Arama sonuçları: *

1. BATTLEFIELD

🔥İndirim Getiryemek 50 TL İndirim Kodu

Kod: DOYADOYA50 18.00-20.00 arası geçerli. Afiyet olsun.
  2. BATTLEFIELD

❌İndirim Bitti! Getiryemek 50 TL İndirim Kodu

50 TL Kod: DOYADOYACUMARTESI Saat 19:00-22:00 arası geçerli
  3. BATTLEFIELD

Ak-it Yine Şaşırtmadı 🤡

Ebrar Karakurt şampiyonluk için bir mesaj söylemiş. Ak-it de Ebrar Karakurt'u "milli utanç" olarak nitelendirmiş. https://m.yeniakit.com.tr/amp/haber/1773226/milli-utanc-sapkin-ebrar-karakurttan-sampiyonluk-mesaji Haberin devamında da; -"Türk toplumunun değerlerine aykırı yaşam tarzı...
  4. BATTLEFIELD

Bu Fatura Mesajları Neden Geliyor?

Numaranın benle hiçbir alakası yok. Tanıdık bile değil. Turkcell'li de değilim. Size de oluyor mu arada burada olduğu gibi?
  5. BATTLEFIELD

Hangi Kulaklığı Tercih Etmeliyim?

Günlük kullanım, müzik ve oyun için alacağım. Ses kasmak çok önemli değil, hardcore oyuncu değilim. Aklımda Razer Opus X ve Anker Q10İ modeli var, bu ikisinden birini tercih etmek istiyorum ama ikisi de çok benzer modeller. Hangisi daha iyi bir seçenek olur sizce? Aradaki fiyat farkını göz ardı...
  6. BATTLEFIELD

Öneri 7-8K Arası Telefon Önerisi

7000-8000 arası gündelik kullanım için telefon önerisi lazım. Şu an aklımda Note 11 Pro - Note 10 Pro var. Muadilleri veya daha iyisi var diyebileceğiniz telefon varsa önerilerinizi bekliyorum.
  7. BATTLEFIELD

Türk Gençleri Dinsizleşiyor

Geçenlerde Reddit'te şöyle bi tablo gördüm; Tablo Ex Muslims of North America adlı gönüllü bir kuruluşa ait. Kuruluşun amacı Müslümanlıktan çıkıp din değiştiren bireylere koruma sağlamak. Tabloya göre önceki neslin %67.2'si dinine uygun evlilik yapıyor, Z kuşağının ise sadece %17.8'i...
  8. BATTLEFIELD

Nays Uygulamasında Kartla Para Yükleme Açıldı

Nays'ta kredi ve banka kartıyla para yükleme açıldı. Kazı Kazan da devam ediyor ayrıca. Hergün 1 TL yükleyerek Kazı Kazandan para kazanmaya devam edebilirsiniz.
  9. BATTLEFIELD

Oyunlarda En Sevdiğiniz Kötü Karakterler

Bu konunun altına oynadığınız oyunlardan en sevdiğiniz kötü karakterleri paylaşın. Ben başlıyorum. Vladimir Makarov Call Of Duty Modern Warfare Serisi
  10. BATTLEFIELD

Yardım Adını Hatırlayamadığım Çizgi Film

Minika Çocuk veya MinikaGo'da çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Wikiden bütün yapımlarını taradım ama bulamadım. 3-5 kişilik çocuk-genç yaşlarda bi kahraman grubu süper bilgisayar gibi bir aletle başka bir evrene ışınlanıp oradaki kötü robotlarla veya kötü karakterlerle savaşıyorlardı...
  11. BATTLEFIELD

Babaya Doğum Gününde Ne Alınır?

