Arama sonuçları: *

• Users: RowLex
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RowLex

400tl klavye önerisi

400tl bütçe var aklımda bir kaç tane var. 1. https://www.monsternotebook.com.tr/pusatklavye/monster-pusat-k3-pro/ 2...
  2. RowLex

Klavye ve mouse önerisi

Selam, yeni klavye ve mouse bakıyorum klavye olarak aklımda Gamepower markasının Ogre modeli var mouse olarak ise henüz bir şey bulamadım. Bu Ogre iyi midir iyi değilse öneri verir misiniz? Bütçe 300tl klavye 200tl mouse
  3. RowLex

Bilgisayar donma sorunu

Beyler bit uzun bir süredir bit defender kullanıyorum sistem de yeni sistem ama bu sabah bir şey oldu bilgisayar tam donma değil böyle youtube sayfası filan yüklenmedi uygulamalar açılmadı ama onlara basabiliyordum sonra bir anda bit defender çöktü ve sistem düzeldi. Sabah bir şey de yapmadım...
  4. RowLex

Hareket kodlarında zıplama sıkıntısı

2 gün önce Vakit geçirmek için unity indirdim ve kendimi deniyorum. İnternetten yardım alarak bir hareket kodu yaptım. Ama Kodun içinde groundcheck olmasına rağmen ground ta iken sınırsız zıplayabiliyorum bunu nasıl düzeltebilirim? Kod bu: using UnityEngine; using System.Collections; using...
  5. RowLex

700-1100Tl arası monitör önerisi

Geçenlerde yeni bir sistem topladım ama monitörüm bir hayli eski, bana yeni bir monitör lazım. Böyle 700-1100 TL arasına 75hz olur 144hz olur fark etmez güzel bir şey önerebilir misiniz? 1610741300 Acer EG220QP 21.5 internette böyle bir şey buldum ama biraz küçük geldi buna benzer biraz daha...
  6. RowLex

The Division 2 almak istiyorum

The division 2 almak istiyorum ama 4 TL eksik nereden bulabilirim akıl verin
  7. RowLex

İpad 2(air değil) kasma sorunu

Öncelikle sa benim elimde 2011 den kalma bir tane ipad 2 var şu anda 9.3.5 sürümünü kullanıyor ve çok kasıyor tahminimce sürümden kaynakı. Sürümü 6 lı bir şeylere düşürsem kasma geçer mi ve ipad 2ye ios 11 gibi bir şey yükleyebilir miyim(ipad 2 nin desteği 9.3.5 te kesildi)
  8. RowLex

Sistem toplamaya yardım lazım

15k bütçe var iyi bir şey lazım
  9. RowLex

Sistem toplama yardım lazım

https://www.itopya.com/teknopanda-karakiz-gigabyte-rtx-3060-ti-gaming-oc-8gb-ryzen-5-3600-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Şöyle bir sistem çıkardım bi bakabilir misiniz İşlemci çok mu oldu r7 ye düşüreyim mi 1607096476 1607096484 Ek olarak eklediklerim bunlar
  10. RowLex

Benchmark testleri biraz düşük geliyor

https://www.userbenchmark.com/UserRun/36221373 Bilgisayarı alalı 3 yada 4 ay oldu ama bana benchmark testleri biraz düşük gibi geliyor, sorun nedir?
  11. RowLex

Tarama motoru sorunları

Bazen tarayıcımı açıp bir şey aratmak istediğimde bu sayfaya ulaşılamıyor hatası alıyorum (bazen youtube da bazen ise direk arama yaparken) bir süre bekledikten sonra düzeliyor ama sonra tekrar oluyor bunun nedeni nedir çözümü var mıdır
  12. RowLex

Uyku modunda indirme

Şu anda Google dan bir şey indiriyorum bilgisayarı kapatırsam indirilen şey siliniyor ama uyku moduna alırsam yarın sabah kaldığım yerden devam ettirebilir miyim?
  13. RowLex

Rufus program ayarları

Ben format atarken rufusu kullanıyorum ve genelde Disk bölüm düzenini MBR dosya sistemini NTFS yapıyorum MBR ile GPT ve FAT32 ile NTFS arasındaki farklar nedir?
  14. RowLex

Gtx 1660 super ray tracing

Bir yerde görmüştüm, gelen sondriver ile ray tracing açılabilir demişlerdi gtx 1660 super de bu mümkün mü yoksa okuduğum şey yalan mı?
  15. RowLex

Bu bilgisayar kaç yıl götürür

Ryzen 5 3600x Gtx 1660 super OC 16gb ram 500gb ss 1tb hdd Kaç yıl götürür?
  16. RowLex

Kasa hava akış yönü.

Bir türlü işlemci fanının doğru takılıp takılmadığını anlayamadım işlemci fanım Cooler master hyper h410r Ve egzoz fanına doğru bakıyor İnternetten biraz araştırdım normalde Hava girişi önden girip arkadan çıkarmış ama benimkinde galiba arkadan giriyo Elimi koyduğumda anlayamadım çakmakla baktım...
  17. RowLex

Rainbow six siege maç sorunu

R6 i daha yeni aldım hazır aradayken 1 maç atıyım deiyp maça girmeyi denedim. Ama bu sorun ile karşılaştım. Ne kadar beklersem bekleyeyim maç bulmuyo durdurup tekrar başlatmayı deneyince devam eden maç diyor yaklaşık 15 dakikadır bekliyorum. 1602668894 Yeniden bağlan deyince de tekrar sırata...
  18. RowLex

Discord Nitro Server Boost

Ben microsoft game pass almıştım yanında 3 aylık nitro veriyomuş Bu nitroyu kendi serverime bastım zaten önceden birisi basmıştı. Benim sorum şu 3 ay bitince bastığım boost kalkacak mı?
  19. RowLex

Raimbow Six Siege Birlikte Oyanama

Öncelikle Sa Uzatmadan direk konuya geçeceğim. Ben rainbow six alıcam ama epic te daha uygun o yüzden epicten almayı düşünüyorum arkadaşım ise steam den aldı ben epicten alırsam ikimiz beraber oynayabilir miyiz?
  20. RowLex

Ekran kartı fanları dönmüyor(gtx 1660super)

Daha az önce farkettim fanların dönmediğini Asus'un sitesinde 0dB teknolojisi olan ekran kartlarının 55 derece altındayken fanlarını durdurduğu yazıyor. Böyle bir şey mi yoksa sıkıntı mı var(BİOS ayarlarına girince çalışıyor)
Top Bottom