Arama sonuçları: *

• Users: AyıBoann
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. AyıBoann

Csgo oynarken pc reset atması

Csgo oynuyordum bi anda donup yeniden başladı sistem sıfırdan, sonra açtım ve ses gelmiyordu hem kasanın önüne hem arkasına taktım yinede ses alamadım defalarca kapat aç yaptım sistemi ama kulaklıktan hiç ses alamıyorum hoparlör ile denedim yine ses gelmiyor
  2. AyıBoann

pc reset atma sorunu

csgo oynarken bi anda pc kendı kendıne reset attı sebebi ne olabilir
  3. AyıBoann

Fan kablosunu kesersem ne olur

Kasamın önündeki 3 fanından en altındakinde sorun var aşırı ses çıkıyor aylardır ne yapsam çözemiyorum, yan paneli açıp kabloyla oynuyorum bazen düzeliyor bazen düzelmiyor. Düzelsede bilgisayar yeniden kapanıp bi süre sonra açılınca yine ses çıkıyor. Aşırı rahatız oluyorum fan alıp takmayı da...
  4. AyıBoann

Pc çalışırken kasayı masanin soluna iktirdim pc aniden kapandi

Kasayı az sola iktirmek istedim pc bi anda kapandı neden olabilir? Sonra yeniden açtım kullanıyorum şuan
  5. AyıBoann

H2016 aldım iyi yapmış mıyım

Gittigidiyor üstünden 159 liraya aldım paparadan ödeme yaptığım için 7.25 geri geldi 152 lira için iyi bir tercih mi
  6. AyıBoann

Rampage comfort nasıldır?

Yeni bir kulaklık almak istiyorum, istediğim özellikler mikrofonu iyi olması,konforlu olması,ve iyi ses kasılması hepsiburada 50tl indirimi ile alıcam bütçe 220tl
  7. AyıBoann

Pc fandan aşırı ses gelmesi

itopyadan 2 ay önce aldığım sistemden 1 haftadır en alt fandan ses geliyor kablonun sürtmesi sebebiyle, kabloyla oynadım ileri iktirdim çektim bazen duruyor ama bilgisyarı açtığımda yine başlıyor ne yapsam bu ses kesilmedi. https://youtube.com/shorts/ZKex9GZg75o?feature=share
  8. AyıBoann

Yardım 250 TL kulaklık önerisi

Yeni kulaklık alıcam 3 model arasında kaldım. Benim için rahat olması,güzel ses kasılması,ve mikrofonunun iyi olması gerekiyor. Tronsmart sono Gamenote h2029U Rampage RGW9 Comfort
  9. AyıBoann

Tronsmart sono alınır mı

226 TL ye bu kulaklık alınır mı, rahat eder miyim?, bu fiyata daha iyisi varmı?, yorumlarınızı bekliyorum lütfen su kadar koy onu al demeyin bütçe bu kadar
  10. AyıBoann

Bilgisayarıma Hangi driveri kurmaliyim

Ryzen 3 4300ge işlemcim var,adrenalin 21.5.2 var bide adrenalin 21.4.1 WHQL var hangisini seçmeliyim bide anakart için ne indirmem lazım msi b450-m a pro max
  11. AyıBoann

Ses dönüştürücü önerisi

Telefon kulaklığımı bilgisayarda kullanmak için dönüştürücü arıyorum önerdiğiniz ürünler varmı
  12. AyıBoann

Dvi-d vga dönüştürücü önerisi

Dün apu pc sipariş ettim anakartında dvi-d ve hdmı girişleri var ben dvi-d dönüştürücü almayı düşünüyorum Şu ürünü almayı düşünüyorum, bütçem 50 lira tavsiyelerinizi bekliyorum
  13. AyıBoann

Aldigim pc iyi midir?

Bu akşam bir pc aldım almadan önce biraz arastirma yaptım ama anakartı pek araştırmadım, aldıktan sonra forumlarda vs bu anakart hakkında en kötü b450 diye şeyler okudum ve biraz üzüldüm hala iptal etme şansım varken sistemi iptal edeyim mi ? Sistem
  14. AyıBoann

Vga monitöre goruntu alma

Herkese iyi akşamlar, Apu sistemdeki dvi-d girişli anakarti nasil vga lı monitorde kullanabiliriz şu şekilde kablo alsak ise yarar mı? Yoksa dönüştürucu mu almak gerekir anakart Bu
  15. AyıBoann

Pc toplamaya hangi parçadan başlanır ?

Bir pc toplamak istiyorum,en önce kasa,anakart psu, ssd gibi ucuz parçaları alıp gaming gecesi veya indirimlerden 3400g düşürebilir miyim? Aklımdaki parçalar şöyle; Rampage PRIVATE 2x140mm + 1x120mm Gigabyte B450ms2h,partiot burst 240gb ssd,Ryzen 5 3400g, herhangi bir 500w 80+ psu karar...
  16. AyıBoann

Parçalar iyi mi ? ...

Apu sistem alicam bütçe 3500 3600 şuan için bunları alicam b450s2h Ryzen 3400g 2x8 3200mhz 16 gb ram kalan paraya kasa psu önerisi bekliyorum,ayrıca bu fiyatlara hazır apu sistem varsa onları da önerebilirsiniz
  17. AyıBoann

Pollux 3a APU alınır mı

Sisteme özelleştirmeler yaptım bu haliyle alınır mı, ileride belki ekran kartı alabilirim çok ağır oyunlar oynuyan birisi değilim csgo,gta 5 ve eski cod serileri oyniycam. Bide bi sorum var gamegaraj boş kutuları gönderiyor mu?
  18. AyıBoann

Ağda oturum açın hatasi

interneti 2 saattir kullanıyordum sonra kapat aç yaptım internet kullanılamıyor diyince bidaha girdim şimdide ağda oturum açın diyor nasil çözülür
  19. AyıBoann

Telefonumu kullanamıyorum

Dün akşamdan beri telefonda bi gariplik var hiçbir uygulamaya giremiyorum uygulamaya her girdigim uygulama durduruluyor arada durup dururken ekrana X uygulama durduruldu diye uyarı geliyor örnek
  20. AyıBoann

Pollux 3 apu nasıldır?

Bu sistemi alıp yanına ıdareten stoklar gelesiye 1 tane 1050ti almayı düşünüyorum ssd yi ayriyetten alicam herhangi bir sorun varmı
Top Bottom