Geçenlerde babamın doğum günüydü ama bir şey alamadım. Bütçe pek önemli değil 200-300'e çıkabilir veya daha ucuz bir şeyler de olabilir. Kendisi 49 yaşında. Yaratıcı fikirleriniz varsa yazabilirsiniz.
  12. BATTLEFIELD

❌İndirim Bitti! 1 Aylık Ücretsiz Gain Üyeliği

dahadaha.com web sitesi veya Daha Daha uygulaması üzerinden Daha Daha’ya üye olan herkes 1 Aylık ücretsiz Gain premium üyeliği hediyesi ve ayda 7 TL’ye Gain Yıllık Premium Abonesi olabilecek. https://www.dahadaha.com/web/campaign/gain-promo-2022/17 Kullanıcıların, hediye 1 aylık ücretsiz...
  13. BATTLEFIELD

Google Uygulamalarından Alışveriş Yapamıyorum

Ön ödemeli kartım var. Google Play Store'dan veya Youtube'dan bir şey satın almak istediğimde ya da kartımı Google Pay'e kaydetmek istediğimde şu hatayı alıyorum; Kartım alışverişlere açık, başka yerlerden alışveriş yapabiliyorum ve içinde yeteri kadar bakiye var.
  14. BATTLEFIELD

Red Dead Redemption 3 Onaylandı!

Rockstar Games çıkan sızıntıların üzerine Red Dead Redemption 3'ü onayladı...
  15. BATTLEFIELD

❌İndirim Bitti! Galaxy A52 3895 TL!!

Samsung Galaxy A52 3895 TL fiyata sahip, üstelik resmi satıcı (Mediamarkt); https://www.gittigidiyor.com/samsung-galaxy-a52_spp_916550?id=689476197&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.98.5 Yakın zamanda bu telefonu almak isteyen varsa bunu...
  16. BATTLEFIELD

❌İndirim Bitti! Haylou T15 Kulaklık 158 TL!!

https://www.amazon.com.tr/dp/B084LQRD5L/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_QCGS1Y4R2E2VZN610C4Y Amazon'da şu an 178 TL'lik bir fiyata sahip ancak eğer Prime üyesiyseniz ürün sayfasında bulunan aşağıdaki bölüme girip "kullan"a basın; Eğer işe yaramazsa satın alma aşamasında "PRIME20" kodunu kullanın. Bu...
  17. BATTLEFIELD

❌İndirim Bitti! Vodafone Pay Dijital Platform Kampanyası

Vodafone Pay Kart ile yapacağınız dijital dizi ve film platformlarındaki harcamalarınızda harcamanızın yarısı geri iade ediliyor. Örnek platformlar; Netflix, Amazon Prime, BlueTV, Exxen, Mubi, Beinconnect vb. Daha fazla detay için (esaslar)...
  18. BATTLEFIELD

Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Önerisi

Müzik için kulak içi kablosuz kulaklık önerisi istiyorum. 200 TL olmak zorunda değil, bu fiyat aralığındaki en iyi performansı verecek kulaklıkları arıyorum.
  19. BATTLEFIELD

TiriniTi'den Kod Satın Aldım Ancak Bana Ulaşmadı (Çözüldü)

Bugün TiriniTi adlı oyun satış sitesinden 1 TL'lik Steam Random Key satın aldım ama kod bana ulaşmadı. Desteğe de yazdım ancak geri dönüş olmadı şu anlık. Yakın zamanda bu siteden Key veya oyun alan var mı? Sanırım site uzun zamandır faaliyet göstermiyormuş. (Sorunum çözüldü. TiriniTi.com'dan...
  20. BATTLEFIELD

Discord Nitro Neden Hesabımdan 0.99$ Çekti?

Bu ay Epic Games'in bedava verdiği Discord Nitro'dan yararlandım ancak garip bir şekilde kartımdan 0.99$ çekildi. Discord Desteğe yazdığımda kartımda prosedür gereği blokaj bulunduğunu, 7-10 iş günü içerisinde kartımdan blokajın kaldırılacağı söylendi. Ben Haziran'ın 11'inde almıştım Nitro'yu...
Top Bottom