Arama sonuçları: *

• Users: DejavuKing
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

Tıraş makinesi önerisi?

Merhaba arkadaşlar saç sakal vücut tıraş makinesi arıyorum. Kademe başlıklı olması önemli, genelde kirli sakal kesiyorum. Başlıksız da 0'a yakın kesse iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum
  2. D

Nays iadesi gelmeyen var mı?

Selamlar, son 3 gün içerisinde Hepsiburadadan yaptığınız alışverişlerde nays iadesi gelmeyen oldu mu? Benim Hepsiburada alışverişlerimin iadesi gelmedi
  3. D

Hepsiburada RX6600 almalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar, 1660 superden rx6600 geçmeyi düşünüyorum. Abdullahın instada paylaştığı rx6600 ler alınır mı? Alınırsa Sapphire mi Msi mech mı alınmalı? Dün Asus RX6600 6000 TL ye düşmüş. Asus tekrar düşerse Asus mu tercih edilmeli? İşlemcim r5 5600, psu 550w. Yorumunuzu rica ediyorum.
  4. D

Hepsiburada Rx6600 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, 1660 superden rx6600 geçmeyi düşünüyorum. Abdullahın instada paylaştığı rx6600 ler alınır mı? Alınırsa Sapphire mi Msi mech mı alınmalı? İşlemcim r5 5600, psu 550w
  5. D

Yüzüklerin efendisi kitabı için daha uygun fiyat bulabilir miyiz?

En uygun amazonda gözüküyor. Daha uygun bir site bulmak mümkün mü? Varsa kampanya kodu da olur
  6. D

Cinebench R23 işlemci boostlamıyor?

Merhaba arkadaşlar, Cinebench testinde r5 5600 işlemcim 3.9 ghz ve 4 arasında gidip geliyor. Boost clocka çıkmıyor. Bu sebeple düşük skor veriyor. Testte islemci 49-50 derece arasında? Thermal throttling yok. Yardımcı olabilir misiniz? Anakart B450M S2H, CBP açık
  7. D

Ryzen 5600 skorları düşük. Neden olabilir?

Merhaba, cinebench r23 testinde çoklu çekirdek testi 10029, tekli çekirdek testi 1379 çıktı. Sonuçlar düşük gibi geldi. Neden olabilir acaba?
  8. D

B450M S2H - F62 bios sürümü Ryzen 5600 uyumlu mu?

Merhabalar, B450M S2H - F62 bios sürümü Ryzen 5600 uyumlu mu? Beta sürüm yüklemek istemiyorum.
  9. D

Gigabyte ekran kartı için ürün kaydedip garanti süresi uzatabiliyor muyuz?

Merhaba, Gigabyte ekran kartı için ürün kaydedip garanti süresi uzatabiliyor muyuz?
  10. D

Ryzen 5600 1660 Super ile uyumlu?

Merhaba, geçen amazon indiriminde 5600 aldım. Ekran kartim 1660 super. İkisi uyumlu mu acaba? Darboğaz olur mu?
  11. D

Tracert da router ismi gözükmüyor?

Merhabalar, Daha önce cmd den tracert yaptığımda 192.168.1.1 yanında KEENETIC-7013 yazıyordu. Şu an yazmıyor. Nasıl düzeltebiliriz, bilgisi olan var mi?
  12. D

Algida kodu olan paylaşabilir mi rica etsem?

Merhaba, fazladan algida kodu olan paylaşabilir mi arkadaşlar?
  13. D

Asus cashback kampanyası için swift kodu yanlış oldu?

Selamlar, Asus cashback için garanti ibanı ve swift kodu girdim. Swift kodu TGBATRISXXX miş. Ben sondaki XXX olmadan girdim. Sanırım yanlış oldu. Ne yapabilirim?
  14. D

Aktif yemeksepeti kodu var mi acaba?

Merhabalar, Aktif yemeksepeti kodu var mi acaba?
  15. D

6-7k bandında hazır sistem tavsiyesi?

Bir aile yakınım için 6-7k bandından hazır sistem önerebilir misiniz?
  16. D

Ryzen 3600 sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar son zamanlarda ekran kartı fiyatları düştüğü için tekrar konu açıyorum. Sistemim ekipmansiz ve ekipmanlarla ne kadar eder acaba? Bir de kasa içindeki parçaları ayrı ayrı mı satmak mantıklı olur, yoksa tek parça halinde mi? Tüm ürünlerin 1 yıl kadar garantisi kaldı. 1 X AMD RYZEN 5...
  17. D

Sorunsuz IpTv önerir misiniz?

Merhaba, Uzun süredir sorun çıkarmamış bir iptv önerebilir misiniz?
  18. D

Yemeksepeti ya da benzeri yemek siteleri için kod var mı?

Merhabalar, indirim kodu var mı acaba?
  19. D

Keenetic Extra DSL ile FTTH fiber kullanılır mı?

Merhaba arkadaşlar, Soru başlıkta. Türk telekomun verdiği ZTE H298A modem yerine kullanabilir miyim? @alpolojix
  20. D

Comnete geçtim. Valve ve google tracert değeri nasıl?

Merhabalar, Turknetten Comnete geçiş yaptım. Valve ve google sunucularına tracert yaptım. Değerler nasıl acaba? Lokasyon: Karabük Altyapı: TT FTTH 1653135976 @alpolojix
Top Bottom