wordl of tanks mı ve niye
  12. ymnosAnthem

Wifiden spesifik bir cihaza giden interneti kısıtlamanın bir yolu var mı?

Wifiden spesifik bir cihaza giden interneti kısıtlamanın bir yolu var mı? Evde 2 kişiyiz ancak indirme vs olunca ben kullanamıyorum bu yüzden diğer cihaza giden indirme gücünü kısıtlama gibi bir şansım var mı?
  13. ymnosAnthem

Laptop 1 TB HDD Önerisi

Bütçem 700 TL ye kadar
  14. ymnosAnthem

500gb-1TB 2"5 inç Hdd önerisi lütfen

Laptobum için hdd arıyorum 2-3 sene götürebilecek hemen bozulmayacak bir şey. Laptobumda m2 ssd mevcut 250 gb lık ayrıca
  15. ymnosAnthem

No man sky xbox gamepass den oynuyorum steamda alınca ilerlemem geçer mi?

Birde ayrıca no man sky almaya değer mi 100 TL şuan
  16. ymnosAnthem

5-6 Aylık mouse'um çift tıklama yapıyor. Garanti kapsamında mı?

Logitech g305s e sahibim 6 ay kadar oluyor 2 yıllık garantili teknosadan alınma. Çok şaşırdığım şekilde son 1 aydır sensör aniden başka yönlere kayabiliyor. Son 3 gündürde çift tıklama sorunu ile karşı karşıyayım. Bunlar garanti kapsamında mı ayrıca teknosadan alınma bu fareyi kime nereye...
  17. ymnosAnthem

3 Ay içinde Xbox a gelicek olan yeni büyük oyunlar neler

3 Ay içinde Xbox a gelicek olan yeni büyük oyunlar neler takip edemedim ancak 3 aylık xbox gamepass üyeliğim var.
  18. ymnosAnthem

Evde birden bu hayvanlardan olmaya başladı bunlar nedir

Uzaktan bakınca uğur böceğinin renksiz haline benziyorlar birden evde 30-40 tane görmeye başladım her yerdeler bunlar nedir tam olarak
  19. ymnosAnthem

Son senenin son dönem ortalaması 1.7 ikenmezun olunur mu

Son senenin son dönem ortalaması 1.7 ikenmezun olunur mu
  20. ymnosAnthem

Bu Rust'ın olayı nedir

Çok duyduğum ve çok oynanılan bu oyunu hiç oynamadım ancak kütüphanemde bulunuyor. Mantığını amacını eğlenceli kısmını anlayamadığım bir oyun. Bu rust'ın olayı nedir yahu
Top Bottom