Arama sonuçları: *

• Users: Flapers
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Öneri RTX 4070 laptop onerisi

ASUS TUF R9 olan model ile Acer’in ayni donanimlisi arasinda kaldim Acer fiyatlari 60K oldu. Oneri yapabilir misiniz HP Omen de aklimi celiyor bu butcede en iyi sogutma ve performansi ariyorum.
  2. F

Mavi Ekran DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER Siyah ekran ve çökme

Format attım, DDU ile ekran kartı sürücüsünü defalarca kaldırıp başka sürümleri kurdum. RAM testi yaptım. Ekran kartına, sisteme power testleri uyguladım. Google Chrome kullanırken bile siyah ekrana düşüp reset atıyor. Ekran kartım RTX 3090. Dump içeriği ektedir. DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER...
  3. F

DJR RAM frekans yükseltmek için yardım

Patriot Viper Elite II 3600-20 modeli RAM bulunuyor elimde. O.C. için yardım edebilir misiniz? Çipi Hynix DJR. Frekans yükseltmeye açık olduğunu okudum ama CL değerlerinde pek bir iyileştirme olmuyormuş sanırım. Şuanda bu şekilde 4200MHz CL20 ama gerisi Auto şeklinde bıraktım. Voltaj arttırma vs...
  4. F

Razer BlackWidow Ultimate 2016 efekti

Razer BlackWidow Ultimate 2016 klavyemin 5 tane switchlerini değiştirdim: W, A, S, D, Shift. A tuşunu da algılamama sorunu oldu. Ne kadar güç olduğunu gösterse de düz kablo bağladım, Caps Lock tuşunun üstüne A tuşunu çalıştırdım bir şekilde fakat benden mi kaynaklı yoksa Razer'in driverı mi...
Top Bottom