Arama sonuçları: *

• Users: Sola
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sola

Naysdan Paparaya para gönderme

Bugün naystan paparaya para göndermeye çalıştım. Daha öncesinden hesaba para yüklememe rağmen 1 seferlik para yüklemelisiniz uyarısı verdi. Canlı desteğe sorduğumda ibandan yüklemelisiniz dendi. Paparaya girip ibandan yüklemeye çalıştığımda ise kurumsal ibana para gönderemezsiniz uyarısı verdi...
  2. Sola

2000 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Kulak kapsayan Şarjının uzun gitmesi ve ses kalitesi önemli. Aklımda şu var. Şimdiden teşekkürler.
  3. Sola

1440p Monitör Önerisi

Bütçe 4000-4200 civarı. IPS ve 27' olması önemli. Ayrıca monitör standı almayı düşünüyorum bu yüzden monitörün kendi standı çok önemli değil.
  4. Sola

Warband ok kuşanmak.

Ok kuşanmak istediğimde bu silahı kullanabilmek için yeterli beceri veya deneyiminiz yok diyor. Nasıl ok kuşanabilirim?
  5. Sola

Millenicom 100 Mbps paket.

TT' de taahhüdümüz birkaç önce doldu ve Milleni'ye geçmek için aradık. Fakat 100 mbpslik paketi 124 TL ye bağlayacaklarını söylediler. Bu paketi 110 TL kullanan nasıl kullanıyor? Yoksa ben mi yanlış biliyorum onlarda mı 124 TL ye kullanıyor?
  6. Sola

3000 TL Şehir/Tur bisikleti önerisi.

Şehir/Tur bisikleti almak istiyorum. Neye dikkat etmeliyim falan pek bilmiyorum. Bütçe 3000 TL. Aklımda bu var çok hoşuma gitti. Daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum.
  7. Sola

6000 TL televizyon önerisi.

PS5 ile de kullanmayı düşünüyorum. Yeterli olur mu yoksa daha iyi bir şey mi almalıyım? Eğer yeterli olursa aklımda bu var.
  8. Sola

FuryX televizyonda kullanma.

FuryX' in wireless adaptörünü TV' ye taksam wireless çalışır mı? @ArdaM
  9. Sola

Altyapım ne? Ne kadar hız alırım?

Altyapı sorgulama testlerini koydum. Altyapım nedir? Ne kadar hız alabilirim?
  10. Sola

İps panel siyah sahnelerde nasıl?

İps monitörler siyah, karanlık sahnelerde nasıl? Telefonlarda genellikle tam siyahı veremediği için pek bir şey anlaşılmıyor. Monitörde güzel midir?
  11. Sola

3200TL 2k monitör önerisi

Bütçe 3200 TL . 2K olması önemli. Ips panel pek içime sinmiyor. Karanlık sahnelerde falan nasıl olur? Eğer karanlık sahnelerde sıkıntı olmaz kullandım diyorsanız önerebilirsiniz.
  12. Sola

Rtx 2060 alıyım mı bekleyeyim mi?

Rtx 2060 almayı düşünüyorum. Ama rtx 3050 falan çıkacakmış bekleyeyim mi yoksa alayım mı?
  13. Sola

Msi B550 Gaming Plus alınır mı?

Ryzen 5 5600x ile kullanmayı düşünüyorum. Sizce nasıl alınır mı?
  14. Sola

1000 TL kulaklık önerisi

Hem pc de hem de telefonda kullanmak için istiyorum. Ses kartı olması önemli.
  15. Sola

Arctis 9 alınır mı?.

Hem pc de hem mobil de kullanmayı düşünüyorum. Sizce nasıldır alınır mı?
  16. Sola

Steam topluluk pazarı skin alma

Daha önce hiç skin almadığım için bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Mesela Rust ' ta bir skin almak istiyorum. Ve yanda miktarı ve fiyatı yazıyor. Miktarı fazla olanda var 1 tane olan da var. Eğer miktarı 1 adet olan skini alırsam onu kalıcı olarak kullanabilir miyim? Yoksa her...
  17. Sola

XPG İnvader alınır mı?

XPG invader kasa almayı düşünüyorum. Tasarımı falan çok hoşuma gitti. Sizce nasıldır? Hava akışı vs. iyi midir? Not: Kasayı aldıktan sonra ilerde bu sıvı soğutucu ile kullanmayı düşünüyorum.
  18. Sola

Bir M.2 slotu olan anakarta fazladan M.2 takma

Gigabyte b450-m s2h almayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi bir adet M.2 slotu var. Buna çoğaltıcı vb. kullanarak bir taneden fazla M.2 takabilirmiyim?
  19. Sola

Çözüldü✓ Yanlışlıkla modem mac filtresini açtım

Arkadaşlar yanlışlıkla modem arayüzünden mac filtresini açtım ve hiçbir cihaz ekli değil. Ne yapabilirim? Şu anda telefonun internetinden giriyorum.
  20. Sola

Misafir Ağı Oluşturma

Eve misafir geldi ve bir misafir ağı oluşturmak istiyorum. Modem arayüzüne girdim sanırım "Genel Ağ" üzerinden yapılıyor.
Top Bottom