Arama sonuçları: *

1. §

Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi(Oyun için)

Ses kasmak daha çok 1626660906 Peki neden almalıyım desem size neler dersiniz öneri olarak?
  2. §

Peki Corsair void elite veya void pro dan daha mı iyi logitech? Önerin için teşekkür ederim.
  3. §

Arkadaşlar herkese merhaba forumda yeniyim. Bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum kablosuz olarak. Bütçem ise maksimum 2000tl olarak kaliteli hem bilgisayarda hem de telefonda kullanma ihtimalim olan bir kulaklık önerirseniz çok sevinirim. Ses kasabileceğim çokta olmasa müzik dinleyeceğim bir...
  4. §

2. El Ekran kartı alınır mı ?

Agacım dediğim gibi işte çok dikkat et çokkk garantisi var der yoktur ama onda dikkat et paran çöpe gitmesin
  5. §

2. El Ekran kartı alınır mı ?

2 3 ay öncesine Evga Gtx 1080 TI aldım. 2. El İstanbuldan aldım konyadaydım aldım test ettim ve ona göre aldım satıcıyla anlaşıp. Sana tavsiyem satıcıyla çok iyi anlaş ve en önemli unsurlardan birisi garantisinin olup olmadığına çok dikkat et gerekirse kartı almadan seri numasını alıp test et...
  6. §

Monitör ve kasa önerisi

Herkese merhaba forumda yeniyim ve bilgisayar toplayacağım. Elimde olan Evga Gtx 1080 TI ekran kartım var psu ise Evga supernova T2 titanium. Anakart olarak Asus x570-e gaming düşünüyorum kasa, Ram, monitör, pcı-express 4.0 bir m2 ssd düşünüyorum ve bunlarda kararsız kaldım uyumlu güzel ve...
Top Bottom